Pôžička Finzo

Finzo je pôžičkový systém, v ktorom si ľudia požičiavajú medzi sebou. Ide o projekt tzv. P2P pôžičiek, kde má záujemca o pôžičku možnosť získať podmienky, s ktorými bude sám súhlasiť. Pôžička sa tak stáva atraktívnou pre jej možnú flexibilitu a jednoduchosť.

Ako funguje systém Finzo?

Po registrácii do systému odošle Finzo vašu požiadavku svojim investorom. Každý investor sám zhodnotí riziko spojené s poskytnutím pôžičky a podľa tohto rizika sa rozhodne či do vašej pôžičky zainvestuje.
Požiadať o pôžičku v systéme Finzo môžete v rozpätí od 50 - 2000 EUR.
Doba splatnosti je od 3 do 24 mesiacov.


Fill out my online form.

Výhody pôžičky Finzo

Hlavnou výhodou je, že Finzo nieje klasická nebanková pôžička. Ide o medzinárodný úverový systém, v ktorom sa registrovaní investori skladajú na pôžičky ostatným. Nieje však potrebné mať akékoľvek obavy z toho, že vaše osobné údaje bude zdielať množstvo ľudí. Naopak, k vaším osobným údajom má prístup jedine platforma Finzo, ktorá celý systém zastrešuje a rovnako sa stará aj o prípadné vymáhanie pohľadávok. Neexistuje teda možnosť, že by vás nejakým spôsobom kontaktovali samotní investori a požadovali od vás akúkoľvek úkon.

5 výhod pôžičky Finzo

  1. Pôžička je na čokoľvek
  2. Požičiavate si od obyčajných ľudí
  3. Nejedná sa o klasickú nebankovku
  4. Peniaze okamžite na účet po schválení
  5. Všetko vybavíte online

P2P pôžičky vám poskytujú súkromní investori registrovaní v správcovskej komunite resp. platforme FINZO. Takéto pôžičky tak nepodliehajú kontrole a reguláciám zo strany Národnej banky Slovenska a ani nie je nad nimi vykonávaný dohľad. Dlžníci tak nevystupujú ako spotrebitelia keďže platforma nepodniká na základe licencie Národnej banky Slovenska.