Skúsenosti a recenzie s pôžičkou od Finzo

Finzo ponúka pôžičky na systéme zdielanej ekonomiky, čo v preklade jednoducho znamená, že sú na jednej strane ľudia (investori) a na druhej strane záujemcovia o pôžičku. Finzo predstavuje platformu (systém) kde sa tieto dve skupiny spájajú a zdieľajú medzi sebou finančné prostriedky. Aké sú príbehy investorov a tých, čo si požičali? Oplatia sa pôžičky cez Finzo a aké sú reálne skúsenosti? Ammado vám poskytuje priestor na vyjadrenie názoru na tento typ požičiavania si a priestor na otvorenú diskusiu.

Skúsenosti a diskusia pre investorov Finzo

Ak ste investor v platforme Finzo a aktívne sa podieľate na požičiavaní peňazí pre klientov, môžete sa s ostatnými podeliť o vlastné skúsenosti. Vyzdvihnúť výhody platformy Finzo a upozorniť na nedostatky. Diskutujte a motivujte aj ostatných záujemcov o investovanie.

Skúsenosti a diskusia pre klientov Finzo

Požičali ste si na Finzo a ste aktívnym užívateľom tejto platformy? Aké máte reálne skúsenosti s touto platformou? Podeľte sa s ostatnými o váš názor a skúsenosti. Prezraďte ostatným záujemcom prečo by si mali vziať z Finzo pôžičku a ako prebieha proces schvaľovania pôžičiek. Ako dlho trvá odoslanie peňazí z pôžičky a aké sú podmienky pre jej schválenie (potrebné doklady a pod.).

Diskusia pre záujemcov o Finzo

Zvažujete možnosť požičať si cez P2P pôžičku Finzo ale chýbajú vám reálne názory klientov? Máte otázky, na ktoré nepoznáte odpovede alebo by ste ich celi vedieť radšej od samotných klientoch? Zaujímajú vás recenzie tejto pôžičky, ktoré majú empirickú váhu? Pýtajte sa v našom otvorenom fóre.

 


Upozornenie pre diskutujúcich: Diskusia nieje viazaná na registráciu a nevyžaduje osobné údaje. Prosíme však diskutujúcich aby nepoužívali toto diskusné fórum pre účely reklamy. Tiež prosíme diskutujúcich aby sa vo svojich príspevkoch vyhýbali vulgárnym výrazom a osobným útokom. Našou snahou je pomôcť spojiť diskutujúcich tak aby celkový prínos diskusie mal relevantnú váhu. Každý príspevok je podpísaný vlastnou IP adresou, ktorú v prípade trestnoprávnych následkov budeme musieť odovzdať na vyžiadanie príslušným úradom.


Skúsenosti a recenzie FINZO

Dokladovanie

Chcela by som sa opýtať klientov Finza, že aké doklady potrebujem k pôžičke keď som živnostníčka. Ďakujem za odpoveď.

Re:Dokladovanie

Živnostenský list budeš potrebovať a výpis z bankového účtu plus nejaké faktúry. Záleží koľko si chceš požičať. Musíš byť ale živnostník už dlhšie nie pár dní.

Pridať nový príspevok

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok

Regionálne pôžičky - magazín

Pôžičky Horná Potôň

Pôžička Ammado je dostupná aj v obci Horná Potôň. Možnosti schválenia pôžičky sú online a obyvatelia Hornej Potôni nemusia chodiť zbytočne na pobočky. Rovnako Ammado ponúka aj možnosť PZP online poistenie pre všetkých obyvateľov tejto obce ako aj možnosť získať produkt výhodná hypotéka.   V...
+

Pôžičky Horná Poruba

Pôžička Ammado je dostupná aj v obci Horná Poruba. Možnosti schválenia pôžičky sú online a obyvatelia Hornej Poruby nemusia chodiť zbytočne na pobočky. Rovnako Ammado ponúka aj možnosť PZP online poistenie pre všetkých obyvateľov tejto obce ako aj možnosť získať produkt výhodná hypotéka.   V...
+