Ako sa zaregistrovať v službe Steam

18.03.2023
Ako sa zaregistrovať v službe steam
Ako sa zaregistrovať v službe steam

Steam je populárna digitálna distribučná platforma pre videohry a softvér, ktorú vytvorila spoločnosť Valve Corporation. Registrácia v službe Steam je jednoduchá a umožňuje vám získavať a spravovať hry, komunikovať s priateľmi a používať ďalšie funkcie platformy.

Ako sa zaregistrovať do služby Steam:

  1. Navštívte webovú stránku služby Steam: prejdite na oficiálnu webovú stránku služby Steam (https://store.steampowered.com) alebo si stiahnite a nainštalujte klienta služby Steam do svojho zariadenia (Windows, macOS alebo Linux) z tohto odkazu: https://store.steampowered.com/about/.
  2. Kliknite na "Prihlásiť sa" na tomto odkaze.
  3. Vytvorenie nového účtu: Kliknutím na "Create a new account" (Vytvoriť nový účet) pokračujte v procese registrácie.
  4. Vyplňte registračný formulár: Zadajte svoju e-mailovú adresu, vyberte svoju krajinu a potvrďte, že máte aspoň 13 rokov alebo ste dosiahli vek požadovaný zvoleným nastavením. Kliknite na tlačidlo "Pokračovať".
  5. Odošlite overovací e-mail: Spoločnosť Steam odošle overovací e-mail na zadanú e-mailovú adresu. Skontrolujte svoju doručenú poštu a kliknite na overovací odkaz uvedený v e-maile.
  6. Vytvorte si používateľské meno a heslo: Po overení e-mailovej adresy budete presmerovaní späť na stránku služby Steam, kde si môžete vytvoriť používateľské meno a heslo pre svoj účet. Uistite sa, že ste si vybrali silné heslo a používateľské meno, ktoré si zapamätáte.
  7. Po úspešnej registrácii sa môžete prihlásiť do svojho nového účtu služby Steam pomocou vytvoreného používateľského mena a hesla.

Teraz ste úspešne zaregistrovaní v službe Steam a môžete začať objavovať a inštalovať hry, komunikovať s priateľmi a využívať ďalšie funkcie platformy.

Najnovšie odpovede z poradne

Prečítajte si ako prví, čo je nové

Cypermetrín je syntetický pyretroidný insekticíd, ktorý sa používa na kontrolu škodcov v poľnohospodárstve, veterinárnej medicíne, stavebníctve a domácnostiach.

Príslovie, že "mačka má deväť životov" je staré a rozšírené porekadlo, ktoré sa vzťahuje na schopnosť mačiek prežiť situácie, ktoré sa môžu zdať smrteľné alebo pre život nebezpečné.