Poistenie auta - Ako poistiť váš automobil najvýhodnejšie?

Poistenie auta ponúka množstvo poisťovní na Slovensku. Vybrať si tak tú najvýhodnejšiu býva často náročné, nakoľko zákazník sa len ťažko môže vyznať v malých a ťažko čitateľných podmienok. Aby ste predišli vyčerpávajúcemu hľadaniu, máme pre vás tip ako nájsť poisťovňu, ktorá na najvýhodnejšia.

Poistiť auto môžete cez internet

Je zbytočné hľadať výhodnú zákonnú poistku (PZP) v kamenných pobočkách poisťovní.Jednak je to časovo náročné a jednak, vás budú v poisťovniach galamutiť a presviedčať, že práve tá ich poistka je najlacnejšia.Strávili by ste tak minimálne týždeň veľmi náročným hľadaním bez skutočne výhodného výsledku. Uzatvoriť povinné zmluvné poistenie alebo havarijné poistenie prostredníctvom internetu a služby Ammado kalkulátor je však časov nenáročné a behom pár minút vám vyhľadá poistku, s ktorou ušetríte.

Koľko sa dá ušetriť na poistení auta?

Rádovo až niekoľko desiatok EUR. Pri havarijnom poistení sa však rozdiel môže ešte mnohonásobne zvýšiť. Aj keď je úspora individuálna a záleží od tipu automobilu a histórie, priemerne zákazník dokáže ušetriť vďaka Ammado kalkulátora zhruba 20 až 45 EUR.

Prečo je poistenie auta online lacnejšie?

Pretože vašu požiadavku zaznamenajú okamžite všetky poisťovne. Keďže každá z nich vás bude chcieť získať, musí sa o vás pobiť. Druhým a veľmi dôležitým faktorom prečo je poistenie auta prostredníctvom internetu lacnejšie je, že poisťovne nemusia uhrádzať províziu žiadnemu maklérovi, ktorý by s vami uzavrel poistku.O túto províziu sa následne koncová cena poistenia poníži.

Uvažujte ekonomicky

Nechať poistiť svoje auto online je ekonomickejšie pre každého spotrebiteľa a firmu. Prináša to množstvo výhod, z ktorých je najpodstatnejšia cena a ušetrený čas. Preto patrí poistenie automobilu cez internet k úsporným rozhodnutiam, vďaka ktorým dokážete ušetriť peniaze tým najjednoduchším spôsobom. 

Najnovšie články z magazínu

Prečítajte si, čo je nové


Esencie alebo esenciálne oleje sú komplexnou zmesou aromatických látok, ktoré sú zodpovedné za vôňu kvetov. Majú mnohé farmakologické účinky, a preto tvoria základ aromaterapie, ale používajú sa aj v parfumérii a kozmetike, vo farmaceutickom priemysle a v potravinárskom, liehovarníckom a cukrárenskom priemysle.

V tomto článku si vysvetlíme, ako vlastne fungujú pevné disky (HDD) a SSD. Tieto dva typy úložísk fungujú na odlišných princípoch, z čoho vyplývajú rozdiely vo výkone a spoľahlivosti.