Ammado proti podvodom

Ammado v boji proti podvodníkom

Pôžičky podvod

Finančný portál Ammado bojuje proti pôžičkovým podvodníkom. Ak Vás podviedli, kontaktujte nás. Stojíme na Vašej strane a preto sme sa rozhodli bojovať za Vás.
 
 
Stáli ste sa obeťou pôžičkového podvodu? Okradli Vás šmejdi a Vy neviete ako ďalej?
 
Ammado právna poradňa Vám pomôže bezplatne v boji proti podvodníkom. V našom právnom tíme máme okrem advokátov aj počítačových expertov, ktorí dokážu pomôcť pri odhaľovaní pôžičkových podvodníkov. Budeme sa snažiť získať Vaše peniaze späť a urobíme preto všetko!
 

Pôžičky podvod

Prečo to robíme?

Kto môže pre nás znamenať viac než Vy? Pre koho ponúkame naše služby keď nie pre Vás?

Ammado sa chce stať autoritou medzi pôžičkami a tak je našou prioritou zastať si slabšieho a bezbranného. Aj keď nie ste náš klient, aj keď ním nechcete byť, aj napriek tomu sa za Vás postavíme!

Peniaze u nás nie sú všetko!

Ľudské nešťastie nás trápi viac ako nesplnení finančný plán na druhý kvartál tohto roku. Ekonomické ukazovatele a štatistiky pre náš biznis neznamenajú nič oproti Vašej bolesti. Nedovolíme nikomu okrádať Vás! Nedovolíme šmejdom ubližovať Vám!


Pôžičkové podvody musia skončiť!

Už sa viac nedokážeme prizerať tomu ako si na Slovensku žijú podvodníci. Bezcharakterní ľudia, ktorí sa neštítia okradnúť človeka, ktorý potrebuje pôžičku pre nejaký účel. Ammado Vás bude spájať s ostatnými poškodenými, vytvárať hromadné žaloby, zastupovať Vás pri vymáhaní škody a tlačiť na vyšetrovacie orgány pre urýchlenie trestného konania.
 

Nebojte sa - Bojujte!

Ak Vás podviedli, vyplňte formulár nižšie. Právne oddelenie finančného portálu Ammado Vás bude kontaktovať.

Kontaktujte nás

Ak ste boli podvedení – bráňte sa!

Nenechajte to tak a bojujte proti pôžičkovým podvodníkom. Svoje šance na získanie peňazí späť máte omnoho väčšie pokiaľ začnete konať okamžite. Podvodníci často pod vplyvom strachu peniaze radšej vrátia preto musíte ihneď konať. Napíšte nám ak ste boli podvedení a my Vám pomôžeme získať peniaze späť.

Na Slovensko a do Českej republiky prichádza nový podvod s pôžičkami. Varujeme preto všetkých našich zákazníkov aby nekontaktovali webové stránky: www.hotovostnapozicka.com a www.pozickaokamzite.com.
 
O tomto podvode vyšiel podrobný článok, ktorý si môžete prečítať na tomto odkaze.
 
Finančnému portálu Ammado sa podarilo vypátrať všetky online zdroje, ktoré podvodníci využívali. Náš tím expertov momentálne pracuje na odhalení odosielateľa e-mailových správ. Pokiaľ ste sa stali obeťou tohto podvodu, prosím kontaktujte nás.

 

Diskusná téma: Podvodníci

Podvedená

Som viac násobne podvedená. Viete mi pomôcť získať peniaze naspäť?

socialfinancelimited11@gmail.com

Špecializujeme sa na finančné služby, ktoré ponúkajú miestne / medzinárodné pôžičky, poskytujú zabezpečené a nezabezpečené možnosti požičiavania jednotlivcom a spolupracujú orgány s veľmi konkurencieschopnými sadzbami úverov a flexibilnými podmienkami na splnenie všetkých finančných podmienok. Nezáleží na tom, či máte zlé kreditné skóre, stále vám môžeme poskytnúť rýchle peniaze za neočakávané kontaktujte nás teraz pre rýchle a cenovo dostupné pôžičky, aby vyhovovali všetkým rozpočtom a požiadavkám socialfinancelimited11@gmail.com

POZOR NEREAGOVAŤ!

Dnes mi prišlo toto

dobrý deň.
ako sa máš?
Nechcete, aby vaša pôžička už?
Aplikácia stále prebieha.
Ďakujeme vám za odpoveď mi

Odosielaťeľ: sevi prins
tarafinance3@gmail.com

Je to rovnaký podvodník a podľa IP partí do tej istej organizovanej skupiny z Francúzka.

Erika Tóthová !!!!!

