PROVIDENT pôžička

Spoločnosť Provident ukončila poskytovanie pôžičiek na Slovensku. Od 18.12.2015 neposkytuje spotrebiteľské úvery. Spoločnosť sa vyznačovala tým, že pôžičky požičiavala v hotovosti do rúk klienta tzv. domácim spôsobom. Úverový poradca spoločnosti Provident bol vyškolený k tomu aby osobne poznal pomery kienta a jeho schopnosť pôžičku splácať. Bol priamo v úzkom kontakte s klientom a jedna z podmienok Providentu bola osobná návšteva klienta v jeho bydlisku. Splátky za poskytnutú pôžičku platil klient do rúk úverovému poradcovi a to v týždňových intervaloch. Každý klient mal osobnú kartičku dlžníka a po uhradení splátky mu úverový poradca spoločnosti Provident vždy zaznačil informáciu o uhradení tejto splátky. Jeden z posledných nových produktov po úprave zákona a zrušení hotovostných pôžičiek bola platobná karta. Nebanková pôžička na tejto karte bola klientovi poskytnutá od 160 - 2300 EUR

Provident pôžičky s dlhou tradíciou:

  • Spoločnosť bola založená vo Veľkej Británii v roku 1880
  • na Slovensku od roku 2001
  • takmer pol milióna slovenských zákazníkov

Spoločnosť Provident Financial bola založená vo Veľkej Británii už v roku 1880, na Slovensku pôsobila od roku 2001. Za ten čas získala takmer pol milióna slovenských zákazníkov.

Dôvodov, prečo bola spoločnosť Provident na Slovensku taká populárna, je niekoľko. Medzi hlavné z nich patril zodpovedný prístup k zákazníkom a dodržiavanie pravidiel zodpovedného požičiavania. Spoločnosť Provident Financial si zakladala na tom, že ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne, pôžičky poskytovala maximálne korektným a transparentným spôsobom a neúčtovala si žiadne skryté poplatky.

Spoločnosť Provident je členom významnej medzinárodnej finančnej skupiny International Personal Finance (IPF), ktorá pôsobí v ôsmich krajinách sveta a svoje služby poskytuje viac ako 2,6 milióna zákazníkov.

Online pôžička Provident už nie je dostupná ale môžete požiadať o podobný finančný produkt. Vyplňte žiadosť nižšie.


Požiadajte si o pôžičku online