Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Ammado pôžička pre osoby na materskej dovolenke je jednoduchá a rýchla. Ak poberáte rodičovský, alebo materský príspevok a potrebujete si požičať, tak práve vám je naša pôžička určená.

Pôžičky na MD je od 500 až do 6000€. Doba splatnosti pôžičky je od 1 až do 7 rokov. A v prípade neschopnosti splácať môžete využiť odklad splátok až na štyri mesiace zdarma. Požiadajte si o našu pôžičku a ušetrite na poplatkoch. U nás sú pôžičky rýchle, jednoduché, bez poplatkov a za skvelý úrok len 8,4% ročne.

 

Ammado pôžičky na materskej

 

 

V živote nastanú situácie keď nečakane potrebujeme peniaze. Nečakaný výdavok môžete od teraz vyriešiť aj MINI pôžičkou na pár dní, ktorá je pre rodičov na materskej dovolenka takmer ako stvorená. Výhodou prečo je tento typ MINI pôžičky výhodný je v prvom rade fakt, že jeho splatnosť je len pá dní. Niekedy totiž mamičke chýba 20 – 30 EUR, aby dokázala vykryť obdobie do výplaty. Finančný portál Ammado vám prináša tento typ pôžičky s úrokom 1 euro na deň.  To znamená že, ak si napríklad mamička na materskej dovolenke požičia 100 EUR tak vráti:
 
  • do 7 dní 107 EUR
  • do 14 dní 114 EUR
  • do 21 dní 121 EUR
  • do 28 dní 128 EUR
Podobný finančný produkt ponúkajú rôzne záložne lenže s tým rozdielom, že ku nám nič zakladať nemusíte. A jednoducho ak nestihnete pôžičku vrátiť, predĺžite si jej splatnosť.

Pri pôžičke na materskej je možnosť získať MINI pôžičku aj prostredníctvom poštovej poukážky. Využite teda možnosť a získajte MINI pôžičku na materskú dovolenku ešte dnes.
 
MINI Pôžička Ammado
Pôžičkomat
 
 
Ammado záložňa online