Pôžičky pre dôchodcov sú výhodné

Ammado je na trhu viac ako 6 rokov a za ten čas sme dokázali pomôcť tisícom klientov, medzi ktorými ste boli aj Vy dôchodcovia. Splátka našej pôžičky pre dôchodcov sa dokáže flexibilne prispôsobiť výške Vášho dôchodku a to tak, že neohrozí Váš finančný rozpočet. Ak sa náhodou dostanete do nečakanej zlej finančnej situácie, môžete požiadať o bezplatný odklad splátok. Pôžička pre dôchodcov sa tak stáva výnimočným produktom, ktorý sa dokáže prispôsobiť Vaším potrebám.
 
 

Výhody a podmienky našej pôžičky pre dôchodcov

Hlavnou výhodou pôžičky pre dôchodcov je jej jednoduchá dostupnosť. Pôžičku si klient môže vybaviť prostredníctvom krátkeho formuláru uverejneného priamo na našej stránke. Nie je potrebné nikam chodiť, nič dokladovať. Zákazník tak nemusí vynakladať úsilie pre zadováženie aktuálneho výmeru o výške dôchodku.
 

Odklad splátok

V prípade ak sa dôchodca dostane počas splácania do nepredvídateľnej situácie, môže získať niekoľkomesačný odklad splátky. Dokáže si tak svoju ťažšiu situáciu vyriešiť bez toho, aby sa dostal do omeškania.
 
 
Požiadať o pôžičku
Každý náš zákazník má možnosť vrátiť našu pôžičku do 30 dní úplne bez poplatku. Rovnako bez poplatku môže svoju pôžičku kedykoľvek splatiť.
 
 

Je rozdiel v požičiavaní medzi Starobným dôchodcom a invalidným?

Či už sa jedná o starobný dôchodok, invalidný dôchodok alebo výsluhový dôchodok, podmienky pre získanie našej pôžičky sa nijako nemenia. Každý dôchodca má možnosť a to bez obmedzenia veku požiadať o pôžičku vo výške od 500 až do 25 000 EUR.
 
 
Požiadať o pôžičku

Ammado pre slabozrakých

Nevidíte náš malý text na stránke?
 

PC:

  • Pomocou tlačítka „ctrl“ umiestneného na klávesnici v ľavom rohu a kurzoru myši si dokážete náš text prispôsobiť vlastným potrebám.

MOBIL:

  • Prstami roztiahnite displej svojho mobilu.
     

 

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