Cellinol-5 Booster 140 ml - PERCENT SCIENCE

S pribúdajúcim vekom sa prejavy starnutia pleti stávajú výraznejšími. Preto sa populárnym trendom stalo spomalenie starnutia, ktoré sa zameriava na zvládanie a prevenciu starnutia už od mladého veku. Mnoho jedincov vo veku 20 a 30 rokov už podniká aktívne kroky v starostlivosti o svoju pleť a v boji proti vráskam a strate elasticity. Prestavujeme novinku – Cellinol-5 Booster od spoločnosti Percent Science, ktorý ponúka okamžité zlepšenie vrások a liftingové účinky pre jedincov všetkých vekových kategórií, ktorí sa starajú o vzhľad svojej pleti.

+ DARČEK SET vzoriek 3x1ml (krém, sérum, booster)

35,00 €

Sila prípravku Cellinol-5 Booster

Cellinol-5 Booster je pozoruhodný prípravok, ktorý dodáva pružnosť hlboko zarezaným vráskam spôsobeným nahromadenou stimuláciou. Testy aplikácie na ľuďoch bolo preukázané, že po štyroch týždňoch pravidelného používania zvyšuje pružnosť pleti o 10,48%. Booster navyše pomáha redukovať plochu, hĺbku, dĺžku a počet vrások. Jeho jedinečné zloženie obsahuje resveratrol, antioxidant obsiahnutý vo víne, ktorý je známy svojimi spomaľujúcimi účinkami na starnutie. Táto zložka poskytuje dostatočnú výživu a hĺbkovú hydratáciu, takže je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí sa obávajú vrások. Booster tiež využíva patentovanú technológiu vysoko účinnej absorpcie Deliver-inTech spoločnosti Percent Science, ktorá zvyšuje absorpciu účinných látok v spojení so sérom Cellinol-5, čím maximalizuje jeho účinnosť.

Účinná starostlivosť

Pokiaľ ide o účinnú starostlivosť proti starnutiu pleti, Cellinol-5 Booster a celý rad Cellinol-5 od Percent Science sa ukazujú ako mocní spojenci. Vďaka svojmu pokročilému zloženiu a klinicky overeným výsledkom ponúkajú tieto produkty okamžité zlepšenie vrások, liftingové účinky a dlhodobé spomalenie starnutia. Začlenením resveratrolu, botulotoxínových peptidov a vysokej koncentrácie ceramidu vytvorila spoločnosť Percent Science rad starostlivosti o pleť, ktorá rieši základné príčiny ochabovania pleti, zlepšuje jej pružnosť a poskytuje intenzívnu hydratáciu. Využite silu Cellinolu-5 a prevezmite kontrolu nad svojím starnutím, aby ste získali mladistvú a žiarivú pleť.

Nezabudnite, že vek je len číslo a so správnou starostlivosťou o pleť môžete spomaliť príznaky starnutia a tešiť sa z mladistvej pleti po mnoho rokov!

Recenzie na Cellinol-5 Booster

Fill out my online form.