Bezproblémové pôžičky

Bezproblémové pôžičky od Ammado

Pôžičky od Ammado sú bezproblémové a dostupné online. Už od roku 2012 pomáhame naším návštevníkom vyriešiť zlú finančnú situáciou. Vďaka pôžičke Ammado si môžete teraz požičať tisíce EUR a to bez akéhokoľvek problému. Zabudnite na poplatky a ručiteľov.
 

Odoslanie online žiadosti o pôžičku je bez problému

Pri odoslaní a následnom spracovaní vašej žiadosti používa finančný portál Ammado certifikát SSL šifrovania. To v preklade znamená bezproblémové odoslanie žiadosti na spracovanie. Odoslanie žiadosti vám nezaberie viac ako tri minúty.

 

Požiadať o pôžičku

 


Áno slovom pre každého máme na mysli každý zdroj príjmu. Na Ammado si totiž okre zamestnaných môžu o pôžičky požiadať aj živnostníci, dôchodcovia, mamičky na MD, nezamestnaní, či brigádnici. Jednoducho si zákazník sám vyberie finančný produkt, ktorý mu najviac vyhovuje.

 

Odoslanie peňazí nieje problém

Peniaze za schválenú pôžičku sa klientom väčšinou odosielajú ihneď po schválení. Problémom nieje ani bankový účet z inej banky, nakoľko je prevod časovo limitovaný. Peniaze tak klient dostáva prakticky ihneď.

 

Požiadať o pôžičku


Čo je potrebné na bezproblémové požiadanie

Jedinou podmienkou je internetové pripojenie smerujúce k vášmu zariadeniu. Nezáleží pritom, či máte PC, tablet alebo mobilný telefón. O pôžičku môžete požiadať bez problémov aj prostredníctvom SMART TV a dokonca aj pomocou SMART hodiniek.

Žiadosť je jednoduchá

Online žiadosť pre požiadanie o pôžičku je jednoduchá. Po výbere finančného produktu zadajte vaše osobné informácie a informácie o pôžičke a kliknutím na tlačítko "odoslať" k nám odošlite žiadosť, ktorá bude ihneď spracovaná.

 

Požiadať o pôžičku

 

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok