Recenzie, skúsenosti a hodnotenie - Ammado pôžička

Toto diskusné fórum patrí medzi otvorenú spätnú väzbu finančného portálu Ammado. Píšte svoje názory a skúsenosti. Pre vloženie príspevku nieje potrebná registrácia. Berte však na vedomie, že pri každom uverejnenom príspevku sa uchováva IP adresa odosielateľa. Príspevky, ktoré budú porušovať kódex slušného chovania alebo nebudú dostatočne podpísané, budú vymazané. Toto diskusné fórum neslúži na vkladanie spätných odkazov ani vulgarizmov a urážok.

Prečo otvorené fórum?

Žiadny finančný portál, na Slovensku nemá voľnú otvorenú diskusiu na svoje produkty. Rozhodli sme sa preto urobiť prvý krok pre transparentný a bezpečný finančný trh.
 

Diskusná téma: Recenzie pôžičiek

prosba

Ja som posielala žiadosť o pôžičku už dokonca tri krát a nikto sa neozval, boli tam časy kedy mi môžu zavolať ale nik nevolal. Neviem príde mi to zvláštne. Mám záujem o podnikateľskú pôžičku iné spoločnosti s tým majú problém, tu písali že s tým nie je problém. Ako sa mám na nich nakontaktovať?

Pozicka

Je to sprostredkovatelska spolocnost priamo pozicky neposkytuje, a pochybujem ze bez nahliadnutia do registra.

Pôžička

Ďakujem za pôžičku. Aj keď to sem asi nepatrí, chcem sa vám takto verejne poďakovať za všetkú pomoc. Potrebovala som sa zbaviť predražených malých pôžičiek a vďaka vám to teraz môžem realizovať. Vaša klientka p. Valentová

Re:Pôžička

P. Valentová, aj ja by som chcela úver od Ammado. Ako to funguje? Platili ste niečo dopredu? Prosím veľmi, odpíšte, súrne potrebujem peniaze

Moc Ďakujem za pôžičku

Ďakujem za pôžičku. Korunky dorazili v poriadku ešte dnes. Starý úver som už doplatila ako som vám písala v liste.

Pridať nový príspevok