Ammado Pôžička na kartu

Ammado - Pôžička na kartu

Získajte platobnú kartu, s ktorú si budete môcť vybrať svoje peniaze rovnako jednoducho ako z bežnej karty od banky. Je do jednoduché a praktické a získať ju môžete ešte dnes.


Platobná karta s pôžičkou až 7000 EUR

Revolvingová pôžička od Ammado je určená klientom, ktorí si chcú moderne požičať. Jednoducho vám dáme minimálnu splátku a všetko, čo nám vrátite môžete opätovne čerpať bez toho aby ste museli znovu o pôžičku požiadať. Požičané bude jednoducho vaše a kedykoľvek vám budú peniaze k dispozícii. Vaše splátky sa tak premieňajú pre váš nový úver v prípade, že ho budete potrebovať.


Výhody splácania

Moderná pôžička na kartu nesie so sebou výhody, ktoré vás očaria. Minimálnu splátku, ktorú vám nastavíme tak, aby žiadnym spôsobom neohrozovala váš finančný rozpočet budete splácať pôžičku. O vašej skutočnej splátke však rozhodujete vy. Ak sa rozhodnete napríklad splácať o 15 EUR viac, umožníme vám to. Všetky splatené peniaze totiž môžete opätovne čerpať.
Kartu s vašou novou pôžičkou môžete používať všetkými metódami. Platiť v obchode, na internete, vyberať peniaze z bankomatu alebo si jednoducho odošlete peniaze z karty na váš účet. Je to flexibilný spôsob identický s klasickou platobnou kartou, na ktorú ste si už zvykli.


Keď kartu, tak praktickú

Okrem peňazí na karte získate aj praktické výhody:
 
 
  • V zahraničí si môžete až 3X vybrať svoje peniaze úplne zadarmo
  • Nákup tovaru s väčšou sumou si môžete rozložiť na splátky
  • Naši obchodní partery vám za nákup kartou vrátia až do 10%
  • Raz do roka si môžete zdarma odložiť svoju splátku na neskôr

Poistenie pôžičky na kartu

Našu pôžičku na kartu si môžete aj poistiť a to nielen pre prípad straty, či krádeže alebo zneužitia. Poistné sa vzťahuje aj na práceneschopnosť, úrazy, stratu zamestnania, invaliditu, smrti. Ponúkame vám až z troch poistných balíčkov na výber. Jednoducho si zvolíte ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

Požiadajte si o modernú pôžičku na kartu ešte dnes a získajte až 7000 EUR. Je do praktické a jednoduché.

 

Získajte našu ponuku ihneď

Vyplňte nezáväznú žiadosť o okamžitú ponuku na pôžičku.