Pôžička Finzo

Finzo je pôžičkový systém, v ktorom si ľudia požičiavajú medzi sebou. Ide o projekt tzv. P2P pôžičiek, kde má záujemca o pôžičku možnosť získať podmienky, s ktorými bude sám súhlasiť. Pôžička sa tak stáva atraktívnou pre jej možnú flexibilitu a jednoduchosť.


Ako funguje systém Finzo?

Po registrácii do systému odošle Finzo vašu požiadavku svojim investorom. Každý investor sám zhodnotí riziko spojené s poskytnutím pôžičky a podľa tohto rizika sa rozhodne či do vašej pôžičky zainvestuje.

Požiadať o pôžičku v systéme Finzo môžete v rozpätí od 50 – 2000 EUR.
Doba splatnosti je od 3 do 24 mesiacov.
Hlavnou výhodou je, že Finzo nieje klasická nebanková pôžička. Ide o medzinárodný úverový systém, v ktorom sa registrovaní investori skladajú na pôžičky ostatným. Nieje však potrebné mať akékoľvek obavy z toho, že vaše osobné údaje bude zdielať množstvo ľudí. Naopak, k vaším osobným údajom má prístup jedine platforma Finzo, ktorá celý systém zastrešuje a rovnako sa stará aj o prípadné vymáhanie pohľadávok. Neexistuje teda možnosť, že by vás nejakým spôsobom kontaktovali samotní investori a požadovali od vás akúkoľvek úkon.

5 výhod pôžičky Finzo

  1. Pôžička je na čokoľvek
  2. Požičiavate si od obyčajných ľudí
  3. Nejedná sa o klasickú nebankovku
  4. Peniaze okamžite na účet po schválení
  5. Všetko vybavíte online

Viac informácii o pôžičke Finzo môžete získať aj v sekcii: 
SKÚSENOSTI A RECENZIE FINZO

P2P pôžičky vám poskytujú súkromní investori registrovaní v správcovskej komunite resp. platforme FINZO. Takéto pôžičky tak nepodliehajú kontrole a reguláciám zo strany Národnej banky Slovenska a ani nie je nad nimi vykonávaný dohľad. Dlžníci tak nevystupujú ako spotrebitelia keďže platforma nepodniká na základe licencie Národnej banky Slovenska.

Pôžičky FINZO a ŽLTÝ MELÓN sú bez licencie NBS

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok