Pôžičkomat - Peniaze ihneď na účet

Ak si potrebujete požičať menšiu sumu a nechcete prosiť blízkých, pôžiadajte si o našu bleskovú pôžičku od Pôžičkomatu až do výšky 1500 EUR. Peniaze odoslané obratom na váš bankový účet a to už do 10 minút. Naša pôžička je pre každého bez rozdielov a pomôže vám vyriešiť každý menší finančný problém. Doba splatnosti od 7 - 31 dní.

Tabuľka splátok

Úroková sadzba Pôžičkomatu je v priemere 29,2% RPNM 

Tabuľka splátok
Tabuľka splátok

Poplatky za predlženie splatnosti pôžičky

Poplatky za predlženie úveru sú u pôžičky od Pôžičkomatu výrazne vyššie. Preto je rozumnejšie žiadať o pôžičku len v prípade ak si je klient istý, že ju dokážete na čas vrátiť. Ponúkame vám reprezentatívne príklady k nahliadnutiu. 

Tabulka poplatkov
Tabulka poplatkov

Predĺženie splatnosti pôžičky nie je automatické, je nutné si oň požiadať najneskôr v deň splatnosti pričom poplatok za predĺženie je nutné uhradiť najneskôr do 2. dňa po nastavení žiadosti o predĺženie. Termín splatnosti je možné si predĺžiť v období od 7 do 45 dní. 

Otázky a opovede: Pôžičkomat

1. Dá sa pôžička vybaviť celá online?

Áno, práve to je výsada pôžičiek do výplaty. Podaním žiadosti a odoslaním fotokópie dokladu totožnosti je celý proces ukončený. Klient nemusí nikam dodatočne chodiť.

2. Koľko trvá schválenie

Schválenie pri Pôžičkomate je z pravidla okamžité. Peniaze má klient na účte ešte v deň podania žiadosti, najneskôr však v nasledujúci bankový deň.

3. Môžem mať dve pôžičky naraz?

Nie, toto možné nieje. Ak však potrebujete viac peňazí, môžete pôžičku splatiť a požičať si obratom viac. Takáto alternatíva je možná a často krát využívaná.

Právna rovina

Spoločnosť Friendly Finance Slovakia, s.r.o. podniká na základe udelenia licencie NBS a to zo dňa 15.12.2015. Aktuálne zmeny sú uvedené na www.nbs.sk.