Ammado proti podvodom

Ammado v boji proti podvodníkom

Pôžičky podvod

Finančný portál Ammado bojuje proti pôžičkovým podvodníkom. Ak Vás podviedli, kontaktujte nás. Stojíme na Vašej strane a preto sme sa rozhodli bojovať za Vás.
 
 
Stáli ste sa obeťou pôžičkového podvodu? Okradli Vás šmejdi a Vy neviete ako ďalej?
 
Ammado právna poradňa Vám pomôže bezplatne v boji proti podvodníkom. V našom právnom tíme máme okrem advokátov aj počítačových expertov, ktorí dokážu pomôcť pri odhaľovaní pôžičkových podvodníkov. Budeme sa snažiť získať Vaše peniaze späť a urobíme preto všetko!
 

Pôžičky podvod

Prečo to robíme?

Kto môže pre nás znamenať viac než Vy? Pre koho ponúkame naše služby keď nie pre Vás?

Ammado sa chce stať autoritou medzi pôžičkami a tak je našou prioritou zastať si slabšieho a bezbranného. Aj keď nie ste náš klient, aj keď ním nechcete byť, aj napriek tomu sa za Vás postavíme!

Peniaze u nás nie sú všetko!

Ľudské nešťastie nás trápi viac ako nesplnení finančný plán na druhý kvartál tohto roku. Ekonomické ukazovatele a štatistiky pre náš biznis neznamenajú nič oproti Vašej bolesti. Nedovolíme nikomu okrádať Vás! Nedovolíme šmejdom ubližovať Vám!


Pôžičkové podvody musia skončiť!

Už sa viac nedokážeme prizerať tomu ako si na Slovensku žijú podvodníci. Bezcharakterní ľudia, ktorí sa neštítia okradnúť človeka, ktorý potrebuje pôžičku pre nejaký účel. Ammado Vás bude spájať s ostatnými poškodenými, vytvárať hromadné žaloby, zastupovať Vás pri vymáhaní škody a tlačiť na vyšetrovacie orgány pre urýchlenie trestného konania.
 

Nebojte sa - Bojujte!

Ak Vás podviedli, vyplňte formulár nižšie. Právne oddelenie finančného portálu Ammado Vás bude kontaktovať.

Kontaktujte nás

Ak ste boli podvedení – bráňte sa!

Nenechajte to tak a bojujte proti pôžičkovým podvodníkom. Svoje šance na získanie peňazí späť máte omnoho väčšie pokiaľ začnete konať okamžite. Podvodníci často pod vplyvom strachu peniaze radšej vrátia preto musíte ihneď konať. Napíšte nám ak ste boli podvedení a my Vám pomôžeme získať peniaze späť.

Na Slovensko a do Českej republiky prichádza nový podvod s pôžičkami. Varujeme preto všetkých našich zákazníkov aby nekontaktovali webové stránky: www.hotovostnapozicka.com a www.pozickaokamzite.com.
 
O tomto podvode vyšiel podrobný článok, ktorý si môžete prečítať na tomto odkaze.
 
Finančnému portálu Ammado sa podarilo vypátrať všetky online zdroje, ktoré podvodníci využívali. Náš tím expertov momentálne pracuje na odhalení odosielateľa e-mailových správ. Pokiaľ ste sa stali obeťou tohto podvodu, prosím kontaktujte nás.

 

Aktuálny zoznam podvodníkov

sakicekecholifin@gmail.com

Pôžičkové podvodné ponuky. Snaha o získanie citlivých informácii.

Tomi-fin LEONARDO

Posielajú podvodné e-mail správy, v ktorých Vám oznamujú, že ste zdedili milióny

Soefin-grupe

Vyberajú poplatky vopred no pôžičku od nich neuvidíte

Mgr. Jana Zvonková

Pravdepodobne ide o falošnú identitu. Výber  poplatkov vopred.

senatorpwalter@seznam.cz

Ide o podvod! Vyberajú poplatky vopred a pôžičku neuvidíte.

www.creditpujcka.com

Podvod, ktorý vyšetruje aj polícia.

sukromnepozickyinfo@gmail.com

Ide o podvod. Pozor na túto adresu.

revoforest@gmail.com

Podvod s pôžičkami. POZOR!

Maiamifinance global

Podvodná firma na pôžičky. Neodporúčame platiť poplatky vopred.

dr.pualloanservice@gmail.com

Podvodné pôžičky šíriace sa hlavne cez Facebook. Pozor!

A&R GmbH

POZOR! Overený podvod. Názov spoločnosti spadá do siete podvodníkov. 

Fiarap Bank

AMMADO VARUJE!

Ammado varuje všetkých spotrebiteľov pred podvodnou bankou, ktorá vystupuje pod názvom Fiarap Bank (www.fiarapbank.com). Na Slovensku propaguje svoje finančné produkty prostredníctvom reklamy vo vyhľadávačoch.

