Ako sa zaregistrovať v službe Steam

18.03.2023
Ako sa zaregistrovať v službe steam
Ako sa zaregistrovať v službe steam

Steam je populárna digitálna distribučná platforma pre videohry a softvér, ktorú vytvorila spoločnosť Valve Corporation. Registrácia v službe Steam je jednoduchá a umožňuje vám získavať a spravovať hry, komunikovať s priateľmi a používať ďalšie funkcie platformy.

Ako sa zaregistrovať do služby Steam:

  1. Navštívte webovú stránku služby Steam: prejdite na oficiálnu webovú stránku služby Steam (https://store.steampowered.com) alebo si stiahnite a nainštalujte klienta služby Steam do svojho zariadenia (Windows, macOS alebo Linux) z tohto odkazu: https://store.steampowered.com/about/.
  2. Kliknite na "Prihlásiť sa" na tomto odkaze.
  3. Vytvorenie nového účtu: Kliknutím na "Create a new account" (Vytvoriť nový účet) pokračujte v procese registrácie.
  4. Vyplňte registračný formulár: Zadajte svoju e-mailovú adresu, vyberte svoju krajinu a potvrďte, že máte aspoň 13 rokov alebo ste dosiahli vek požadovaný zvoleným nastavením. Kliknite na tlačidlo "Pokračovať".
  5. Odošlite overovací e-mail: Spoločnosť Steam odošle overovací e-mail na zadanú e-mailovú adresu. Skontrolujte svoju doručenú poštu a kliknite na overovací odkaz uvedený v e-maile.
  6. Vytvorte si používateľské meno a heslo: Po overení e-mailovej adresy budete presmerovaní späť na stránku služby Steam, kde si môžete vytvoriť používateľské meno a heslo pre svoj účet. Uistite sa, že ste si vybrali silné heslo a používateľské meno, ktoré si zapamätáte.
  7. Po úspešnej registrácii sa môžete prihlásiť do svojho nového účtu služby Steam pomocou vytvoreného používateľského mena a hesla.

Teraz ste úspešne zaregistrovaní v službe Steam a môžete začať objavovať a inštalovať hry, komunikovať s priateľmi a využívať ďalšie funkcie platformy.

Najnovšie odpovede z poradne

Prečítajte si ako prví, čo je nové

Abakteriálne je termín používaný na označenie niečoho, čo nie je spojené s baktériami alebo je úplne bez bakteriálneho pôsobenia.

Abaktal je obchodný názov pre liek, ktorý obsahuje účinnú zložku pefloxacin. Pefloxacin patrí do skupiny liekov nazývaných fluorochinolóny, ktoré sú širokospektrálne antibiotiká používané na liečbu rôznych bakteriálnych infekcií.

Abadieho príznak 2 je klinický príznak spojený s tabes dorsalis, neurologickým ochorením postihujúcim zadnú časť miechy a spôsobeným neskorým štádiom syfilisu.

Abadieho príznak 1 označuje oftalmologický jav spojený s tyreotoxikózou (toxický účinok nadprodukcie štítnej žľazy).