Dexynol - 16.3 Cream 60ml PERCENT SCIENCE

Dexynol-16,3 krém je inovatívny krém, ktorý ponúka množstvo výhod pre pokožku. Vďaka svojmu zloženiu a účinným látkam dokáže výrazne znížiť produkciu kožného mazu, zlepšiť štruktúru pleti a znížiť jej začervenanie. Tento krém je vhodný pre všetky typy pleti a je obzvlášť vhodný pre mastnú a problematickú pleť, kde dokáže účinne regulovať nadbytočný kožný maz a zlepšiť stav pleti. Okrem toho krém Dexynol-16,3 predlžuje životnosť vášho make-upu, takže sa môžete tešiť zo sviežeho a bezchybného vzhľadu po celý deň.

+ DARČEK: set vzoriek 3x1ml (krém, sérum, booster)

35,00 €


Získajte výhody Dexynolu-16,3 60 ml, ktorý výrazne znižuje vylučovanie kožného mazu, zlepšuje štruktúru pleti a znižuje začervenanie. Vyskúšajte upokojujúce a čistiace účinky flavonoidov, ktoré podporujú čistejšiu pleť.

  • Obsah: 60 ml
  • Vhodné pre: mastnú, zmiešanú a aknóznu pleť

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY

  • Vitamín B12: Pomáha upokojovať podráždenú pokožku a zmierňovať zápaly a akné. Vďaka vitamínu B12 majú výrobky dexynol-16,3 ružový odtieň.
  • Bioflavonoidy: znižujú tvorbu kožného mazu a chránia a uvoľňujú pokožku pred vonkajšími podnetmi.
  • Alantoín: Okrem všetkých výhod má upokojujúci účinok a hojivé účinky na rany. Znižuje začervenanie spôsobené akné.
  • Niacinamid: protizápalové vlastnosti a znižuje tvorbu kožného mazu.
  • Masknyl™: pôsobí proti kožným problémom, ako je začervenanie, zápal a hyperpigmentácia. Lieči zápaly pleti a redukuje červené škvrny.

Vlastnosti produktu

Dexynol-16,3 krém je gélový krém, ktorý výrazne znižuje tvorbu kožného mazu, zlepšuje štruktúru pleti a znižuje jej začervenanie. Jeho zloženie je vhodné pre mastnú, zmiešanú a aknóznu pleť. Obsahuje flavonoidy, ktoré pôsobia proti nadmernej tvorbe kožného mazu a majú upokojujúci účinok, pričom zlepšujú štruktúru a začervenanie pleti. S krémom Dexynol-16,3 bude vaša pleť čistejšia a zdravšia.

Zloženie:Dexynol-16.3 krém obsahuje tieto zložky

Voda, 2,3-butandiol, glycerín, dipropylénglykol, pentylénglykol, propándiol, niacínamid, kokaprylát/kaprát, butylénglykol, rafinóza, polyglyceryl-10 distearát, polyakrylát-13, hydrolyzované jojobové estery, triheptanoín, cetearyl olivový, hydrogenovaný polyizobutén, Trometamín, kopolymér akrylátov/C10-30 alkylakrylátov, sorbitan olivát, C9-12 alkány, kopolymér kyseliny dilinolovej a butandiolu, alantoín, karbomér, extrakt z Centella asiatica, vôňa, olej z Citrus junos, polyglyceryl-10 laurát, etylhexylpalmitát, kyselina stearová, adenozín, hydrogenovaný nenasýtený olivový olej, extrakt z koreňa Polygonum cuspidatum, extrakt z koreňa Scutellaria baicalensis, fytát sodný, bioflavonoidy, sorbitan izostearát, extrakt zo semien sóje glycinovej (sójový olej), extrakt z listov Camellia sinensis (zelený čaj), Glukosylrutin, Chamomilla recutita Flower Extract, Rosemary Leaf Extract, Castor Oil and IPDI Copolymer, Glycyrrhizate Potassium, Rutin, Cyanocobalamin, Tocopherol.

Použite

Po použití tonika a séra naneste na tvár rovnomerne krém Dexynol-16.3 ako posledný krok starostlivosti o pleť.

Výhody krému Dexynol-16.3

Dexynol-16,3 krém ponúka niekoľko výhod pre pokožku, ktoré si zaslúžia bližšiu pozornosť:

Dramatická kontrola nadmernej tvorby kožného mazu

Rozlúčte sa s mastnou pleťou s Dexynolom-16,3. Tento krém výrazne znižuje tvorbu kožného mazu, pomáha kontrolovať jeho nadbytok a zlepšuje štruktúru pleti. Budete sa cítiť sviežo a bezchybne po celý deň.

Zlepšuje štruktúru pleti a znižuje začervenanie

Flavonoidy obsiahnuté v kréme Dexynol-16,3 majú upokojujúci účinok na pokožku. Zlepšujú štruktúru pokožky a redukujú začervenanie, čím prispievajú k čistejšiemu a zdravšiemu vzhľadu pokožky.

Univerzálna starostlivosť o pleť

Krém Dexynol-16,3 je vhodný pre všetky typy pleti, ale je obzvlášť vhodný pre mastnú a problematickú pleť. Účinne reguluje tvorbu kožného mazu a zlepšuje stav pleti. Môžete sa spoľahnúť, že tento krém vám pomôže dosiahnuť čistú a zdravo vyzerajúcu pleť.

Dlhšia výdrž make-upu

Ďalšou výhodou Dexynolu-16.3 je jeho schopnosť predĺžiť výdrž make-upu. Tým, že tento krém reguluje tvorbu kožného mazu, pomáha make-upu lepšie zostať na svojom mieste počas celého dňa. Môžete sa tak dlho tešiť zo sviežeho a bezchybného vzhľadu.

Záver

Dexynol-16,3 krém je inovatívny gélový krém, ktorý poskytuje pokožke mnoho výhod. Jeho účinné zloženie pomáha znižovať tvorbu kožného mazu, zlepšuje štruktúru pleti a znižuje začervenanie. Bez ohľadu na typ vašej pleti môžete využívať výhody tohto krému, ktorý je vhodný najmä pre mastnú a problematickú pleť. Vychutnajte si svieži a bezchybný vzhľad s krémom Dexynol-16,3.