Nebanková pôžička Ammado

Nebankovú pôžičku od Ammado môžete získať ONLINE rýchlo a jednoducho. Nepotrebujete ručiteľa ani ručiť majetkom. Nebankovú pôžičku získate bez poplatkov už do 24 hodín. Pôžičky sú určené takmer pre každého od 500 až do 25 000 € s možnosťou bezplatného odkladu splátok. Požiadajte si o pôžičku bezpečným spôsobom online a získajte výhodný úrok.

Vyplnenie žiadosti Vás nijako nezaväzuje k čerpaniu našej pôžičky. Dostanete od nás nezáväznú ponuku a záleží len na vás, či ju prijmete alebo odmietnete.

úrok Ammado pôžičky

Žiadosť o pôžičku online

Prvý krok k získaniu novej pôžičky je vyplnenie vašej e-mailovej adresy, ktorá bude slúžiť aj pre doručenie rozhodnutia o schválení.


Podaním žiadosti o pôžičku môžete získať finančné prostriedky jednoduchým a moderným spôsobom. Pôžičky od Ammado sú dostupné nonstop a to takmer pre každého klienta. Rozumieme vám, že si potrebujete požičať a to rýchlo bez zbytočného čakania.


Požiadať o Ammado nebankovú pôžičku je jednoduché

keď je niečo rýchle, ešte to nemusí znamenať, že je to drahé. Ammado pôžička je produktom online bez potreby fyzického dokladovania. Celý systém sme pre vás navrhli tak aby spĺňal základnú podmienku, ktorou je rýchlosť analýzy vašej žiadosti. Dovoľte nám preto predstaviť vám najrýchlejšiu nebankovú pôžičku na trhu.
 
 
"Na Ammado si najviac cením to, že sa snažia vždy svojmu klientovi pomôcť. Nie direktívne ale s úctou. Som rát že patrím k zákazníkom tohto finančného portálu."
 

Nebankové pôžičky výhodné ako v banke

Úroková sadzba nebankových pôžičiek má pevný strop v tzv. výške RPNM, ktoré nastavuje Národná banka Slovenska. Preto je tvrdenie, že nebanková pôžička je drahšia oproti tej bankovej už dávno neplatné. Ak by nebankový inštitúcia prekročila povolený limit, prišla by o licenciu, čo by v konečnom dôsledku znamenalo ukončenie prevádzky. Výhodou nebankovej pôžičky je aj fakt, že klient nemusí platiť mesačné poplatky za vedenie bankového a úverového účtu ako aj nepovinné poistenie pôžičky.
 

V období vianočných sviatkov si môžete požičať výhodne a ešte rýchlejšie. Odmeníme vás nielen slušnou ponukou ale aj milým prekvapením. Využite príležitosť požičať si s Ammado aj pre vaše vianočné darčeky. Splátku vám nastavíme tak, aby ste u zvládli splácať a aby neohrozovala váš finančný rozpočet. S našou pôžičkou tak môžete splniť sen tým, na ktorých vám najviac záleží. Využiť výhodnú ponuku vianočnej pôžičky môžete až do 31.12.2018

Držiteľ certifikátu Bisnode Register solventných firiem

Držiteľ certifikátu Bisnode Register solventných firiem.
Pre klientov z Českej republiky je tu půjčka ihned