Recenzie ABOUT YOU

Recenzie a súsenosti - ABOUT YOU

Na Slovensku začal predávať módne značky e-shop s názvom ABOUT YOU. Je ale dôležité pred každým nákupom poznať aj názory a recenzie ostatných zákazníkov. Skúsenosti iných vám totiž môžu napovedať, či tovar, ktorý si na  www.aboutyou.sk  zakúpite bude zodpovedať vašej predstave. Ako ABOUT YOU rieši reklamácie svojich zákazníkov? Akú má ABOUT YOU doručovaciu dobu? Sú ceny na ABOUT YOU výhodné? Aj tieto dôležité otázky môžete zodpovedať v našej diskusii, v ktorej sa môžete s ostatnými podeliť o vaše vlastné názory.

Diskutuje a recenzujte

Ak ste už v e-shope  ABOUT YOU nakúpili, tak práve váš názor je veľmi dôležitý. Internet je globálnym miestom kde hrozí určité riziko pri nakupovaní. Spotrebitelia sú opatrní a práve vašim názorom, skúsenosťou alebo recenziou ich môžete posunúť k pozitívnemu, či negatívnemu rozhodnutiu. Pomáhajme si medzi sebou pravdivými recenziami aby sa zážitok z nakupovanie nepremenil na sklamanie.

 


Anketa

Ako ste spokojní s e-shopom ABOUT YOU?

Celkový počet hlasov: 102


www.aboutyou.sk - A aká je tvoja skúsenosť?

Vašu skúsenosť, recenziu, či názor na ABOUT YOU môžete vložiť nižšie do diskusného fóra. Registrácia nieje potrebná a svojím príspevkom pomôžete ostatným. Vyhýbajte sa prosím vulgárnym výrazom a propagande vlastných e-shopov. V prípade porušenia základného etického kódexu bude príspevok vymazaný.


Diskusná téma: Recenzie a súsenosti - ABOUT YOU

Sklamanie

Objednala som si kozenu bundu, ktora mala byt zo 100% koze. Dodana bunda podla mna nie je kozena. Asi kozenka za cenu koze. Na stitku je krajina povodu Cina.

Posielajú obnosený tovar

Po rozbalení som zostala v šoku z tovaru, aký mi bol dodaný. Jedna položka bola ok, ale tričko úplne iné, nejaká biela handra, ktorá dokonca smrdelaod lacnej avivaze. Veľkosť ani strih vôbec nesedel, úprimne som sa bála to ďalej skúmať keďže išlo o očividne obnosene šatstvo. Nakoniec som si všimla, ze su na tričku dokonca odstihnute štítky, co ma len utvrdili v tom, ze niekto im zrejme poslal v sáčku späť pouzite tričko a oni ho bez kontroly poslali ďalšiemu zákazníkovi. Cele ma to mrzí, nakoľko som verný zákazník, a ešte sa mi takáto vec nestala. Tovar posielam späť a dufam ze mi pošlú tovar, ktorý som mala objednaný.

Nespokojnosť

Objednal som veci, na ktoré som mal čakať 4 pracovné dni (to co je..) tak som im napísal nech zrušia objednávku. Odpísali mi že ju zrušia, ale nezrušili a teraz tovar čaká na pošte. Možno to nevyzerá ako veľká vec, ale je to veľká vec pre niekoho kto objednáva každý týždeň. Štandardná doba doručenia v iných obchodoch 2 dni max a zákaznícky servis tiež na nič. Pre mňa sklamanie jak sviňa tento obchod

Re:Nespokojnosť

Ty musis byt dobre jebnuty

nespokojnosť

Som veľmi sklamaná, farba šiat nezodpovedala vyobrazeniu, preto som tovar vrátila,
ale peniaze zatiaľ nedošli a operátorka tvrdí, že som nezadala č. účtu, čo nie je pravda!

spokojnosť

Už som urobila asi 18 objednávok a za mňa maximálna spokojnosť. Tovar je kvalitný (teda vyberám si tie lepšie značky) a čo mi nesadlo, tak som vrátila a peniaze mám už všetky späť do 10 dní. Úplne pohodové nakupovanie a prehľad stránky. Odpadlo mi behanie po obchodoch, kde sú samé handry.

Moja skúsenosť

Prišli mi nike topánky v neoriginálnom obale a topánky vyzerajú ako fake.

Re:Moja skúsenosť

Mne sa toto isté stalo.

Re:Moja skúsenosť

To iste, dnes som cela stastna dala priateľovi k narodkami airmaxy 139€ a fake.. bez krabice

Nikdy viac

Moja skúsenosť s týmto e-shopom je jedna veľká katastrofa. Robila som dve objednávky. Prvú 12.12. 2019, ktorá mi prišla 21.12.2019 a druhu 17.12.2019 , ktorú dodnes nemám... pri oboch objednávkach sľubovali rýchle dodanie a garantovali doručenie do Vianoc, len asi zabudli napísať do ktorých... komunikácia so zákaznícku linkou je príšerná, stále samé ľutujem a mrzí nás to, ale za nič my nemôžeme, za všetko môže Slovenska pošta... ak majú takýchto nespoľahlivých partnerov, nech nedávajú veľké sľuby a garancie, ktoré nevedia splniť... na otázku kedy dostanem objednávku mi odpovedať nevedia... načo je taká zákaznícka linka, ktorá Vám v ničom nepomôže? Veľké sklamanie, namiesto masívnej a okázalej kampani plnej influencerov by mali zapracovať na kvalite objednávok.

Pridať nový príspevok