Vianočná pôžička

Vianočná pôžička - Vianočné pôžičky pre každého

Tešíme sa už na budúce Vianoce aby sme vám mohli opäť priniesť skvelé vianočná akcie. Naša vianočná ponuka opäť začne 01.11.2019.
 

Čo chystá Ammado na Vianoce 2019?

Máme pre vás opäť skvelé prekvapenie s výhodnými pôžičkami, Samozrejme nebude chýbať naše koleso šťastia a veľa rôznych darčekov. Vianočná pôžička Ammado bude pre vás tým najkrajším darčekom.

 


Vianočná pôžička klasik

Nemôžu byť Vianoce bez našej Vianočnej pôžičky klasik. Veľmi obľúbený finančný produkt sme nevynechali ani tento rok. Pôžičku klasik môžete získať jednoducho online už do 24 hodín od podania vašej žiadosti a to s exkluzívnym úrokom už od 8,4% ročne bez poplatkov a ručiteľa.

Tento Vianočný produkt je určený všetkým zákazníkom, ktorí majú pravidelný príjem doložený napríklad výpisom bankového účtu, výplatnou páskou alebo potvrdeným o príjme. (Zamestnanec, dôchodca, živnostník).

 • Od 200 - 25000 EUR
 • Splatnosť 1 až 7 rokov
 • Peniaze odoslané na účet klienta
 

Vianočná pôžička na kartu

Požiadajte si o Vianočnú pôžičku na kartu a získavajte peniaze späť za každú platbu kartou. Jednoducho si môžete s kartou kúpiť, čo budete chcieť, zaplatiť, čo budete chcieť alebo vybrať hotovosť z bankomatu.

Tento Vianočný produkt je určený všetkým zákazníkom, ktorí majú pravidelný príjem doložený napríklad výpisom bankového účtu, výplatnou páskou alebo potvrdeným o príjme. (Zamestnanec, dôchodca, živnostník).

 

 • Od 200 - 7000 EUR
 • Splatnosť 1 až 7 rokov
 • Platobná karta je doručená klientovi do vlastných rúk
 

Vianočná pôžička pre podnikateľov a živnostníkov

Tento rok sme opäť nezabudli ani na podnikateľov a živnostníkov. Ak podnikáte viac ako tri mesiace, môžete od nás získať pôžičku jednoduchým spôsobom. Nebojte sa zdĺhavého papierovania. Vieme, čo je pre našich klientov dôležité a tak upúšťame od zbytočnej byrokracie.

Tento Vianočný produkt je určený všetkým živnostníkom a podnikateľom, ktorí, podnikajú na Slovensku viac ako 90 dní. 

 • Od 500 - 6500 EUR
 • Splatnosť 1 až 5 rokov
 • Peniaze odoslané na účet klienta
 

Vianočná PORT pôžička

Jednou z najväčších noviniek medzi Vianočnými pôžičkami je finančný produkt PORT pôžička. Jeho hlavné a bezkonkurenčné prednosti sú, že pôžička je schválená takmer úplne každému klientovi bez akéhokoľvek skúmania príjmu a registrov. Požičať si tak skutočne môže úplne každý a to aj napriek zlej platobnej morálky.

Tento Vianočný produkt je určený všetkým bez rozdielov vrátane: nezamestnaných, mamičky na MD, opatrovateľov, sociálne dávky, klientom v registroch, klientom s exekúciou.   

 • Od 50 - 500 EUR
 • Splatnosť 1 až 30 dní
 • Peniaze odoslané na účet klienta alebo poštovou poukážkou
 • Expres schválenie do 5 minút
 

Vianočná pôžička MINI Expres

Ak si potrebujete na Vianoce dokúpiť ešte zopár drobností, no chýbajú vám na to finančné prostriedky, máme pre vás dobrú správu. Tento rok sme si pre vás prichystali prekvapenie v podobe Vianočnej pôžičky MINI EXPRES. Výhodou tohto úžasného produktu je jeho dostupnosť. Pôžičku môže získať úplne každý a to bez rozdielov.

Tento Vianočný produkt je určený všetkým bez rozdielov vrátane: nezamestnaných, mamičky na MD, opatrovateľov, sociálne dávky, klientom v registroch, klientom s exekúciou.   

 • Od 50 - 100 EUR
 • Splatnosť 1 až 28 dní
 • Peniaze odoslané na účet klienta alebo poštovou poukážkou
 • Expres schválenie do 5 minút
 

Finančný portál Ammado vám praje krásne prípravy na Vianoce v roku 2018 a tešíme sa už na tie ďalšie :-)

 

Keď zľavy z obchodu volajú,
ženy nikdy neodolajú.

Keď cítime tú atmosféru,
nakupovať chceme veru.

Obdarovať najbližších,
byť štedrý a najmilší.

Na Ammado výber máme,
na všetko vám požičiame.

Veď o tom sú Vianoce,
každý vrabec šteboce.
 

Krásne Vianoce


Finančný magazín

Na Slovensku sa konečne rozdávajú študentom pôžičky zadarmo

Ak dokážete splniť jednoduchú podmienku, môžete si všetky peniaze z pôžičky ponechať. Na Slovensku sa začali rozdávať bezúročné pôžičky s možnosťou, že ich nemusíte vôbec splatiť. Systém požičiavania funguje tak, že kto skôr príde, ten skôr mele. Na Slovensku sa spustili študentské pôžičky. Ide o...
Celý článok

Čitateľ Zem & Vek sa hanbil za svoj časopis

Bolo to v sobotu 29.06.2019 na ceste rýchlikom do Banskej Bystrice okolo 10:30 keď som si všimol oproti sediaceho pána s plešinou, ktorý v ruke zvieral časopis Zem & Vek. Mohol mať tak 38 až 40 rokov a na sebe mal tepláky a biele tričko. Jeho reč tela napovedala, že nie je moc vyrovnaný a...
Celý článok

Ako zaplatíte splátku za pôžičku keď ste na dovolenke v zahraničí

Plánujete dovolenku v zahraničí ale bojíte sa toho, že nebudete môcť naplniť vlastné finančné záväzky? Potrebujete zaplatiť splátky za pôžičky a iné poplatky? Prezradíme vám, ako na to. V prípade, že plánujete dovolenku v zahraničí a ste vlastníkom bankového účtu s aktívnym internetbankingom, tak...
Celý článok

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Regionálne pôžičky - magazín

Pôžičky Horná Potôň

Pôžička Ammado je dostupná aj v obci Horná Potôň. Možnosti schválenia pôžičky sú online a obyvatelia Hornej Potôni nemusia chodiť zbytočne na pobočky. Rovnako Ammado ponúka aj možnosť PZP online poistenie pre všetkých obyvateľov tejto obce ako aj možnosť získať produkt výhodná hypotéka.   V...
+

Pôžičky Horná Poruba

Pôžička Ammado je dostupná aj v obci Horná Poruba. Možnosti schválenia pôžičky sú online a obyvatelia Hornej Poruby nemusia chodiť zbytočne na pobočky. Rovnako Ammado ponúka aj možnosť PZP online poistenie pre všetkých obyvateľov tejto obce ako aj možnosť získať produkt výhodná hypotéka.   V...
+