Ammado magazín

Aktuálne spravodajstvo a zaujímavé články na všetky zaujimavé témy. Ak potrebujete poznať správne informácie, tak práve pre vás je náš magazín určený.


Šikanovanie v škole môže byť veľmi ťažké a bolestivé pre každého, kto sa s ním stretne. Ak máte pocit, že ste šikanovaní, môžete podniknúť určité kroky na svoju ochranu a zastavenie šikanovania. Tu je niekoľko tipov:

Sociálny tlak v skupine je jav, pri ktorom jednotlivec pociťuje tlak zo strany ostatných členov skupiny, aby sa prispôsobil ich názorom, postojom alebo správaniu. Tento tlak môže byť silný a viesť k tomu, že sa jednotlivec správa inak, ako keby bol sám.

Podľa koncepcie E. Fromma sú existenciálne potreby človeka základnými potrebami každého človeka, ktoré súvisia s jeho existenciou a prežitím. Sú to potreby, ktoré súvisia s tým, čo je pre človeka v živote skutočne dôležité a zmysluplné.

Uspávanie bábätka môže byť pre nových rodičov výzvou. Prinášame vám osvedčené rady ako dosiahnuť dobré výsledky bez veľkej námahy.

Netflix poskytuje streamovaný obsah, ako sú filmy, televízne programy, dokumentárne filmy a mnoho ďalšieho. Na rozdiel od tradičných televíznych staníc, ktoré vysielajú programy v určitom čase, Netflix umožňuje používateľom sledovať obľúbený obsah kedykoľvek a kdekoľvek, pokiaľ majú pripojenie na internet. Dnes vám poskytneme tipy, ako ho...

Nie každé trasenie vášho psa musí hneď znamenať negatívnu príčinu alebo pocit. Vysvetlíme vám pozitívne a negatívne príčiny, ktoré spôsobujú krátkodobé a dlhodobé trasenie psa.

Existencia bolesti a utrpenia je zložitá filozofická, psychologická a medicínska téma. Z jedného pohľadu môže byť bolesť a utrpenie dôsledkom zranenia alebo choroby, ktoré nám pomáhajú prežiť, pretože nás informujú, že niečo nie je v poriadku a že sa o seba musíme postarať. Na druhej strane bolesť a utrpenie môžu byť spôsobené zložitejšími...