Medi-Peel Peptide Peptide 9 Eye Hyaluronic Volumy Eye Cream

Omladzujúci očný krém s peptidom Medi-Peel Balance9 Eye Hyaluronic Volumy Eye Cream má výrazný spevňujúci a liftingový účinok. Vyhladzuje jemné vrásky a redukuje výskyt hlbších vrások, udržiava pružnosť a pevnosť pleti, zvyšuje turgor a spomaľuje proces starnutia.

Odporúča sa na starostlivosť o zrelú pleť.

Objem: 40 ml

24,00 €


Popis

Omladzujúci očný krém s peptidmi Medi-Peel Peptide Balance9 Eye Hyaluronic Volumy Eye Cream má výrazný spevňujúci a liftingový účinok, vyhladzuje jemné vrásky a redukuje výskyt hlbších vrások, udržuje pružnosť a pevnosť pleti, posilňuje turgor a spomaľuje proces starnutia.

Krém má spevňujúci účinok, vyhladzuje husiu kožu a kožné záhyby, znižuje výskyt tmavých kruhov pod očami, vypína a zlepšuje elasticitu. Vďaka liftingovému účinku je výsledok viditeľný už po niekoľkých aplikáciách, pleť je pevnejšia, pružnejšia a hĺbka vrások sa znižuje.

Prípravok s príjemne hustou konzistenciou obsahuje volufilín , zložku získavanú z koreňa anemareny. Zvyšuje tvorbu kolagénu a podporuje hromadenie lipidov, čím zvyšuje objem a hustotu pokožky. Vyhladzuje jemné linky a vrásky, zlepšuje pevnosť a pružnosť.

Kľúčovou zložkou krému je komplex 9 druhov peptidov: .

  • Tripeptid 5: Stimuluje tvorbu kolagénu typu I a II a fibronektínu a považuje sa za kľúčovú zložku výrobkov proti starnutiu zameraných na redukciu vrások a ochabnutej pokožky.

  • Tripeptid 1: stimuluje syntézu kolagénu a glykozaminoglykánu, čo posilňuje epidermis a redukuje vrásky.

  • Palmitoyltetrapeptid 7: stimuluje syntézu kolagénu a fibronektínu, spojivového tkaniva medzi bunkou a spojivovým tkanivom.

  • Hexapeptid-8 Argilerin: je jedinečný peptid proti vráskam, ktorý preukázal účinnosť proti tvorbe kožných záhybov a je bezpečnou alternatívou botulotoxínu na vonkajšie použitie.
  • Palmitoyl pentapeptid 4: stimuluje syntetickú schopnosť fibroblastov, patrí do triedy stimulačných peptidov.

  • Oligopeptid-29: dopĺňa proliferačnú aktivitu kožných buniek a aktivuje syntézu kyseliny hyalurónovej a hlavných zložiek dermálnej matrix.

  • Palmitoyltripeptid-5:vysokú penetračnú schopnosť, dosahuje hlboké vrstvy pokožky; stimuluje fibroblasty, podporuje reštrukturalizáciu spojivového tkaniva a posilňuje cievnu stenu; stimuluje syntézu kolagénu, zvyšuje elasticitu pokožky.

  • Oligopeptid 32: spomaľujeproces starnutia, reguluje vylučovanie kožného mazu v bunkách, vyrovnáva a vyhladzuje pokožku.

  • Acetylhexapeptid-8: pôsobí prostredníctvom neurotransmiterov na uvoľnenie tvárových svalov tým, že zabraňuje signálnej bielkovine (katecholamínu) vyvolať účinnú svalovú kontrakciu.


Ďalšie zložky:

  • 4 typy kyseliny hyalurónovej vytvárajú na pokožke neviditeľnú bariéru, ktorá zabraňuje odparovaniu vlhkosti, zlepšuje štruktúru pokožky, podporuje regeneráciu kožných buniek, redukuje jemné linky a vrásky, robí pokožku hladkou a jemnou.

Ako používať: naneste potrebné množstvo prípravku ľahkými poklepovými pohybmi na oblasť okolo očí a nosovo-rohové záhyby. Pred aplikáciou krému sa odporúča použiť sérum.