Recenzie, skúsenosti a hodnotenie - Ammado pôžička

Toto diskusné fórum patrí medzi otvorenú spätnú väzbu finančného portálu Ammado. Píšte svoje názory a skúsenosti. Pre vloženie príspevku nieje potrebná registrácia. Berte však na vedomie, že pri každom uverejnenom príspevku sa uchováva IP adresa odosielateľa. Príspevky, ktoré budú porušovať kódex slušného chovania alebo nebudú dostatočne podpísané, budú vymazané. Toto diskusné fórum neslúži na vkladanie spätných odkazov ani vulgarizmov a urážok.

Prečo otvorené fórum?

Žiadny finančný portál, na Slovensku nemá voľnú otvorenú diskusiu na svoje produkty. Rozhodli sme sa preto urobiť prvý krok pre transparentný a bezpečný finančný trh.
 

Diskusná téma: Recenzie pôžičiek

Nie 24 hodín ale 48

Dobrý deň, v reklame máte uvedené, že peniaze posielate do 24 hodín od schválenia. No mne došli až dnes a správu o schválení som obdržal už predvčerom a tak by ste mali zvážiť úpravu reklamy. Dik

Re:Nie 24 hodín ale 48

záleží na tom aký máte účet. Ja čsob a mal som to hneď. Niekde som čítal, ževraj aj banky držia kvoli úrokom peniaze umelo na účte.

Re:Nie 24 hodín ale 48

Mám FIO banku tak to bude asi v tom

pozickaren co trebaň

Pár mesiacov trvajúce nákupné šialenstvo na trhu s kryptomenami sa skončilo. Ako to už na špekulatívnom trhu chodí, po prudkom vzostupe ceny prichádza

2019 júl inzercia pôžičiek pôžičky inzercia

2011 júl inzercia pôžičiek pôžičky inzercia. Chcem si požičať.

12 tipov ako ušetriť peniaze ako dosiahnuť úspech

12 tipov ako ušetriť peniaze ako dosiahnuť úspech. Chcem si požičať. Naposledy požiadal o pôžičku: Hana, Nové Zámky Pani Hana dnes o 20:24 požiadala

100 pozicky pre nezamestnanych

100 pozicky pre nezamestnanych. Chcem si požičať. Naposledy požiadal o pôžičku: Hana, Nové Zámky Pani Hana dnes o 18:02 požiadala o 100 €.

cz služby pôžičky

Pri bezúčelovom úvere nemusíme banke dokladať účel pôžičky, Nový Jaguar XF Sportbrake 1 306; Túlačky XLIV - Zámok Červená Lhota (CZ) 11 614.

Peniaze

Ako dlho trvá než sa vám pripíše pôžička na účet? Dnes volali a schválené tak ma to zaujíma. Dik

Re:Peniaze

Tuším mi to prišlo z ČSOB takže ak ju nemáš tak počítaj cca 24 hodín.

Chyba

Nefunguje mi ten formulár na pôžičku. Nič iba prázdna stránka. Čo je stým?

Re:Chyba

Zahoď počítač a kúp nový :-)

Re:Re:Chyba

Zrejme tvoj prehliadač blokuje script. Ak niesi hacker tak si to vypni a pôjde ti to.

Re:Re:Re:Chyba

Ako vypnúť a čo vypnúť?

Re:Re:Re:Re:Chyba

Pozri, pravdepodobne máš buď veľmi starý počítač alebo telefón alebo máš v PC nainštalovaný nejaký program ktorý ti bráni zobrazeniu alebo máš veľmi pomalý internet. Proste chyba na tvojej strane a nie ich.

splatenie

Žiadosť o prečasné splatenie pôžičky mám poslať na tú Bratislavskú adresu čo mám na výpise alebo do Prahy, čo je na zmluve?

Re:splatenie

Toto nieje otázka do tejto diskusie. Ide tu len o názory klientov. Ak máte otázky, takéhoto typu, tak kontaktuje Ammado na info@ammado.sk alebo cez mobil prostredníctvom bezplatnej telekomunikačnej siete messenger. Ja osobne vždy všetko riešim cez Bratislavu.

Ako to dlho trvá

Podala som si žiadosť o pôžičku prostredníctvom vášho formuláru a chcem sa opýtať ako dlho trvá schválenie respektíve zamietnutie žiadosti.

Ďakujem za odpoveď.

Re:Ako to dlho trvá

najlepšie je sa opýtať na info@ammado.sk alebo cez Facebook tam vám to pozrú hneď. Doporučujem však pravidelne kontrolovať email a hlavne zložku SPAM. Mimochodom nikto z Ammado do fóra nezasahuje takže vám neodpovedia kedže je to otvorená diskusia tak je to logické aby neporušovali zákon o ochrane informácii. Tu si píšeme iba my medzi sebou.

Odklad splátok

Ako mám postupovať keď si chcem dať odklad splátok?

Pridať nový príspevok