Skúsenosti - Recenzie - Diskusia TIPLI

Ako nás napálili na Tipli.sk - Vlastná skúsenosť

Ammado finančný portál sa pustil do spolupráce pomocou tzv. affiliate siete so spoločnosťou Tipli. s.r.o. V dobrej viere sme rozoslali propagačný newsletter svojím klientom a umiestnili na náš web ich cashback produkt. Ako odplata nám mala byť priznaná odmena za aktívneho užívateľa, ktorý cez Tipli nakúpi.

 

Namiesto odmeny bol zrušený účet

Nemilo nás však prekvapilo, keď sme si všimli, že spoločnosť Tipli nám bez akéhokoľvek upozornenia dňa 23.11.2018 deaktivovala náš partnerský účet. Ako affiliate partner sme pomocou tohto účtu mali prehľad o registrácii nami privedených klientov a informácie o registrácii ako aj potvrdenie o aktivovaní konta zákazníka, ktoré nám pomocou tohto účtu prichádzalo na našu e-mailovú adresu. Zo začiatku sme nadobudli presvedčenie, že sa jedná len o technický výpadok až sme zistili nasledovné.

 

Účet sme vám deaktivovali, pretože sa snažíme vylepšiť prostredie pre našich affiliate partnerov

Dňa 08.12.2018 sme sa oficiálne rozhodli kontaktovať spoločnosť Tipli a žiadali sme vysvetlenie ohľadom deaktivovaného účtu. To čo nastalo potom si prečítajte nižšie. Každý z vás si vytvorte na vec vlastný názor, no finančný portál Ammado, affiliate spoluprácu s  Tipli.sk nedoporučuje.

Otázka zástupcu Ammado.sk
Dobrý deň, mohla by som sa informovať, prečo bol partnerský účet u vás na Tipli deaktivovaný? Propagovala som váš program podľa dohody a priviedla množstvo nových klientov. Žiadam o zaslanie vysvetlenia.

Ďakujem, s pozdravom Grulichová (zástupca Ammado.sk)

Odpoveď od Tipli.sk (10.12.2018)
Pekný deň,
čo sa týka deaktivácie účtu - môžem Vám ho opäť deaktivovať. Bolo to prevažne z dôvodu, že sa snažíme vylepšiť prostredie pre našich affiliate partnerov. Avšak som Vám účet opäť aktivoval, aby ste mohli sledovať doporučených užívateľov.
Deaktivácia nemala žiadny vplyv na privádzanie nových používateľov - tí sa aj naďalej pripisovali k Vášmu účtu. Išlo iba o deaktiváciu prístupe k účtu.

Vyfakturovať môžete teraz 2 užívateľov = 600 Kč
Celkom potom máte 176 registrácií a z toho 6 aktívnych užívateľov.

S pozdravom
Lukáš Jabůrek
Business development manager

Otázka zástupcu Ammado.sk
Nerozumiem vašej odpovede. Môžete mi viac špecifikovať ako mala deaktivácia účtu dopomôcť k vylepšeniu prostredia pre affiliate partnerov?
Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď od Tipli.sk
Pekný deň,
bolo to urobené z toho dôvodu, že aktuálny systém pre partnerov vlastne neexistuje - používa prehľad, ktorý je určený pre bežných užívateľov. Systém Vám tak ukazuje iba aktívnych užívateľov, navyše je tam informácia, že musí ušetriť ešte XY Kč, čo pre Vás, ako affiliate parnter neplatí (platí prvá potvrdená odmena akékoľvek vyššie). Preto už usilovne pracujeme na vytvorení nového, prehľadnejšieho a presnejšieho systému, ktorý bude určený pre affiliate partnerov a budú tak môcť lepšie sledovať svoje výsledky.
Vďaka za pochopenie,
S pozdravom

Lukáš Jabůrek
Business development manager

Otázka zástupcu Ammado.sk

Deaktiváciou účtu ste však zablokovali aj tých zopár výsledkov, ktoré som mala. Nerozumiem ako to mohlo dopomôcť mne ako partnerovi. Môžete mi konkrétne vysvetliť ako mala deaktivácia účtu konkrétne v mojom prípade zlepšiť to, o čom píšete a prečo ste ma ako partnera neupozornili, že ste účet deaktivovali.
Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď od Tipli.sk
Pekný deň,
Ako som už písal, deaktivácia nemala žiadny vplyv na privádzanie nových používateľov, ani na tie už odporúčané. Došlo len k obmedzeniu prístupu do systému. Všetko ostatné naďalej fungovalo podľa dohody.

