Pôžička na auto

Pôžičky na auto
Pôžičky na auto

Ammado vám prináša pôžičku na nový automobil. Požičajte si až 25000 EUR rýchlo a jednoducho a doprajte si zážitok z vášho nového auta. Výhodou pôžičky Ammado je, že so svojím novým autom neručíte a nebude zaťažený leasingom. Naša pôžička je na čokoľvek a tak ju môžete využiť na kúpu akéhokoľvek auta - aj ojazdeného. Nemusíte k nám nosiť bločky ani faktúry. Jednoducho si požičiate a účel už necháme na vás.

Pôžičky na auto od Ammado sú výhodnejšie a rýchlejšie. Ak si potrebujete požičať na automobil, požiadajte si u nás.


Fill out my online form.

Pôžička na auto - Výhodnejšia ako leasing

Vedeli ste že Ammado pôžička na auto je výhodnejšia ako leasing? Áno! U nás nemusíte ručiť svojím novým autom. Auto zostáva vo vašom vlastníctve od prvého momentu. Pôžičky na auto bývajú rôzneho typu. U takmer ale všetkých typov chce veriteľ od dlžníka zapísať finančnú inštitúciu do technického preukazu ako majiteľa. Po celú dobu splácania tak klient nie je majiteľom svojho vozu.

Ammado pôžička na auto je iná

Peniaze vám požičiame na čokoľvek a tak nemusíte dokladovať účel. Ammado od vás nebude vyžadovať žiadny zápis do technického preukazu a tak si už prvého mementu môžete jazdiť s pocitom skutočnej slobody. Svojím novým či ojazdením autom jednoducho neručíte.

Požičajte si na nový automobil online

Ammado pôžička na auto vám prináša možnosť okamžitej pôžičky prostredníctvom tohto webu. Nemusíte nikam behať. Nemusíte vystávať dlhé rady a tlačiť sa na pobočkách. Jednoducho si vyberiete váš nový automobil a požiadate o našu pôžičku na auto.

Bezpečná auto pôžička

Bezpečie našich klientov je u nás na prvom mieste a preto vám Ammado prináša bezpečnú auto pôžičku. Vybavenie celého auto úveru prebieha jednoducho a rýchlo. Požiadajte si bezpečne a pôžičku na auto ešte dnes. 

S našou pôžičkou sa splnia sny

Zadovážte si nový automobil prostredníctvom našej pôžičky a ušetrite finančné prostriedky. Nenechajte sa zbytočne nachytať od predajcov ojazdených aut, ktorí vás budu presviedčať o výhodnosti ich systému financovania. Jednoduchou kalkuláciou si môžete uvedomiť, že to, čo na oko vyzerá výhodne je v skutočnosti extrémne predražené. Ak chcete pôžičku na auto, tak vsaďte na Ammado.