Meditime Botalinum Koncentrovaný ošetrujúci krém s botoxovým účinkom

Meditime Botox Cream Botalinum Koncentrovaný ošetrujúci krém má silný omladzujúci účinok: vyhladzuje a znižuje počet vrások, vypína ovál tváre, odstraňuje ochabnutie. Krém udržiava pružnosť a hustotu pokožky, spúšťa syntézu kolagénu a zlepšuje štruktúru pleti. Obsahuje botulín, volufilín, peptidový komplex a kyselinu hyalurónovú. Základom krému je výťažok z centely.

Objem: 50 ml

Vašu objednávku spracujeme a odošleme okamžite (zvyčajne v deň objednávky 99,7 %), najneskôr však do 2 pracovných dní.

Na sklade

33,00 € 

Popis

Meditime Botalinum Concentrate Care Cream má silný omladzujúci účinok: vyhladzuje a redukuje počet vrások, vypína ovál tváre, odstraňuje ochabnutie. Krém podporuje pružnosť a hustotu pokožky, spúšťa syntézu kolagénu a zlepšuje štruktúru pleti.

Krém podporuje metabolizmus, spomaľuje proces starnutia a zvyšuje hydratáciu pokožky. Vyhladzuje reliéf tváre, rozjasňuje a zvýrazňuje kontúry, zabraňuje vzniku ptózy a ochabnutej pleti.

Hlavnou účinnou zložkou krému je botulín, proteín produkovaný určitými druhmi baktérií. Botulín obsahuje špeciálne toxíny, ktoré blokujú prenos nervových impulzov do svalov a zabraňujú ich kontrakcii, čím majú myorelaxačný účinok. Vďaka uvoľneniu tvárových svalov sa výrazne zmenší hĺbka mimických vrások v kútikoch pier, očí, v oblasti medzi obočím.
Základom prípravku je výťažok z Centella asiatica. Centella nasycuje kožné bunky vlhkosťou, zlepšuje mikrocirkuláciu, stimuluje hojivé procesy. Vytvára ochrannú bariéru, ktorá chráni pokožku pred ultrafialovým žiarením a negatívnymi vplyvmi prostredia. Upokojuje podráždenie a začervenanie, zlepšuje tón pleti. Krém má ľahkú textúru, okamžite sa vstrebáva a dodáva pokožke jemnosť a zamatovú hebkosť.

Ďalšie účinné látky

  • Niacínamid zvyšuje syntézu ceramidov, čím odstraňuje suchosť, napínanie a šupinatenie. Spomaľuje prísun melanínu do epidermy, čím zabraňuje tvorbe stareckých škvŕn. Znižuje citlivosť pokožky na vonkajšie dráždivé látky, podporuje tvorbu kolagénu a zvyšuje hustotu pokožky. Znižuje transepidermálnu stratu vlhkosti a udržiava ochrannú bariéru pokožky.
  • Volufilín (výťažok z koreňa Anemarrhena asphodeloides) účinne aktivuje lokálnu akumuláciu tukového tkaniva, zvyšuje pevnosť a hustotu, odstraňuje ochabnutosť a vyhladzuje vrásky.
  • Hydrolyzovaný kolagén obnovuje štruktúru epidermy zvnútra, posilňuje bunkové steny, zlepšuje metabolizmus bielkovín. Podporuje matrix pokožky, vyhladzuje vrásky a linky.
  • 3-O etyl askorbová kyselina - derivát kyseliny askorbovej s vysokým stupňom penetrácie do hlbokých vrstiev epidermy. Stabilná forma vitamínu C má protizápalový účinok, normalizuje stav pokožky, stimuluje tvorbu kolagénu, zosvetľuje pigmentové škvrny.
  • Peptidový komplex je zodpovedný za neustálu regeneráciu a obnovu buniek, má hlboký anti-age účinok, znižuje výskyt vrások a zabraňuje tvorbe nových, stimuluje procesy obnovy a regenerácie, spomaľuje starnutie buniek. Normalizuje tvorbu kolagénu a elastínu, vyhladzuje pokožku, zjemňuje reliéf.
  • Hydrolyzovaný lecitín posilňuje bunky a vlákna epidermy a pomáha absorbovať prospešné látky. Udržiava ochrannú bariéru pokožky, neutralizuje negatívne účinky voľných radikálov, UV žiarenia a ďalších faktorov životného prostredia.
  • Jojobový olej podporuje pružnosť a pevnosť pokožky. Vyživuje pokožku vitamínmi A a E, zabraňuje jej vysúšaniu, šupinateniu a podráždeniu.
  • Hydrolyzovaná kyselina hyalurónová preniká do hlbokých vrstiev epidermy, aktívne hydratuje bunky, pomáha udržiavať vlhkosť v pokožke. Vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje odparovaniu vlhkosti.

Vhodné pre všetky typy pleti.

Ako používať : Aplikujte ako poslednú fázu starostlivosti.