Pôžička ihneď - Požičajte si obratom

Pre klientov, ktorí si potrebujú požičať peniaze súrne sme pripravili pôžičky, ktoré sú schválené ihneď. Už nemusíte dlho čakať na spracovanie vašej žiadosti. Jednoducho vám ju ihneď analyzujeme a v prípade schválenia obratom odošleme peniaze.
 
Pôžička, ktorú vám schválime ihneď je rýchla a jednoduchá. Peniaze ihneď na bankovom účte a to do pár minút. Požičajte si z dvoch produktov, ktoré sú obratom schválené.
 

MINI pôžička ihneď

Prvým expres produktom je MINI pôžička ihneď. Požičať si môžete 100 EUR na 28 dní. Peniaze sú vyplatené do pár minút a to buďto na váš bankový účet alebo prostredníctvom poštovej poukážky. MINI pôžička ihneď je garantovane najrýchlejšou pôžičkou na trhu.
 
 

 

MAXI nebanková pôžička ihneď

Druhým expres produktom je MAXI nebanková pôžička ihneď. Požičať si môžete až 10 000 EUR na 7 rokov. Peniaze sú vyplatené do 24 hodín na váš bankový účet. MAXI pôžička ihneď patrí medzi garantovane najrýchlejšie spotrebné úvery na Slovensku.
 
 

 

Peniaze hneď na účte po schválení pôžičky

Ihneď ako dôjde ku schváleniu žiadosti o pôžičku, budú finančné prostriedky odoslané na bankový účet klienta. V prípade ak si klient zvolí typ pôžičky Mini pôžička, finančné prostriedky môžu byť ihneď vyplatené aj prostredníctvom poštovej poukážky. To klientovi zaistí expresne rýchly proces prevodu a tak peniaze získa okamžitým spôsobom. Tento druh úveru je expresný a veľmi obľúbený na našom trhu.

O "půjčky ihned" si môžu požiadať aj český klienti. Tento produkt patrí totiž medzi najobľúbenejšie produkty českého finančného portálu Ammado. Denne si o pôžičku ihneď požiada viac ako 700 klientov. Tento produkt dokonca predbehol klasickú nebankovú pôžičku.

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok