Liftingový krém s peptidovým komplexom Medi-Peel Bor-Tox Peptide Cream

Medi-Peel Bor-Tox peptidový krém má výrazný účinok proti starnutiu: zvyšuje pružnosť a pevnosť pokožky, znižuje hĺbku vrások a vyhladzuje reliéf tváre. Spomaľuje proces starnutia, udržiava tonus, hĺbkovo vyživuje a hydratuje.

Krém má podobný účinok ako botox: pomáha uvoľniť a zmierniť napätie v tvárových svaloch, čím zabraňuje vzniku vrások a kožných liniek. Posilňuje turgor pokožky, vypína tvárový ovál, vyhladzuje nosovo-pohlavné vrásky, marionetové vrásky a "psie nohy". Zvyšuje hustotu pokožky, zlepšuje schopnosť buniek udržiavať vlhkosť, zabraňuje dehydratácii a vysušovaniu.

Krém má jemnú krémovú textúru, okamžite hydratuje a odstraňuje napätie.

20,00 €


Popis produktu

Medi-Peel Bor-Tox peptidový krém má výrazný účinok proti starnutiu: zvyšuje pružnosť a pevnosť pokožky, znižuje hĺbku vrások, vyhladzuje reliéf tváre, spomaľuje proces starnutia, udržiava tón pleti, hĺbkovo vyživuje a hydratuje.

Krém má podobný účinok ako botox: pomáha uvoľniť a zmierniť napätie v tvárových svaloch, čím zabraňuje vzniku vrások a kožných liniek. Posilňuje turgor pokožky, vypína tvárový ovál, vyhladzuje nosovo-pohlavné vrásky, marionetové vrásky a psie nohy. Zvyšuje hustotu pokožky, zlepšuje schopnosť buniek udržiavať vlhkosť, zabraňuje dehydratácii a vysušovaniu.

Krém má jemnú krémovú textúru, okamžite hydratuje a odstraňuje napätie.

Hlavné účinné látky:

  • Volufilin: jejedinečná účinná látka získavaná z koreňa anemarény, ktorá aktívne stimuluje lokálnu akumuláciu tukového tkaniva, zvyšuje hustotu a elasticitu pokožky, odstraňuje ochabnutosť pokožky a vyhladzuje vrásky.
  • Kyselina hyalurónová: preniká hlboko do epidermy a odstraňuje dehydratáciu, dopĺňa vlhkosť, odstraňuje suchosť a chráni pred starnutím pokožky.
  • Komplex 5 peptidov: je zodpovedný za neustálu regeneráciu a obnovu buniek, má hlboký účinok proti starnutiu, znižuje výskyt vrások a zabraňuje tvorbe nových, stimuluje procesy obnovy a regenerácie, spomaľuje starnutie buniek. Normalizuje tvorbu kolagénu a elastínu, vyhladzuje pokožku, zjemňuje reliéf.
  • Hydrolyzovaný kolagén: obnovuje štruktúru epidermy zvnútra, posilňuje bunkové steny, zlepšuje metabolizmus bielkovín. Podporuje matrix pokožky, vyhladzuje vrásky a linky.
  • Jojobový olej: udržuje pružnosť a pevnosť pokožky. Vyživuje pokožku vitamínmi A a E, zabraňuje jej vysúšaniu, šupinateniu a podráždeniu.
  • Makadamiový olej: zjemňuje a vyživuje pokožku, revitalizuje ju a má antioxidačné účinky.
  • Skvalán: upokojuje poškodenú a podráždenú pokožku, má antioxidačné vlastnosti, hydratuje a chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi prostredia.
  • Probiotiká: podporujú normálnu kožnú mikroflóru a pomáhajú zosvetliť pigmentáciu a vyrovnať tón pleti. Hydratujú, odstraňujú začervenanie, regulujú tvorbu melanínu v epiderme, jemne exfoliujú keratínovú vrstvu a urýchľujú regeneračné procesy. Posilňujú ochrannú vrstvu pokožky, ktorá ju chráni pred negatívnymi vplyvmi prostredia.

Vhodné pre všetky typy pleti.

Ako používať: naneste malé množstvo krému ako posledný krok starostlivosti.