Pôžička Žltý melón

Novinku vo svete sú tzv. P2P pôžičky, pri ktorých si obyčajní ľudia požičiavajú medzi sebou. Na Slovensku ponúka takúto službu spoločnosť Žltý Melón, ktorá zastrešuje investorov a vytvára im možnosť investovať do vlastných pôžičiek. Ide o pôžičkovú revolúciu, pretože si klient môže vybrať za akých podmienok si požičia a koľko bude splácať.

Výška pôžičky cez pôžičkový systém Žltý Melón je od 500 -10 000 EUR

Záujemca o pôžičku si vyplní nezáväznú žiadosť a čaká na ponuky od investorov. V prípade ak sa mu ponuka bude páčiť, prijme ju a investor mu pôžičku obratom vyplatí. Doba splatnosti pôžičky je od 3 do 60 mesiacov.

Určite stojí za to túto možnosť vyskúšať. Ak máte záujem, vyplňte si žiadosť nižšie.

 

P2P pôžičky vám poskytujú súkromní investori registrovaní v správcovskej komunite resp. platforme ŽLTÝ MELÓN. Takéto pôžičky tak nepodliehajú kontrole a reguláciám zo strany Národnej banky Slovenska a ani nie je nad nimi vykonávaný dohľad. Dlžníci tak nevystupujú ako spotrebitelia keďže platforma nepodniká na základe licencie Národnej banky Slovenska.

Pôžičky FINZO a ŽLTÝ MELÓN sú bez licencie NBS

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok