pôžičky pre živnostníkov

 

Pôžička pre živnostníkov

Ammado pôžičky pre živnostníkov  sú rýchle a pohodlné.  Ak ste živnostník (SZČO) viac ako 30 dní, tak práve Vám je naša pôžička určená. Nevyžadujeme dokladovať daňové priznanie a ani potvrdenia o nedoplatkoch voči zdravotnej a sociálnej poisťovni.

Pôžičky pre živnostníkov od 500 až do 6000 EUR so splatnosť pôžičky od 1 do 7 rokov. Ročný úrok už od 13,45% a v prípade finančných problémov, alebo práce neschopnosti môžete čerpať až 4 mesačný odklad splátok bezplatne. Požiadajte si o našu pôžičku pohodlne z Vášho domova a získajte ju už do 24 hodín. Nemusíte sa báť. Naša pôžička je určená aj pre živnostníkov začiatočníkov.

Živnostenské pôžičky a ich dostupnosť

Pôžičky určené podnikateľom a živnostníkom sa radia medzi obľúbené produkty. Najžiadanejším produktom z tejto skupiny je pôžička pre začínajúcich živnostníkov. Každý začínajúci podnikateľ potrebuje pre svoj nápad istú výšku investície. Na Slovensku nie je momentálne politická vôľa začínajúcich živnostníkov podporovať štátnymi pôžičkami a tak je každý z nich odkázaný výhradne na súkromné pôžičky. Nevýhodou začínajúcich živnostníkov je fakt, že je pre nich banková pôžička resp. úver, nedostupný. Pre banku je takýto klient rizikový a keďže ju nikto nemôže nútiť takýto typ úveru poskytovať, ani tak nerobí. Pre klienta živnostníka tak ostáva jediná možnosť a to požiadať o pôžičku nebankovú spoločnosť.

Riziko krachu – postrach, ktorý neexistuje

Investor, čiže nebanková spoločnosť často krát pristupuje pri analýze žiadosti klienta o pôžičku k tomu, že počíta s možným rizikom krachu. Každý živnostník si pritom uvedomuje, že za svoju živnosť ručí ako fyzická osoba, (to je rozdiel oproti právnickej osoby, ktorá ručí len základný imaním). Riziko z možného podnikateľského krachu je preto v tomto prípade oveľa nižšie než u právnických osôb a tak je často krát tento strach nebankových spoločností absurdný. Ammado pôžička pre živnostníkov si uvedomuje, že každý začínajúci živnostník ale aj starší živnostník, sa môže dostať do situácie keď potrebuje tzv. finančnú injekciu aby mohol prekonať ťažšie finančné obdobie. Často krát sa po takejto pomoci živnostník opäť postaví na nohy a profituje mnohonásobne vyššie ako predtým. Rovnako veľakrát potrebujú živnostníci pôžičku na vyplatenie zálohovej faktúry alebo na nákup tovaru, ktorý dokážu pretvoriť v mnohonásobný zisk.

Pôžičky Ammado pre živnostníkov sú dostupné každému vrátane začínajúcich živnostníkov, ktorý potrebujú svoje podnikanie rozbehnúť.

Živnostenská pôžička, ktorá stojí na Vašej strane.

Požiadajte si o pôžičku pre živnostníkov

Pri hľadaní produktu Pôžičky pre živnostníkov sú najviac používané tieto frázy:

Máme pre Vás výhodnú ponuku: Pôžička pre živnostníka je dostupná aj počas víkendu a sviatku.