Pôžička cez telefón

Pôžička cez telefón

Našu pôžičku môžete získať aj prostredníctvom vášho mobilného telefónu a to rovnako jednoducho ako by ste žiadali o pôžičku online. Webové rozohranie Ammado.sk podporuje všetky mobilné telefóny s internetovým prehliadačom a tak je dostupná aj prostredníctvom vášho telefónu.


Požiadať o pôžičku cez telefón je jednoduché

Rovnako jednoduché ako požiadať prostredníctvom tabletu, či PC. Vyplňte emailovú adresu a kliknite na tlačítko ďalej. Ihneď sa vo vašom telefóne načíta web stránka, ktorá sa prispôsobí rozmerom displeja na telefóne, a na ktorej môžete oficiálne potvrdiť svoj záujem o pôžičku.


Žiadosť o pôžičku online

Prvý krok k získaniu novej pôžičky je vyplnenie vašej e-mailovej adresy, ktorá bude slúžiť aj pre doručenie rozhodnutia o schválení.


Pre koho je pôžička cez telefón určená

Pre každého kto má záujem. Nerobíme žiadne rozdieli medzi klientmi, ktorí si podávajú žiadosť prostredníctvom PC alebo mobilu. Podmienky sú rovnaké pre každého žiadateľa o pôžičku.

Koľko si cez telefón môže klient požičať

Prostredníctvom telefónu si môžete požičať od 200 až do 25 000 EUR so splatnosťou od jedného až do siedmych rokov.


Ako vlastne funguje pôžička cez telefón

Schvaľovací proces vašej pôžičky podanej cez telefón je podobný procesu pri podanej žiadosti iným spôsobom. Po odoslaní žiadosti sa automatický začína schvaľovanie. Ak je potrebné doplniť nejaký údaj alebo došlo k omylu pri vyplňovaní žiadosti, budeme vás kontaktovať telefonicky. Dĺžka procesu je v priemere niekoľkých hodín a klientovi sú peniaze odoslané obratom na jeho bankový účet.

Podmienky pôžičky cez telefón

Pre získanie pôžičky prostredníctvom telefónu musí klient spĺňať nasledovné podmienky:

  • Pravidelný príjem (zamestnanie, brigáda, dôchodok, podpora, živnosť, MD a iné).
  • Vek viac ako 18 rokov.
  • Trvalý pobyt v Slovenskej republike

Overovanie klienta pri pôžičke cez telefón

Overovanie bonity klienta prebieha na základe jeho udaných dát v žiadosti. Na bankové a nebankové registre neberieme zreteľ. V priemere je 85% žiadostí na pôžičku cez telefón schválených ešte v deň podania žiadosti.

Poplatky a úroky

Poplatky za pôžičku cez telefón sú nulové. Klient nemusí uhrádzať ani administratívny poplatok ani poplatok za predčasné splatenie pôžičky. Úrok je v priemere 8,4% ročne. Konečný úrok však závisí aj na dobe splatnosti a tak jeho výška je individuálna.


Telefónna pôžička je modernejšia

Podanie si žiadosti prostredníctvom mobilného telefónu patrí v súčasnosti medzi najmodernejšie spôsoby žiadania. Takto podaná žiadosť o pôžičku je bezpečnejšia oproti fyzickej žiadosti. Využite komfortný spôsob a požiadajte si o pôžičku cez telefón ešte dnes.


Držiteľ certifikátu Bisnode Register solventných firiem

Držiteľ certifikátu Bisnode Register solventných firiem.
Pre klientov z Českej republiky je tu půjčka ihned