Prišiel mi takýto mail od: etothova551@gmail.com - POZOR JE JE TO PODVOD

Dobrý deň,

Ako sa máš? Dobré, dúfam? Čítal som vaše oznámenie o žiadosti o úver. Bol som veľmi dotkol a pripúšťam, že mám dedičstvo peňazí. Moje jediné povolanie bolo vždy pomáhať iným ľuďom v núdzi. Takže vám navrhujem, aby ste darček 150.000 €, ktorý vám pomôže splniť vaše každodenné potreby.
Ak máte záujem o moju ponuku, odpovedzte mi.

Dúfam, že drahý priateľ.

S pozdravom, Erika Tóthová.

Prosba o pomoc

Som viacnásobne podvedená

Hannelore SAUER - uverlores@gmail.com

Nový zahraničný podvod pozor! Určite neposielajte svoje osobné údaje zec e.mailovú adresu a to nikomu!!!

Pozor na podvodníka: mvargaspuyo1@gmail.com

Ďalší podvodník na trhu: mvargaspuyo1@gmail.com

eaxtherjohnloanfirms@yahoo.com - PODVOD

POZOR NA PODVODNÍKA : eaxtherjohnloanfirms@yahoo.com OKRADNE VÁS

Elena Tancošová - INFORMÁCIE O PODVODNÍČKE

NNapíšte prosím sem všetky informácie o podvodníčke Elena Tancošová. Hlavne ma zaujima kontakt.Aj poznáte aj profil na FB poslite to sem.

PATAJA FINANC - PODVOD

Dajte si pozor na firmu PATAJA FINANC, ktorá vás okradne aj o to posledné. Pýta nehorázny poplatok a pôžičku nikdy v živote neuvidíde.

Pridať nový príspevok

Ammado proti podvodníkom - Video

Finančný magazín

Takto okrádajú zahraniční podvodníci Slovákov!

Na finančný portál Ammado sa obrátila s prosbou o pomoc poškodená Viera S. Dnes vám odkryjeme pozadie jedného z pôžičkových podvodov, ktoré sa na Slovensku v poslednom čase enormne rozšírili. Szachowski Roman - Michel Audureau - alias podvodník Z informácii, ktoré sme obdržali sa má jednať o...
Celý článok

AMMADO ODHAĽUJE ĎALŠÍ PODVOD! VARUJTE AJ OSTATNÝCH

Snažíme sa robiť svoju prácu v oblasti financií svedomito, poctivo a fér. Medzi nami sa však pohybujú podvodníci, ktorí okrádajú ľudí vo finančnej tiesni. Dali sme vám slovo, že Ammado pôžička nebude len najbezpečnejšia na Slovensku, ale že vás bude aj chrániť. Odhalili sme pre vás ďalší obrovský...
Celý článok

Nový podvod šíriaci sa cez Facebook okráda ľudí rad radom!

Dostali sme upozornenie od českých kolegov finančného portálu Ammado, že v Českej republike sa začalo šíriť množstvo podvodov organizovaných výlučne prostredníctvom sociálnej siete Facebook a medzi poškodenými majú byť aj Slováci. Požičajú vám, no musíte mať paušál Neznámi páchatelia...
Celý článok

Podvod na Lidl! Zneužijú Vašu platobnú kartu

Varujeme všetkých slovenských spotrebiteľov, aby sa nedali nalákať na Novodobú formu podvodu, ktorá sa šíri internetom. Ani nie pred pár dňami sme vás informovali a upozorňovali na podvod s pôžičkami ide o medzinárodnú skupinu podvodníkov fungujúci na českom a Slovenskom trhu, ktorí nechutným a...
Celý článok

Stane sa z Ruska kajúcnik? (Podvod s pôžičkami pre Markízu)

Pavol Rusko môže potopiť svojho niekdajšieho rivala a v súčasnosti (údajného) spolupáchateľa Mariána Kočnera z údajných podvodných pôžičiek pre Markízu. Na Slovensku sa inštitút kajúcnika využíva často. Pomstí sa mu za minulosť? Podvod s pôžičkami pre Markízu Na Pavla Ruska sa v poslednom čase...
Celý článok

Lup podvodníka našiel bezdomovec, ktorý ho nehodlal vrátiť

Šťastný deň mal 58 ročný bezdomovec Tomáš R., ktorý v sobotu našiel úplnou náhodou tašku plnú peňazí. Miroslav Š. úverový podvodník nepočítal s tým, že mu „rybník vypáli“ niekto druhý. V kronike kurióznych prípadov by sme našli aj príbeh bezdomovca Tomáša, ktorý v taške ukrytej v odpadovej šachte...
Celý článok