Cellinol-5 Serum 48 ml - PERCENT SCIENCE

Sérum Cellinol-5 je účinným riešením proti starnutiu, ktoré môže pomôcť znížiť výskyt vrások a zlepšiť pružnosť pokožky. Zaradením tohto séra do rutinnej starostlivosti o pleť sa môžete tešiť z viditeľných výsledkov a udržať si mladistvú pleť. Nedovoľte, aby vás známky starnutia brzdili – prijmite trend pomalého starnutia a prevezmite kontrolu nad zdravím svojej pleti so sérom Cellinol-5.

  • Sérum proti starnutiu pleti, ktoré účinne pôsobí na vrásky okolo očí a lifting pleti.
  • Rýchlo sa vstrebáva do pokožky a zanecháva pleť vypnutú.

+ DARČEK SET vzoriek 3x1ml (krém, sérum, booster)

35,00 €


Sérum Cellinol-5 je účinným riešením proti starnutiu, ktoré môže pomôcť znížiť výskyt vrások a zlepšiť pružnosť pokožky. Zaradením tohto séra do rutinnej starostlivosti o pleť sa môžete tešiť z viditeľných výsledkov a udržať si mladistvú pleť. Nezabudnite ho kombinovať s Cellinol-5 Booster a Cellinol krémom, aby ste dosiahli maximálne účinky. Nedovoľte, aby vás známky starnutia brzdili – prijmite trend pomalého starnutia a prevezmite kontrolu nad zdravím svojej pleti so sérom Cellinol-5.

Výhody používania séra Cellinol-5

Zaradením séra Cellinol-5 do svojej rutinnej starostlivosti o pleť si môžete užívať množstvo výhod pre svoju pleť. Tu sú niektoré z kľúčových výhod:

Okamžité zlepšenie vrások

Sérum Cellinol-5 bolo testované na skupine žien vo veku od 20 do 50 rokov a významná väčšina z nich uviedla, že sa ich vrásky okolo očí objavili vyplnené už po jednom použití. Toto okamžité zlepšenie vrások vám môže dodať sebavedomie a vaša pleť bude vyzerať mladistvejšie.

Zvýšená pružnosť pleti

Jedným z hlavných problémov s pribúdajúcim vekom je strata pružnosti pokožky. Sérum Cellinol-5 spolu s posilňovačom a krémom pôsobí na riešenie tohto problému zvýšením pružnosti pokožky. Pri pravidelnom používaní môžete očakávať pevnejšiu a pružnejšiu pleť.

Zlepšené zadržiavanie vlhkosti

Suchá a dehydratovaná pleť môže zhoršovať výskyt vrások a spôsobovať, že vyzerajú ešte výraznejšie. Hydratačné vlastnosti séra Cellinol-5 pomáhajú doplniť a udržať vlhkosť v pleti, čo má za následok hladšiu a mladistvejšiu pleť.

Viditeľné výsledky pre rôzne vekové skupiny

Sérum Cellinol-5 bolo testované na ženách vo veku 40 až 59 rokov au viac ako 88,8 % subjektov sa prejavili účinky proti starnutiu, ako je zvýšená hydratácia pleti, redukcia očných vrások, zlepšenie elasticity pleti a jasnejší tón pleti. Tieto výsledky preukazujú účinnosť séra naprieč rôznymi vekovými skupinami.

Ako zaradiť sérum Cellinol-5 do svojej starostlivosti o pleť?

Aby ste maximalizovali prínosy séra Cellinol-5, je nevyhnutné ho správne používať v rutinnej starostlivosti o pleť. Tu je návod krok za krokom, ako sérum zaradiť do svojho každodenného režimu:

  1. Dôkladne si vyčistite tvár jemným čistiacim prostriedkom vhodným pre váš typ pleti.
  2. Naneste Cellinol-5 Booster na miesta s hlboko vyhladenou vráskou a jemne ho vmasírujte do pokožky, kým sa úplne nevstrebe.
  3. Následne použite sérum Cellinol-5 a naneste ho na celú tvár a krk, pričom sa zamerajte na oblasti s jemnými líniami a vráskami.
  4. Na záver naneste krém Cellinol-5, ktorý uzavrie vlhkosť a dodá pleti ďalšiu výživu.
  5. Pred nanesením make-upu alebo ďalších produktov starostlivosti o pleť nechajte produkty úplne vstrebať.

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča používať sérum Cellinol-5 spoločne s boostrom a krémom Cellinol-5. Táto kombinácia posilní celkové účinky spomaľujúce starnutie a zaistí viditeľné zlepšenie vrások a pružnosti pleti.

VHODNÉ PRE: Každého, kto má počiatočné a postupné známky starnutia a straty pevnosti.

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:

Botulotoxínový peptid: Ide o peptid podobný botoxu, ktorý uvoľňuje tvárové svaly zodpovedné za tvorbu vrások tým, že blokuje tok impulzov vysielaných z nervových buniek do svalových buniek. Zmenšuje aj hlboké vrásky a jemné linky.

Bakuchiol: Jedná sa o prírodnú alternatívu retinolu, pretože vykazuje lepšie výsledky, ako je zmenšenie vrások, lepšia pružnosť a hladšia pleť.

SYN®-COLL: Jedná sa o patentovaný syntetický tripeptid, ktorý pomáha spomaľovať proces starnutia pleti a potvrdzuje účinnosť proti vráskam. Pomáha tiež odhaliť vypnutejší, tvarovanejší vzhľad a zdokonalený vzhľad pórov pre hladšiu a mladšiu pleť.

SYN®-AKE: Jedná sa o syntetický peptid, ktorý pomáha redukovať výskyt vrások a smiechových liniek. Hĺbka vrások sa viditeľne zmenšuje a povrch pleti je celkovo hladší a rovnomernejší.

Allantoín: Slúži ako účinný upokojujúci prostriedok a má hydratačné vlastnosti.

Recenzie na Cellinol-5 Serum

Fill out my online form.