Pôžičky do výplaty na pár dní

Expresúver, miniúver, mikroúver, turbo pôžička, raketová pôžička a mnoho ďalších označení dostáva tzv. pôžička do výplaty. Aká to pôžička vlastne je?

Pôžička do výplaty

Pôžička do výplaty na pár dní

Pôžičky pred výplatou alebo nazvime ich ako chceme majú veľmi krátku splatnosť. Ak po takejto pôžičke siahnete, tak nepočítajte zo splatnosťou dlhšou ako 45 dní. Práve krátka splatnosť je logika celého mikroúveru, ktorý vám má pomôcť zaplatiť nečakané výdavky, a ktorý budete schopný hneď na výplatu vrátiť.


Slováci moc pôžičky do výplaty nevyužívajú.

U nás tento produkt prakticky vyhynul po prijatí prísnej novely zákona o spotrebiteľských úverov, ktorý zafixoval RPNM a znemožnil tak navýšenie poplatkov. Na Slovensku tak ostali len dve spoločnosti a z toho jedna ani nepodniká pod licenciou NBS.


Filozofia pôžičky s krátkou splatnosťou

Pôžička na pár dní je pôvodom s Fínska a jej účel nie je profitovať z nej na bežné veci. Po tomto type pôžičky by mal klient siahnuť až v nevyhnutnom prípade a aj to len s vedomím, že musí pôžičku do niekoľkých dní vrátiť spolu s poplatkom.


Mladý ju milujú

Najviac záujemcov vo svete o tento typ pôžičky je medzi mladými, ktorý ju často využívajú na vykrytie finančných dier po bezsenných nocí. V zahraničí je extrémne jednoducho dostupná a získateľná behom pár minút. Ani nebankové pôžičky nemajú takú obľubu ako práve mikroúvery.

Na záver

O pôžičku do výplaty môžete požiadať aj u nás. Kliknite si nižšie a vyberte si z aktuálnej ponuky. Na výber máte množstvo produktov až do výšky 500 EUR. Je to jednoduché a rýchle. Požiadajte online a pôžička pred výplatou môže byť vaša ešte dnes a to za pár minút.

 

Požiadať o pôžičku do výplaty
 

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok