Recenzie a skúsenosti na pôrodnicu Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta

Vitajte na stránke s recenziami Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta. Táto nemocnica, ktorá sa nachádza v centre mesta, je jedným z najväčších a najstarších zdravotníckych zariadení v regióne. Pôrodnica, ktorá je súčasťou tejto nemocnice, poskytuje ženám kvalitnú starostlivosť počas tehotenstva a pôrodu.

Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta
Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D. Roosevelta

Na tejto stránke nájdete recenzie skutočných pacientok, ktoré rodili vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. a v pôrodnici. Rooseveltovej nemocnice. Tieto recenzie vám pomôžu získať lepšiu predstavu o tom, aká je kvalita starostlivosti v tejto pôrodnici a aké sú pocity pacientok.

Dúfame, že každá recenzia pomôže budúcim mamičkám rozhodnúť sa, kde chcú rodiť a kde sa cítia najbezpečnejšie. Preto sme radi, že na tejto stránke nájdete množstvo recenzií, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či je táto pôrodnica tou správnou voľbou pre vás a vaše novorodeniatko.

Ak ste už navštívili pôrodnicu Univerzitnej nemocnice F. D. Roosevelta a máte vlastnú skúsenosť, budeme radi, ak nám napíšete aj vy svoju recenziu. Vaša recenzia pomôže ostatným mamičkám pri výbere najlepšej pôrodnice pre ich potreby.

Napíšte vašu recenziu alebo skúsenosť

Upozornenie: Nie je v našich silách overovať pravosť recenzií.


Mária - Moja skúsenosť

Volám sa Mária a nedávno som porodila v pôrodnici Univerzitnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta. S celkovým priebehom mojej skúsenosti v tejto pôrodnici som veľmi spokojná a šťastná a rada by som sa podelila o svoje pozitívne hodnotenie.

Celý proces od začiatku až do konca bol veľmi dobre zorganizovaný a prebiehal v priateľskej a starostlivej atmosfére. Personál bol veľmi priateľský a starostlivý nielen ku mne, ale aj k môjmu manželovi a našej novorodenej dcérke.

Lekári a sestričky, ktorí sa starali o mňa a moju dcérku, boli veľmi kvalifikovaní a skúsení a cítila som sa veľmi bezpečne a úplne som im dôverovala. Všetci mi boli neustále k dispozícii a pomohli mi prekonať obavy a neistotu, ktorú som mala z pôrodu.

Okrem toho bola pôrodná sála veľmi dobre vybavená a čistá. Veľmi ma potešilo aj to, že som si mohla vybrať, kto bude pri pôrode so mnou. Manžel bol celý čas so mnou a mohla som si vybrať aj dôverníka, ktorý mi počas pôrodu pomáhal a podporoval ma.

Moja celková skúsenosť s Univerzitnou nemocnicou a klinikou F. D. Roosevelta bola veľmi pozitívna a určite by som túto pôrodnicu odporučila každej mamičke, ktorá hľadá kvalitnú a starostlivú starostlivosť počas tehotenstva a pôrodu. Ďakujem celému personálu tejto pôrodnice za ich úsilie a starostlivosť.Vierka - Drahá budúca mamička

hneď ako som zistila, že čakám dieťa, začala som hľadať najlepšie miesto na pôrod. Po prečítaní mnohých recenzií a rozhovoroch s kamarátkami som sa rozhodla pre Fakultnú nemocnicu s poliklinikou F. D. Komenského. Roosevelta - a som veľmi rada, že som tak urobila!

Od prvej návštevy pôrodnice až do chvíle, keď som odchádzala so svojím novorodencom v náručí, som sa cítila bezpečne a bolo o mňa dobre postarané. Personál bol veľmi milý a ochotný, vždy sa pýtal na môj zdravotný stav a vysvetlil mi každý krok pri pôrode. Vďaka ich podpore som sa počas celého pôrodu cítila sebaisto a uvoľnene.Mirka - Recenzia

Aj ja sa chcem s vami podeliť o svoje skúsenosti z pôrodnej sály v Fakultnej nemocnici s poliklinikou F.D. Roosevelta. Chcem sa vyjadriť pozitívne, pretože som s celým priebehom veľmi spokojná.

Celý proces začal s prvými návštevami gynekológa, ktorý bol vynikajúci v komunikácii a starostlivosti o mňa počas celého tehotenstva. V deň pôrodu som bola privedená do pôrodnej sály, kde som stretla veľmi milý a zručný personál, ktorý mi pomáhal počas celého procesu. Sestričky boli veľmi trpezlivé a uistili sa, že som sa cítila pohodlne a bezbolestne počas celej doby, keď som tam bola.

Keďže som prvýkrát rodila, mala som obavy, ale lekári a personál mi poskytli všetky informácie, ktoré som potrebovala. Pôrod bol úspešný a malý chlapec bol zdravý. Po pôrode som bola prevezená do izby, kde som bola starostlivo sledovaná, aby som sa čím skôr spamätala po pôrode. Tam som sa cítila príjemne, pretože personál sa mi venuje na plný úväzok.

Chcem sa poďakovať všetkým pracovníkom pôrodného oddelenia Fakultnej nemocnice s poliklinikou F.D. Roosevelta za skvelú prácu, ktorú robia. Ich starostlivosť, zručnosti a priateľskosť boli vynikajúce a boli pre mňa veľkou oporou počas tohto dôležitého obdobia môjho života.Soňa - Zlá skúsenosť

Dobrý deň, chcem sa podeliť o svoje skúsenosti z pôrodnice Fakultnej nemocnice s poliklinikou F.D. Roosevelta. Musím povedať, že som bola sklamaná a môj pôrod nebol úplne pozitívny zážitok.

Najväčším problémom pre mňa bola komunikácia s lekármi a sestrami. Bola som veľmi nervózna a chcela som vedieť, čo sa deje, ale niektorí z lekárov neboli ochotní mi poskytnúť dostatok informácií. Navyše, sestry neboli príliš priateľské a boli veľmi zaneprázdnené, takže som sa necítila veľmi dobre. V priebehu celého procesu som sa cítila, že je na mne veľa tlaku a že nemám dostatočnú podporu.