Diskusia a skúsenosti Money TU

Diskusia a skúsenosti - Pôžička Money TU

Money TU je rýchla online pôžička do 6000 EUR. Ide o nový typ pôžičky, ktorý sa odlišuje od konkurencie tým, že celý proces schválenia prebieha v online režime. Žiadali ste už o MoneyTU pôžičku? Aké doklady je reálne treba a koľko trvá než vám pôžičku schvália? Diskutujte na tému Money TU pôžičky a vyjadrite svoj slobodný názor.

Chcete sa dozvedieť o pôžičke Money TU viac? Chcete poznať skutočné názory skutočných klientov? Pýtajte sa vo voľnej diskusii a pokladajte svoje otázky jednoduchým spôsobom.

 

POŽIADAŤ ONLINE O PÔŽIČKU MONEY TU MÔŽETE KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ

 


Upozornenie pre diskutujúcich

Prosím dodržujte etiketu slušného správania a do príspevkov nevkladajte vulgarizmy a klamstvá. Táto voľná diskusia neslúži na prezentovanie iných finančných produktov. V prípade nesplnenie základných podmienok bude váš príspevok odstránený.


Diskusná téma: Pôžička Money TU

Schválenie

Dobrý deň, píšete, že pôžičku získam online ale ja už čakám viac ako 24 hodín. Má tu ešte niekto rovnaké skúsenosti?

Ako dlho trvá schválenie pôžičky MoneyTU

Chcem sa opýtať, že ako dlho trvá schválenie pôžičky MoneyTU. Všade píšu že proces je celý online a tak by ma zaujímalo, či výsledok o schválení pôžičky sa klient dozvie ihneď alebo musí čakať niekoľko dní. Ďakujem za odpoveď.

Pridať nový príspevok

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok