Mini Pôžička

Mini Pôžička
Mini Pôžička

Expresná Mini pôžička je určená pre každého klienta, ktorý si potrebuje požičať finančné prostriedky na krátku dobu. Mini pôžičky majú splatnosť 30 kalendárnych dní s možnosť predĺženia. Výška Mini pôžičky je od 50 až do 500 EUR. Ak ste sa dostali do finančnej tiesni a potrebujete peniaze okamžite, tak práve vám je tento produkt určený. Požiadať o Mini pôžičku môže každý záujemca, ktorý dovŕšil vek 18 rokov a má trvalý pobyt na Slovensku. Mini pôžičku si vybavíte online bez potreby osobnej návštevy pobočiek a prísneho doloženia príjmu.

Mini pôžičky sú vyplatené ihneď

Výhodou Mini pôžičiek je ich rýchlosť získania. Záujemca o pôžičku si vyplní krátku online žiadosť, ktorú následne odošle cez náš systém. O všetko ostatné sa postará veriteľ kooperujúci s Ammado. Peniaze sú následne vyplatené na účet žiadateľa alebo prostredníctvom slovenskej pošty. Klienti tak vo väčšine prípadov získajú finančné prostriedky už do niekoľkých minút po odoslaní svojej žiadosti.


Vyplňte online žiadosť o Mini pôžičku


S Mini pôžičkou to ide na čokoľvek

Využitie získaných finančných prostriedkov z Mini pôžičky je v slobodnej réžii zákazníka. Spoločnosť neskúma, na čo klient peniaze použije a tak je len na jeho vôli, aký účel zvolí. Toto odstránené bremeno dokazovania účelu z pôžičky robí z Mini pôžičky veľmi populárny produkt. Peniaze jednoducho utratíte na čokoľvek, čo potrebujete.

Splácanie Mini pôžičky

Mini pôžička je splatná jednorázovo. V prípade ak klient využije možnosť odloženia splatnosti Mini pôžičky, splatí svoj záväzok v inom (neskoršom) termíne. Mini pôžičku je možné splatiť hocikedy pred termínom splatnosti. Termín jednorázovej splátky je vždy určený na dopredu dohodnutý kalendárny deň v mesiaci, ktorý sa považuje za posledný možný deň splatenia záväzku. V prípade odloženia splátky, sa tento posledný splatný deň presúva na nový termín.

Čo je Mini pôžička?

Nami ponúkaný finančný produkt nesúci názov "Mini pôžička" je druh finančnej služby, ktorá je dostupná pre každého záujemcu. Peniaze sú klientom vyplatené s platformy P2P (samostatní investori / princíp zdieľanej ekonomiky), takže sa právne pôžička líši od klasického spotrebiteľského úveru. Práve systém, akým je Mini pôžička vyplatená, umožňuje dostupnosť produktu pre širokú škálu zákazníkov. Takéto pôžičky tak nepodliehajú kontrole a reguláciám zo strany Národnej banky Slovenska a ani nie je nad nimi vykonávaný dohľad. Dlžníci tak nevystupujú ako spotrebitelia keďže platforma P2P nepodniká na základe licencie Národnej banky Slovenska.

Koľko si môžem požičať prvýkrát

Nami ponúkaná Mini pôžička nemá žiadny obmedzujúci strop pre nových záujemcov. Pravidlá platia rovnako, či už ste si cez nás požičali alebo nie. Ak o Mini pôžičku žiadate po prvý krát, môžete získať maximálnu možnú sumu 500 EUR rovnako ako zákazník, ktorý o Mini pôžičku žiadal už viacnásobne.