Ammado Záložňa online - nonstop

 
Už viac nemusíte behať po záložniach a hľadať kde nájdete otvorené. On-line záložňa je tu pre vás 7 dní v týždni, 24 hodín denne. Požičiame vám až 1000 EUR a to jednoducho a rýchlo. Stačí si podať krátku žiadosť a o všetko ostatné sa postaráme my!
 

Založte to on-line

Načo behať po záložniach a vyčkávať rady? U nás si môžete svoje cennosti bezpečne založiť priamo z domu. Využite najmodernejšiu záložňu on-line a získajte peniaze okamžite. Sme dostupní z každého miesta na Slovensku, v každom čase aj počas víkendov a sviatkov.
 

Záložňa otvorená aj cez víkend a sviatky

Ammado online záložňa, to nie je len záložňa otvorená non-stop ale svojou dostupnosťou pokríva celé územie SR a obslúži vás aj v nočných hodinách, cez víkend, cez každý sviatok, aj na štedrý deň. Chceme byť vašou pomocnou rukou a to vždy keď nás budete potrebovať.
 
Vstúpiť do záložne online

Záložňa bez zálohy

Záložňa bez zálohy

Pokiaľ potrebujete len 100 EUR, nemusíte nič zakladať. Jednoducho si požičiate stovku na 28 dní len za 1 euro denne.  

Zlato – všetky typy

Zakladáme všetky predmety zo zlata ako: náramky, retiazky, náušnice, prstene, mince, prívesky, odznaky, príbory, sošky. Zakladáme aj zlomkové zlato a inak poškodené, investičné zlato, tehličky a iné. Cena za založené zlaté predmety je stanovená podľa aktuálnej trhovej ceny na základe denných kurzov.


Striebro – všetky typy

Zakladáme strieborné šperky, vázy, starožitnosti, príbory, sošky, náušnice, prívesky, náramky, retiazky, odznaky, mince a iné.


Platina – všetky typy

Benefitom našej záložne je aj zakladanie predmetov z platiny a to všetkého druhu. Pokiaľ nie ste si istý, kontaktujte nás pre určenie výšky pôžičky za danú vec.
  1. Vyplňte krátky online formulár
  2. Nahrajte fotku zakladaného predmetu (stačí z mobilu)
  3. Prebehne proces predschválenia
  4. Zadarmo k Vám ihneď vyšleme expres kuriéra pre založenú vec
  5. Založený predmet ocení špecialista a navrhneme Vám výšku pôžičky
  6. Peniaze Vám pošleme ihneď na účet alebo poštovou poukážkou
 
Kedykoľvek môžete proces ukončiť a zakladaný predmet vám vrátime okamžite späť. Celý proces prebieha úplne diskrétne a vaše cennosti chránia trezory švajčiarskej značky Tresorag.
 
 
Vstúpiť do záložne online
 
Všetky založené predmety sú vysoko poistené a chránené prísnymi bezpečnostnými opatreniami. Ceníme si vašu dôveru a preto sa o vaše cennosti staráme ako o vlastné.
 

Dáme Vám najviac

Pre oceňovanie vašich cenností  sme zabezpečili kvalitných odborných špecialistov na drahé kovy. Zabudnite na stanovenie ceny od oka alebo špekulantské praktiky. U nás jednáme s klientmi vždy fér a na rovinu. A preto vám vieme ponúknuť tú najvyššiu finančnú kalkuláciu.

„Založte to u nás. Založte to on-line“

Záložňa online na Ammado.sk

Záložňa online nepodniká na základe licencie Národnej banky Slovenska nakoľko jej to zákon neprikazuje ani neumožňuje.

Záložňa online nepotrebuje licenciu NBS

"Záložňa cez internet? Znie to divne no funguje to. Sám som bol prekvapený aké je to jednoduché. Všetko si vybavíte online a dokonca dostanete za svoju cennosť najviac peňazí na Slovensku. Ammado záložňa je proste moderná záložňa dostupná na celom Slovensku "

Karol, klient z Bojníc

Alternatívne produkty k záložne online

MINI PÔŽIČKA 100
Pôžičkomat

Finančný magazín

Záložňa, ktorá vám požičia aj bez zálohy

Myslíte si, že na Slovensku nenájdete záložňu, ktorá vám nepožičia bez zálohy? Mýlite sa! Ammado vám prináša nový produkt, ktorý vám požičia aj bez toho, že by ste museli založiť svoje cennosti. Ponúkame vám tak ako jediný záložňu, v ktorej vám požičajú aj keď nič nemáte.     Ako...
Celý článok

Ako funguje záložňa online

Internetová doba umožňuje spoločnostiam, ktoré boli odkázané len na kamenné prevádzky, aby ponúkali svoje služby tzv. online spôsobom. To, čo tento výraz vlastne znamená je témou dnešného článku. NON-SOP Záložňa bez jediného zamestnanca Výhodou služieb ako pôžičky online je ich nízka nákladovosť....
Celý článok

Do záložne už nemusíte chodiť osobne

Niekedy sa proste vyskytne nepredvídateľná situácia a človek sa dostane do finančnej tiesne keď si potrebuje požičať. Riešením často býva okrem pôžičky založená cennosť v záložni, do ktorej sa však musí vydať zákazník po svojich. Od dnes to však neplatí. Ammado prináša online záložňu doma. Systém...
Celý článok

Ak vám stačí stovka, požičajte si bez zálohy 

Držiteľ certifikátu Bisnode Register solventných firiem

Držiteľ certifikátu Bisnode Register solventných firiem