Pôžička pred výplatou ihneď na účet

Pôžička pred výplatou ihneď na účet
Pôžička pred výplatou ihneď na účet

Možnosť požičať si peniaze do výplaty na pár dní vám prináša Ammado. Pôžička je schválená ihneď a peniaze obratom odoslané na bankový účet klienta. Ak potrebujete peniaze do výplaty, ste na správnom mieste.

Pôžička na pár dní

Pôžičku na pár dní môžete získať jednoduchou registráciou u nášho partnera. Za pár dní ju vrátite a to s najnižším poplatkom na trhu. Situácia, že vám chýba do výplaty a nutne si potrebujete niečo vyplatiť, je bežná a s našim produktom zvládnete prekonať každú tieseň.

  • Požičané na pár dní
  • Doba splatnosti pri termíne na pár dní je maximálne 28 dní. Ak si teda dnes požičiate, tak splatnosť pôžičky bude presne o tento časový horizont.

Na výške výplaty až tak nezáleží

Výhodou pôžičky do pár dní je mierne skúmanie bonity. Peniaze môžu získať aj klienti bez trvalého pracovného pomeru. Strach nemusia mať ani klienti so zápisom v bankovom, či nebankovom registri. Jednoducho pôžičku vyskúšate a sami uvidíte ako ľahko ju môžete získať.

  • Pred výplatou aj po výplate
  • Nezáleží na tom kedy si o pôžičku požiadate. Môžete tak urobiť pred výplatou, cez víkend, cez sviatok a dokonca aj v noci.

Poznámka: Pôžičku, ktorú vám ponúkame môžete získať jedni online. To znamená, že je potrebné si zaslať žiadosť prostredníctvom krátkeho online formulára.Podmienky vyplatenie ihneď na účet

Pôžička pred výplatou je ihneď po schválení vyplácaná a to okamžitým bankovým prevodom na účet príjemcu (žiadateľa). Povinnosť vlastniť bankový účet však nieje podmienkou. Pôžičku pred výplatou si môžete nechať poslať aj poštovou poukážkou. Tu však treba brať na vedomie, že peniaze budú doručené najskôr nasledujúci pracovný deň.

Podmienky doloženia výplaty

Doloženie príjmu zo strany žiadateľa je prevedené v jednoduchej forme. Výšku svojho príjmu (výplaty, odmeny, príspevku, dôchodku a.i.) vyplníte do svojej elektronickej žiadosti.

Ako požiadať o pôžičku

Na to aby ste si mohli požičať je potrebná registrácia do pôžičkového systému. Prvý krok je vloženie vašej e-mailovej adresy do kolonky nižšie. Pozor, táto e-mailová adresa bude slúžiť ako primárny kontakt s vami.