 

Diskusná téma: Podvodníci

Pujckaproproblemove@seznam.cz

Nereagujte na ich inzerat pytaju poplatok 100e, pozicku neposkytnu, poplatok nevratia, ked ich casto kontaktujete vyhrazaju sa s ich pravnikom, M. Piga, Strizov 23, Chotebor.

Re:Pujckaproproblemove@seznam.cz

Martin Piga "investor" vypyta poplatok, pozicku neposkytne , poplatok nevrati, urady ho riesia.

Re:Pujckaproproblemove@seznam.cz

Poplatok chcel na cis.uctu CZ7908000000003123359033. M.Piga. telef ma 00420703131085, teraz sa uz zatajuje, poplatok nevrati! Neplatte mu! Pozicku neposkytne, slubovat bude hory doly a nic z toho.

Bola som oklamaná

Dávala som vopred 1030€ nedostala som pôžičku odpiste mi na Mel emilia.markova@hotmail.sk

AMMADO VARUJE!

Ammado varuje všetkých spotrebiteľov pred podvodnou bankou, ktorá vystupuje pod názvom Fiarap Bank (www.fiarapbank.com). Na Slovensku propaguje svoje finančné produkty prostredníctvom reklamy vo vyhľadávačoch.

AMMADO ODHAĽUJE ĎALŠÍ PODVOD! www.patoi1994.wixsite.com/posickovo

AMMADO ODHAĽUJE ĎALŠÍ PODVOD! www.patoi1994.wixsite.com/posickovo

+79540550009 , +79540330081, +79540330115

Pozor nový podvod z Ruska. Odporúčame nezdvýhať telefón!

+79540550009
+79540330081
+79540330115

Pozor na pôžičkový podvod - Swiss-fine- LTD

Chcem upozorniť všetkých aby nenaleteli rovnako ako ja na podvod od Švajčiarskej firmy Swiss-fine- LTD. Zaplatil som 220 EUR a pôžička nikde.

POZOR NA KNOWFINANC LOAN

Dajte si pozor na túto firmu. Prišla som o 300 EUR. Sú to podvodníci

Pridať nový príspevok

Ammado proti podvodníkom - Video

Finančný magazín

Takto okrádajú zahraniční podvodníci Slovákov!

Na finančný portál Ammado sa obrátila s prosbou o pomoc poškodená Viera S. Dnes vám odkryjeme pozadie jedného z pôžičkových podvodov, ktoré sa na Slovensku v poslednom čase enormne rozšírili. Szachowski Roman - Michel Audureau - alias podvodník Z informácii, ktoré sme obdržali sa má jednať o...
Celý článok

AMMADO ODHAĽUJE ĎALŠÍ PODVOD! VARUJTE AJ OSTATNÝCH

Snažíme sa robiť svoju prácu v oblasti financií svedomito, poctivo a fér. Medzi nami sa však pohybujú podvodníci, ktorí okrádajú ľudí vo finančnej tiesni. Dali sme vám slovo, že Ammado pôžička nebude len najbezpečnejšia na Slovensku, ale že vás bude aj chrániť. Odhalili sme pre vás ďalší obrovský...
Celý článok

Nový podvod šíriaci sa cez Facebook okráda ľudí rad radom!

Dostali sme upozornenie od českých kolegov finančného portálu Ammado, že v Českej republike sa začalo šíriť množstvo podvodov organizovaných výlučne prostredníctvom sociálnej siete Facebook a medzi poškodenými majú byť aj Slováci. Požičajú vám, no musíte mať paušál Neznámi páchatelia...
Celý článok

Podvod na Lidl! Zneužijú Vašu platobnú kartu

Varujeme všetkých slovenských spotrebiteľov, aby sa nedali nalákať na Novodobú formu podvodu, ktorá sa šíri internetom. Ani nie pred pár dňami sme vás informovali a upozorňovali na podvod s pôžičkami ide o medzinárodnú skupinu podvodníkov fungujúci na českom a Slovenskom trhu, ktorí nechutným a...
Celý článok

Stane sa z Ruska kajúcnik? (Podvod s pôžičkami pre Markízu)

Pavol Rusko môže potopiť svojho niekdajšieho rivala a v súčasnosti (údajného) spolupáchateľa Mariána Kočnera z údajných podvodných pôžičiek pre Markízu. Na Slovensku sa inštitút kajúcnika využíva často. Pomstí sa mu za minulosť? Podvod s pôžičkami pre Markízu Na Pavla Ruska sa v poslednom čase...
Celý článok

Lup podvodníka našiel bezdomovec, ktorý ho nehodlal vrátiť

Šťastný deň mal 58 ročný bezdomovec Tomáš R., ktorý v sobotu našiel úplnou náhodou tašku plnú peňazí. Miroslav Š. úverový podvodník nepočítal s tým, že mu „rybník vypáli“ niekto druhý. V kronike kurióznych prípadov by sme našli aj príbeh bezdomovca Tomáša, ktorý v taške ukrytej v odpadovej šachte...
Celý článok