Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Pôžičky pre ženy na MD
Pôžičky pre ženy na MD

Získajte prostredníctvom Ammado pôžičku určenú pre osoby poberajúce materskú alebo rodičovský príspevok. Peniaze môžete získať jednoducho online a to už do pár minút. Stačí si vyplniť krátku žiadosť a všetko ostatné už nechajte na nás.

 • Výška pôžičky na MD od 500 do 3000 EUR
 • Bez uvedenia účelu
 • Bez ručenia a ručiteľa
 • Na čokoľvek
 • Peniaze ihneď za výhodnejší úrok

Pôžička na materskú

Výhodou pôžičky na materskú je jej dostupnosť a flexibilita. Mamičky alebo iné osoby poberajúce príspevok si prostredníctvom Ammado môžu požičať bez udania účelu. Peniaze tak môžu použiť na čokoľvek. Ak už máte akýkoľvek dôvod, radi vám pomôžeme a to bez poplatku. Či už potrebujete peniaze na kúpu bežných vecí, vyplatenie nedoplatkov alebo len tak si chcete užiť dovolenku. Pôžička pre mamičky na MD je skrátka bezúčelová a je tak ideálna pre každého klienta.


Vyplňte online žiadosť o pôžičku na MD


Kto môže pôžičku získať

O pôžičku pre matky (opatrovníkov a otcov) na MD si môžu požiadať rodičia poberajúci buď to materskú alebo rodičovský príspevok. Jedinou podmienkou je dovŕšenie minimálneho veku 18 rokov a trvalý pobyt na Slovensku.

Tip pre vás

Pripravte si:

 • Doklad potvrdzujúci poberanie materskej (rod. Príspevku)
 • Platný občiansky preukaz
 • Iný platný doklad ako pas, kartičku poistenca a pod.
 • Číslo bankového účtu

Pôžička pre mamičky je online

Celý proces získania pôžičky pre mamičky na MD je nastavený tak, aby bol jednoduchý, komfortný a efektívny. Vieme aké dôležité povolanie vykonávate a tak vás Ammado odbremenilo od osobných návštev pobočiek. Môžete tak ostať pri svojej rodine a pôžičku si vybaviť priamo z domu. Požičiavanie je bezpečné a chránené certifikátom. Pre získanie pôžičky tak stačí pár kliknutí. Pôžička pre mamičky je online a dostupná pre celé Slovensko.

Ako požiadať o pôžičku pre matky na MD

Kliknite si a vyplňte si jednoduchú online žiadosť. Následne ju odošlite na spracovanie. Po tomto úkone bude každý žiadateľ, ktorý spĺňa vyššie uvedené podmienky kontaktovaný pre overenie zadaných údajov. Potom už len stačí počkať na doručenie peňazí, ktoré môže každá mamička použiť na čokoľvek bez nutnosti doloženia účelu. Celý proces žiadania o pôžičku na MD vám nezaberie viac ako 5 minút.

Kedy nie je možné žiadať o pôžičku na MD

Pôžička pre mamičky na materskej alebo rodičovskom príspevku nie je určená pre osoby, ktoré už stratili nárok na tento príspevok alebo ho stratia dňom podania žiadosti. Rovnako nie je možné žiadať o pôžičku na MD v prípade ak:

 • Nie ste plnoletá osoba
 • Je proti vám vedené konanie o osobnom bankrote
 • Ste po ukončení osobného bankrotu
 • Nie ste právne spôsobilá osoba

OTÁZKY A ODPOVEDE

1. Môžem pôžičku predčasne splatiť?

Áno, pôžičku pre mamičky na MD a osoby s rodičovským príspevkom je možné splatiť aj predčasne a to bez poplatku.

2. Je možné odložiť splátku?

Áno, táto možnosť existuje a klient si sám môže zvoliť obdobie, počas ktorého sa mu splátka odloží. Nie vždy ide totiž všetko podľa plánu a uvedomujeme si to aj my. Ak sa dostanete do situácie, že vám proste na splátku už nezostane, kontaktujte ihneď správcu pôžičky a dohodnite posunutý termín. Získate tak potrebný čas na normalizáciu vašich finančných nákladov a budete tak môcť pokračovať so splácaním bez omeškania.

3. Ako dlho trvá schválenie pôžičky?

Prakticky okamžite po doručení vašej žiadosti. Samozrejme posudková činnosť nieje z organizačných dôvodov dostupná v nočných hodinách.

Výplata pôžičiek na MD

Peniaze z pôžičky na MD sú poukazované buď to na bankový účet klienta, ktorý si sám zvolí alebo odoslané poštovou poukážkou. Peniaze sa odosielajú okamihom schválenia a to bežným prevodom. Peniaze nie je možné prevziať v hotovosti a ani v hotovosti splácať.

Tip na bankový účet

V prípade ak nie ste držiteľom bankového účtu a máte záujem o pôžičku, zvážte jeho bezplatné založenie. Bankový účet sa dá v súčasnosti založiť aj online. Všetky dokumenty vám následne doručí kurier. Bankový účet si môžete založiť už aj bezplatne.

Tip na doklady

Stratili ste rozhodnutie o priznaní materskej alebo rodičovského príspevku? V takomto prípade môžete ako ekvivalent použiť výpis bankového účtu, na ktorý je vám príspevok poukazovaný.

Ammado je zadarmo

Získanie pôžičky na MD prostredníctvom Ammado je bezplatné. Za naše online služby si neúčtujeme žiadne poplatky a nikdy účtovať nebudeme. Portál Ammado funguje na Slovensku už viac ako 7 rokov a počas tejto doby pomohlo tisícom rodičov získať finančné prostriedky. Pridajte si k ním aj vy a požiadajte si o pôžičku ešte dnes.