Cellinol-5 Cream 60ml PERCENT SCIENCE

Ak hľadáte účinné riešenie pre boj s vráskami a dosiahnutie mladistvých pleti, PERCENTCellinol-5 Cream je odpoveď. Vďaka účinným zložkám môže tento krém pomôcť znížiť zníženie starnutia, zlepšiť štruktúru pleti a podporiť žiarivý vzhľad. Nedovolte, aby vás vrásky brzdily; vyzkoušejte krém PERCENTCellinol-5 a odhaľte tajomstvo mladistvej pleti bez vrások!

+ DARČEK: set vzoriek 3x1ml (krém, sérum, booster)

35,00 €


Krém Cellinol-5 Cream

S pribúdajúcim vekom prechádza naša pleť rôznymi zmenami a vrásky sú stále výraznejšie. S pokročilými produktmi starostlivosti o pleť, ako je Cellinol-5 krém, však môžete účinne redukovať známky starnutia a dosiahnuť mladistvý vzhľad pleti. V tomto článku sa budeme zaoberať výhodami, použitím a recenziami krému Cellinol-5, ktorý predstavuje dokonalé riešenie starostlivosti o vrásky.

Kľúčové zložky pre účinnú starostlivosť o vrásky

Krém Cellinol-5 obsahuje účinnú kombináciu kľúčových zložiek známych svojimi účinkami proti starnutiu:

 • Retinol: Retinol, derivát vitamínu A, stimuluje tvorbu kolagénu, znižuje výskyt vrások a zlepšuje štruktúru a tón pleti.
 • Kyselina hyalurónová: Táto hlboko hydratačná zložka pomáha vypnúť pleť, znižuje viditeľnosť vrások a podporuje hladší vzhľad pleti.
 • Peptidy: Tieto reťazce aminokyselín stimulujú syntézu kolagénu, podporujú pružnosť a pevnosť pleti, a tým znižujú výskyt vrások.
 • Antioxidanty: Cellinol-5 krém je obohatený o antioxidanty, ktoré chránia pleť pred voľnými radikálmi, zabraňujú predčasnému starnutiu a obmedzujú tvorbu vrások.

Výhody krému Cellinol-5

Používanie krému Cellinol-5 ako súčasti rutinnej starostlivosti o pleť môže mať pre vašu pleť rad výhod:

 • Redukuje vrásky: Účinná kombinácia zložiek v kréme Cellinol-5 účinne znižuje výskyt vrások a dodáva pleti hladší a mladistvejší vzhľad.
 • Zlepšuje textúru pleti: Pravidelné používanie krému Cellinol-5 pomáha zlepšovať štruktúru pleti, ktorá je hladšia a jemnejšia na dotyk.
 • Hydratuje pleť: Cellinol-5 Cream obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá zaisťuje optimálnu hydratáciu, zabraňuje vysušovaniu a podporuje pružnosť a vláčnosť pleti.
 • Spevňuje pleť: Peptidy obsiahnuté v kréme Cellinol-5 stimulujú tvorbu kolagénu, zlepšujú pružnosť a pevnosť pleti, čo vedie k jej mladistvejšiemu vzhľadu.

Ako používať krém Cellinol-5

Aby ste dosiahli maximálne prínosy krému Cellinol-5, je dôležité ho správne používať. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov postupujte podľa nasledujúcich jednoduchých krokov:

 • Očistite pleť: Začnite dôkladným vyčistením tváre, aby ste odstránili všetky nečistoty alebo zvyšky make-upu.
 • Tonizácia: Naneste obľúbené tonikum, aby ste vyrovnali pH pleti a pripravili ju na lepšie vstrebávanie krému.
 • Aplikujte: Vezmite malé množstvo krému Cellinol-5 a krúživými pohybmi smerom nahor ho jemne vmasírujte do tváre a krku.
 • Nechajte vstrebať: Pred použitím ďalších produktov starostlivosti o pleť alebo make-upu nechajte krém niekoľko minút vstrebať do pokožky.
 • Používajte dvakrát denne: Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte krém Cellinol-5 dvakrát denne, ráno a večer, ako súčasť pravidelnej starostlivosti o pleť.

Pokiaľ hľadáte účinné riešenie pre boj s vráskami a dosiahnutie mladistvej pleti, Cellinol-5 Cream je odpoveďou. Vďaka účinnej zmesi zložiek môže tento krém pomôcť znížiť známky starnutia, zlepšiť štruktúru pleti a podporiť žiarivý vzhľad. Nedovoľte, aby vás vrásky brzdili; vyskúšajte krém Cellinol-5 a odhaľte tajomstvo mladistvej pleti bez vrások!

Ďalšie informácie:

Cellinol-5 krém bol dermatologicky testovaný a je vhodný pre všetky typy pleti. Pred použitím krému je dôležité vykonať náplasťový test, aby nedošlo k alergickým reakciám. Pokiaľ sa objavia podráždenie alebo nepríjemné pocity, prestaňte krém používať a poraďte sa s dermatológom.

Recenzie na Cellinol-5 Cream

Fill out my online form.