Skúsenosti s IQOS - škodí, či pomáha?

Údajne sa jedná o novú éru fajčenia. Cigareta značky IQOS je deklarovaná ako nástupca klasických cigariet. Fajčiarom má priniesť rovnaký zážitok z fajčenia plus dbať na ich zdravie. Aké sú ale reálne skúsenosti s touto novodobou cigaretou? Skutočne dokáže IQOS nahradiť klasickú cigaretu alebo ide len o ďalší nepodarený pokus tak ako to bolo s elektronickými cigaretami s tekutým nikotínom?

Vaše skúsenosti pre tých, čo váhajú

Kúpili ste si IQOS alebo iným spôsobom zadovážili? dajte vedieť všetkým ostatným vaše skutočné pocity a zážitky, ktoré s IQOS máte. Akým spôsobom sa zmenila chuť fajčenia a cítite sa zdravšie? Podeľte sa o vaše postrehy aj s ostatnými a pomôžte im rozhodnúť sa, či majú svoju značku cigariet vymeniť za IQOS. 

UPOZORNENIE: Prostredníctvom tejto stránky nieje možné zakúpiť žiadne tabakové výrobky a to ani prostredníctvom reklám. Jedná sa o diskusné fórum, ktorého cieľom je otvorená diskusia o skúsenostiach s IQOS. V Žiadnom prípade nepodporujeme a ani nenabádame k zakúpeniu tabakových výrobkov. 

Diskutujte o IQOS otvorene

Otvorená diskusia pre skúsenosti s cigaretou IQOS je bez akejkoľvek registrácie. Svojim príspevkom môžete pomôcť množstvu ľudí, ktorí zvažujú prechod na IQOS. Píšte pozitíva aj negatíva tak, aby sa každý z nás dostal k relevantným informáciám. Na internete nájdeme množstvo článkov na tému IQOS, no väčšina z nich sú len platenými PR článkami, ktoré majú za úlohu podávať informácie iba pozitívnym smerom. Práve vašou skúsenosťou tak môžete túto nerovnováhu zmeniť. Prosíme, zdržte sa propagandy tabakových vyrobkov a vulgárnych výrazov.

Diskusná téma: Skúsenosti s IQOS - škodí, či pomáha?


Recenzie hiti

23.04.2021 Braňo

Samozrejme že je to biznis. Pomaly si na to zvykám a asi máte pravdu, že to škodí rovnako.


Iqos je hnus

03.02.2020 Ondro

Súhlsím aj ja s tým, že je to len jeden veľký biznis a nič iné. Iqos škodí rovnako ako ostatné cigarety a časom sa to aj preukáže.


iqos škodí

13.01.2020 Sandra

Čítali ste, čo sa stalo v Amerike? Niekoľko desiatok ľudí tam podľahlo pretože fajčili elektronické cigarety. Samozrejme iqos hneď reagoval aj u nás a zaplatil si PR články na dôveryhodné spravodajské weby, kde sa snažil presvedčiť ľudí, že iqos s tým nemá nič spoločné a je úplne bezpečný. Opak je ale pravdou, pretože keď si prečítate vyhlásenie z Ameriky tak sa úrady jednoznačne vyjadrujú o elektronických cigaretách a značku iqou z toho žiadnym spôsobom nevylučujú. Všetko to vlastne dáva akúsi vnútornú logiku, pretože tieto elektronické cigarety vrátane iqos sú ešte svojou výrobou v plienkach a očakávania z nepriaznivých účinkov budú až v budúcnosti. Všimnite si aj rétoriku iqosu. Nikdy nenájdete vetu, že iqos je zdravotne nezávadné fajčenie. Aj oni sami priznávajú určité zdravotné problémy. A aké sú to? Tak to sa dozvieme presne za pár rokov keď už bude úplne irelevantné, či ich stiahnu z predaja alebo nie, pretože chorým to už nijako nepomôže. Iqos klame keď tvrdí, že jeho fajčenie je bezpečnejšie. Robí to preto, že všetkým fajčiarom je jasné, že cigarety zdraviu škodia a radi by to zmenili. Stavať na tomto biznis je proste chrapunstvo.


skúsenosť s IQOS

03.09.2019 Ferdino

Ja som si tu prevratnú novinku kúpil a rovnako som nespokojný. IQOS nieje náhradou za klasické cigarety. Nemá s tým nič spoločné a to som tomu dal skutočne celé tri mesiace. Dokonca som začal vykašliavať hlieny a to som do teraz vôbec nemal. Hlúposť je aj to, že si nepofajčíte nakoľko sa rýchlo vybije štartér zapalovania a vy tak musíte čakať 10 minút kým si dáte druhú cigaretu. To radšej úplne prestať fajčiť ako prejsť na IQOS.


IQOS je biznis

02.09.2019 Pravda

Je to jeden veľký biznis, ktorý absolútne neberie ohľad na zdravie človeka. Zdravie človeka je len marketingový prostriedok vďaka ktorému sa zvyšuje predaj cigariet. So samotným zdravým to absolútne nemá nič spoločné.


iqos je podvod!

15.08.2019 Tibos

Absolútne nesúhlasím s tvrdením jediného laboratória na svete, že iqos neškodí zdraviu tak ako obyčajná cigareta. Samozrejme, že škodí a to minimálne rovnako. Ide len o to, že antikampaň teda obrázky na krabičkách od cigariet prinášajú obrovské úspechy vo forme znižovania počtu fajčiarov. Keďže iqos vyzerá moderne a na puzdre nenájdete žiadny nechutný obrázok rakoviny, tak ľudia po prechode na tento nezmysel neprestanú fajčiť. Krabička stojí 3,30 a tak netratia ani oni. Keby na krabičkách neboli žiadne nechutné obrázky, nikdy by iqos nevznikol. Je to len reakcia na odpudivú kampaň. Predsa len ak máte dennodenne pozerať na obrázok muža, ktorý má jazyk napadnutý rakovinou, tak strácate chuť si zapáliť. Práve o to tu ide.


Moja skúsenosť s IQOS

04.08.2019 Samuraj

Ja neviem, či môžem takto súhlasiť. JA osobne IQOS používam už nejakú dobu a nepríde mi, že by som mal nejakú výraznú zmenu chuti. Samozrejme, že obyčajná cigareta je živšia ale s chuťou to nemá až tak veľa spoločné. Každý nech si robí čo chce len som sa chcel podeliť o moju skúsenosť. Ako môj otec hovorieval: sto ľudí, sto chutí.


IQOS mi nechutí

03.07.2019 Rony

Už ste niekedy fajčili seno? Tak presne rovnako chutí ten nový výmysel. Odporná chuť a zbytočne vyhodené peniaze von oknom. Prestal som fajčiť úplne, čo som na IQOS prešiel takže to je jediné pozitívum, ktoré si odnášam zo zážitku s touto cigaretou. Ja osbne určite neodporúčam nikomu.


Re:IQOS mi nechutí

03.07.2019 Mela

Svätá pravda. Aj ja mám rovnakú skúsenosť. Chuť cigarety je proste katastrofálna a totálna hlúposť na IQOS je, že si po dofajčení nemôžete zapáliť druhú cigaretu.


Re:Re:IQOS mi nechutí

03.07.2019 Miloš

Ešte ste zabudli na cenu. Chcú 60 EUR za to malé čudo. Mali by to rozdávať zadarmo a byť radi keď sa niekto chytí a bude celý život kupovať náplne do toho. Chuť otrasná!


Pridať nový príspevok