Skúsenosti a recenzie s kozmetikou Navia

Na Slovensku sa predáva kozmetika značky Navia, ktorá láka zákazníkov na kvalitu. Prinášame vám možnosť diskutovať o vašich skúsenostiach s touto značkou. Podeľte sa tak aj s ostatnými o vaše recenzie ako ste so značkou Navia spokojní. Má skutočne také účinky, ktoré predajca deklaruje?

Recenzie sú dôležité

Informácie čerpané len od samotného predajcu značky môžu byť do istej miery skreslené. Je preto veľmi dôležité aby záujemcovia o služby a tovar mohli získavať názory aj z iných kanálov. Práve skutočne prežitý zážitok dokáže byť prínosnou spätnou väzbou pre každého potencionálneho zákazníka. Prečítať si názory a skúsenosti ostatných by malo byť preto dôležité pre každého, kto má záujem o kúpu tovaru či služby. Ak máte vlastné recenzie s kozmetikou Navia, podeľte sa s nimi aj s ostatnými. Pomôžete tak pri tvorbe nezaujatého názoru.

Prírodná kozmetika, ktorá pomáha

Tak takto jednoducho by sa dal charakterizovať odkaz predajcu značky Navia svojím potencionálnym zákazníkom. Na otázku odkiaľ pochádzajú suroviny na výrobu kozmetiky sa z oficiálnych zdrojov dozviete, že prevažnej miere ide o dovoz z iných štátov. Jedná sa hlavne o exotické rastliny. Niesu vylúčené krajiny mimo EU. Výrobca však deklaruje, že všetky suroviny majú certifikáty kvality. Za všimnutie stojí aj táto poznámka: "Pri výrobe našej kozmetiky preferujeme predovšetkým suroviny z darov prírody". Slovo predovšetkým tak jednoznačne poukazuje na fakt, že nie všetky suroviny môžu byť prírodného charakteru.
(Zdroj: navia.sk) 

Zdieľaním skúseností si pomáhame

Napísať recenziu alebo svoju vlastnú skúsenosť pomáha nerozhodnutým zákazníkom. Nech je vaša skúsenosť so značkou Navia akákoľvek, stojí za to podeliť sa o svoj názor aj s ostatnými. V diskusii dbajte prosím na slušnosť a vyhýbajte sa propagande iných výrobkov. Vašu recenziu tak uvidia všetcí tí, ktorí hľadajú odpovede a my vám ďakujeme za váš čas. Okrem skúseností so samotnou kozmetikou, môžete písať vaše názory aj na služby ako doprava, reklamácie výrobkov a podobne. 

Diskusná téma: Skúsenosti a recenzie Navia

(recenzie neoverujeme)


moja skúsenosť s navia

28.04.2021 Honza

Aj ja by som povedal že sa jedná o kvalitnejší marketing než samotnú kvalitu výrobku. Mal som tú česť a so skúsenosti tak viem, že kvalita DM krémov ich vysoko prevyšuje.


to je len klam

12.01.2020 Edo

Zabudnite na to, že ide o čisto prírodnú kozmetiku. Nech sa zástupca tejto značky jasne vyjadrí, prečo nemá uverejnené na svojom webe odkiaľ pochádzajú suroviny všetky. To, že tam má niekto EU ešte neznamená, že je to celé EU. Stačilo mi preskúmať zloženie a hneď sa vám vynorí krajina od ktorej by ste nekúpili ani cibuľu.


Reklamácie a skúsenosť s Navia

02.09.2019 Nevea

Nie samozrejme že to tak neni. To ale nieje nikde. Na vrátenie peňazí si počkáte a to dosť dlho. Samozrejme je vrátenie peňazí veľmi neobľúbená forma reklamácie. Navia sa vyhovára, že tento tovar nespadá medzi tovary na ktorý sa uplatňuje reklamácia. Niekto si kúpi šampón, polovicu odleje, dopustí vodou a následne vráti späť. Aj takýto argument vám Navia môže dať, keď budete požadovať peniaze späť.


Reklamacie na Navia

05.08.2019 Mustafa

Ako je to s reklamáciou tovaru na navia.sk? Máte niekto prosím skúsenosti? Kúpila sim si nejakú kozmetiku, ktorá žiaľ ale nesplnila moje očakávanie a ostalo mi ešte po jednom balení navyše ako to mám vyreklamovať? Ďakujem


Re:Reklamacie na Navia

06.08.2019 Mária Tonová

To by aj mňa zaujímalo. Je proces reklamácie zhodný s tým, čo sa píše na oficiálnych stránkach spoločnosti Navia alebo je odlišný. Ďakujem za radu.


Navia a moja skúsenosť

04.08.2019 Veronika

Pravdou je, že kozmetika Navia má dobrý marketing ale kvalitou sa vyrovná aj obyčajným značkám. Je to všetko len taký trik poukazovať na to, že mám niečo prírodné. Všetko je fresh, prírodné, BIO, farmárske a bez glutanámu. Ale to sú len také rečičky aby ste mali dobrý pocit, že ste dobre kúpili a pritom sami priznávajú, že väčšina z toho je z dovozu a to bude určite z krajín 3 sveta a tá kvalita je potom pod tým podpísaná. Ja osobne som sa z jedného ich krému osypala. Chcela by som veriť, že fresh je skutočne fresh ale ak si kúpite napríklad v Bille navoskované jablko a doma ho zalejete horúcou vodou tak potom pochopíte, čo skutočne je fresh a čo len ako fresh vyzerá. Tieto legálne podvody (klamanie spotrebiteľov) by mali byť trestané rovnako ako každý iný podvod. Alebo snáď je tu niekto kto z vás dokáže jedinou kvapkou saponátu JAR umyť všetky taniere po svadbe? Navia je rovnaká ako všetky ostatné firmy. Tam kde ide o peniaze tak na ničom inom nezáleží iba na tom ako predať, čo najviac. To je môj názor.


Kozmetika Navia

03.08.2019 Mirka

Kozmetiku zn. Navia som skúšala a priznám sa, že niektoré krémy mi príliš nevoňali. Naopak šampón mi prišiel v poriadku a dobre sa mi po ňom rozčesávajú vlasy.


Pridať nový príspevok