PÔŽIČKY PRE CUDZINCOV

Pôžičky pre cudzincov

Pokiaľ ste z Českej republiky a máte záujem o pôžičku, využite náš finančný portál Ammado.eu. Požičať si môžete tú najvýhodnejšiu pôžičku na trhu alebo získať tú najrýchlejšiu pôžičku do výplaty s názvom MINI pôžička.

Pokud jste z České republiky a máte zájem o půjčku, využijte náš finanční portál Ammado.eu. Půjčit si můžete tu nejvýhodnější půjčku na trhu nebo získat tu nejrychlejší půjčku do výplaty s názvem MINI půjčka.

www.ammado.eu

Pôžička pre cudzincov žijúcich na Slovensku s trvalým pobytom na území Slovenska majú nárok na slovenskú pôžičku a tak Vám Ammado ponúka vlastný produkt.

 

Pôžička pre cudzincov - Požiadajte ihneď

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok