Nebanková pôžička

Nebanková pôžička

Získajte nebankovú pôžičku prostredníctvom Ammado od 500 až do 10.000 EUR a to jednoduchým spôsobom cez internetu. Nebanková pôžička je vhodným riešením v okamžiku, keď potrebujete peniaze rýchlo a banka vám odmieta požičať, alebo nechcete absolvovať zdĺhavú procedúru dokladania prímu a samotného schvaľovacieho procesu.
 

Výhody nebankových pôžičiek

  • Úrokový strop nižší oproti priemeru EU
  • Žiadne dodatočné poplatky
  • Úrok od 5,9% ročne
  • Bez účelu a na čokoľvek
  • Bez nutnosti návštevy pobočky
  • S možnosťou odstúpenia od zmluvy do 14 dní
 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ 

 
Získať nebankovú pôžičku prostredníctvom internetu je jednoduchší spôsob oproti klasickému. Záujemca o pôžičku ušetrí nemalé náklady na cestovanie spojené s osobnou návštevou pobočky a náklady spojené s vybavením dokladov o príjme a pod. Peniaze však niesu jedinou výhodou. S vybavením pôžičky cez internet šetria klienti hlavne čas, ktorí môžu využiť na zmysluplnejšie ciele. Celý priebeh žiadania totiž prebieha online a tak aj samotné dokladanie príjmu, je touto cestou.


Nebankovú pôžičku môžete použiť na čokoľvek

S nebankovými pôžičkami je to jednoduchšie ako s bankovými. Nemusíte dokladať žiadne pokladničné bloky ani faktúry na čo ste peniaze z pôžičky použili. S nebankovou pôžičkou si dokážete prefinancovať čokoľvek a to od drahých pôžičiek až po rekonštrukciu bývania, či kúpu nového auta alebo dovolenky. Nech už potrebujete peniaze na akýkoľvek účel, s nebankovými pôžičkami vás žiadne preukazovanie nepostihne.
 
Dĺžka splatnosti nebankovej pôžičky je rovnaká ako pri klasických pôžičkách. Minimálna doba splatnosti je 1 rok (12 kalendárnych mesiacov) a maximálna doba splatnosti je 7 rokov (84 mesiacov). Nebankovú pôžičku si tak môžete rozložiť na obdobie, ktoré vyhovuje práve vám a nastaviť si tak výšku splátky, ktorá neohrozí váš finančný rozpočet.

Výška nebankových pôžičiek

Nebankovú pôžičku môžete získať prostredníctvom Amnmado už od 500 EUR a to až do výšky 10.000 EUR. Stačí si vybrať koľko zvládnete splácať. V prípade pravidelného splácania bez omeškaní máte nárok čerpať novú nebankovú pôžičku a to za výhodnejších podmienok.

 

 
V prípade, že ste sa rozhodli prejaviť záujem o nebankovú pôžičku prostredníctvom Ammado, kliknite si na modré tlačítko "POŽIADAŤ O PÔŽIČKU ONLINE" a následne vyplňte krátku žiadosť. Celý tento online proces vám nezaberie viac ako 5 minút. O všetko ostatné sa postará náš systém. Celú nebankovú pôžičku si tak dokážete vybaviť pohodlne z vašej obývačky.
 
 

Získajte náš spravodaj zadarmo

Chcete odoberať náš e-spravodaj zdarma? Vyplňte si e-mail adresu a staňte sa naším čitateľom.

Nebanková pôžička

Hodnotenie klientov 4.9/5 - 1944 hlasov

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