Za neinformovanie o zmene sa ospravedlňujem, zmena prebehla pred pár dňami.

Nový systém bude o dosť prehľadnejšie - v súčasnom vidíte iba už aktívnych užívateľov - v novom bude oveľa viac informácií a pod.

Vďaka za pochopenie.
Jabůrek

Otázka zástupcu Ammado.sk 
K deaktivácii účtu došlo 23.11.2018, čo nie je pár dní dozadu ale skôr týždňov. Deaktiváciou účtu ste mi znemožnili príjem potvrdzujúcich správ o odmenách a registrovaných partneroch. Mám za to, že jediným logickým dôvodom deaktivácie účtu bolo zabrániť sledovanie používateľov, ktorí svoj účet naplno aktivovali alebo sa registrovali. Bola som vašou spoločnosťou podvedená a o túto skúsenosť sa podelím aj s ostatnými partnermi. Vaše "logické" vysvetlenie ma len utvrdzuje v tom, že nejednáte korektne a zavádzate ma rovnako ako s dátumom deaktivácie účtu. Propagáciu som zastavila a budem vás informovať o ďalších mojich krokoch.

Odpoveď od Tipli.sk
Od tohto okamihu prestali s nami komunikovať.

Tvrdenie zástupcu Tipli, že účet bol deaktivovaný z dôvodu že sa snažia vylepšiť prostredie pre affiliate partnerov je jednoducho nelogické. Deaktivacia  nemohla nič zmeniť skôr naopak kedže žiadny iný náhradný kontrolný systém nebol spustený. To, že bol prehľad komplikovanejší je zrejme spoločnosti Tipli už od prvého dňa spustenia affilu. Dôkazom, ktorý jednoznačne potvrdzuje fakt, že spoločnosť Tipli deaktivovala účet z úplne iného dôvodu ako tvrdí je aj preukázané klamstvo zástupcu Tipli, ktorý vo svojej správe uvádza, že k deaktivácii účtu došlo pred pár dňami.

 

Diskusná téma: Vaše skúsenosti s Tipli

Podvodníci Tipli

Tipli je podvodná firma, která nevyplácí odměny !!! Neregistrujte se !!!!

Ježišikristepane si robíte srandu?

Niekomu tu začalo riadne jeb.ť! To za 176 doporučených klientov vám dajú len 600 Kč ? Banda podvodnícka!

:-(

Děkuji za upozornění. Já doporučuji klienty pro Tipli.cz a tak jsem trochu zklamaná protože jsem tomu vážně věřila. Stahuji propagaci a jdu o dům dál.

VAROVÁNÍ !!! v žádném případě se neregistrujte na tipli.cz je to další banda podvodníků !!!

Ahoj lidi, jedná se o PODVOD !!! TIPLI je PODVODNICKÁ firma co láká lidi k registraci a nákupům přes jejich portál, poté odměny nevyplácí svým klientům, připíše Vám pouze nějaké body a nutí Vás dále nakupovat aby jste odměny někdy v nedohlednu proměnili v Kč! při urgenci ať vyplatí co mají, vyhrožují, mažou varovné příspěvky a blokují účet, to je ovšem MARNÉ, pravdu o těchto ŠMEJDECH se nyní dozví celá ČR !!! hezký den přeji všem slušným lidem a hlavně se NIKDY u TIPLI.cz NEREGISTRUJTE a nenakupujte přes tuto pochybnou firmu, co jen parazituje na slušných lidech a okrádá je o provize z jejich nákupů !!! SDÍLEJTE, KOPÍRUJTE, ŠIŘTE AŤ NENALETÍ DALŠÍ SLUŠNÍ LIDÉ !!! ;)

Deaktivácia :-)

Aj ja by som chcel lepší prehľad pre affil partnera. Prečo ste nedeaktivovali účet aj mne? :-( To bude zrejme tým, že som k vám priviedol zatiaľ len 3 registrovaných :-) A po tomto článku ani neprinesiem!

Re:Deaktivácia :-)

To je pravda. Ja som tiež a účet mi funguje normálne. Ak skutočne prišlo k deaktivácii účtu tak je to nehorázny odrb na partnera. Len sa čudujem, že si to dovolili na váš portál.

Re:Re:Deaktivácia :-)

Bylo by fér vysvetlit, co znemanala výše zmíněná deaktivace. Pan Jaburek v rmailu, ktery jsem obdrzel, vysvetloval, že jde pouze o zamezení přístupu do uctu, ale na provizich a funkcionite se to nijak neprojeví, což mohu potvrdit. Nicméně těším se na slibovaný dashboard.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