Recenzie ABOUT YOU

Recenzie a súsenosti - ABOUT YOU

Na Slovensku začal predávať módne značky e-shop s názvom ABOUT YOU. Je ale dôležité pred každým nákupom poznať aj názory a recenzie ostatných zákazníkov. Skúsenosti iných vám totiž môžu napovedať, či tovar, ktorý si na  www.aboutyou.sk  zakúpite bude zodpovedať vašej predstave. Ako ABOUT YOU rieši reklamácie svojich zákazníkov? Akú má ABOUT YOU doručovaciu dobu? Sú ceny na ABOUT YOU výhodné? Aj tieto dôležité otázky môžete zodpovedať v našej diskusii, v ktorej sa môžete s ostatnými podeliť o vaše vlastné názory.

Diskutuje a recenzujte

Ak ste už v e-shope  ABOUT YOU nakúpili, tak práve váš názor je veľmi dôležitý. Internet je globálnym miestom kde hrozí určité riziko pri nakupovaní. Spotrebitelia sú opatrní a práve vašim názorom, skúsenosťou alebo recenziou ich môžete posunúť k pozitívnemu, či negatívnemu rozhodnutiu. Pomáhajme si medzi sebou pravdivými recenziami aby sa zážitok z nakupovanie nepremenil na sklamanie.

 


Anketa

Ako ste spokojní s e-shopom ABOUT YOU?

Celkový počet hlasov: 95


www.aboutyou.sk - A aká je tvoja skúsenosť?

Vašu skúsenosť, recenziu, či názor na ABOUT YOU môžete vložiť nižšie do diskusného fóra. Registrácia nieje potrebná a svojím príspevkom pomôžete ostatným. Vyhýbajte sa prosím vulgárnym výrazom a propagande vlastných e-shopov. V prípade porušenia základného etického kódexu bude príspevok vymazaný.


Diskusná téma: Recenzie a súsenosti - ABOUT YOU

Nespokojnosť

Objednal som veci, na ktoré som mal čakať 4 pracovné dni (to co je..) tak som im napísal nech zrušia objednávku. Odpísali mi že ju zrušia, ale nezrušili a teraz tovar čaká na pošte. Možno to nevyzerá ako veľká vec, ale je to veľká vec pre niekoho kto objednáva každý týždeň. Štandardná doba doručenia v iných obchodoch 2 dni max a zákaznícky servis tiež na nič. Pre mňa sklamanie jak sviňa tento obchod

nespokojnosť

Som veľmi sklamaná, farba šiat nezodpovedala vyobrazeniu, preto som tovar vrátila,
ale peniaze zatiaľ nedošli a operátorka tvrdí, že som nezadala č. účtu, čo nie je pravda!

spokojnosť

Už som urobila asi 18 objednávok a za mňa maximálna spokojnosť. Tovar je kvalitný (teda vyberám si tie lepšie značky) a čo mi nesadlo, tak som vrátila a peniaze mám už všetky späť do 10 dní. Úplne pohodové nakupovanie a prehľad stránky. Odpadlo mi behanie po obchodoch, kde sú samé handry.

Moja skúsenosť

Prišli mi nike topánky v neoriginálnom obale a topánky vyzerajú ako fake.

Re:Moja skúsenosť

Mne sa toto isté stalo.

Re:Moja skúsenosť

To iste, dnes som cela stastna dala priateľovi k narodkami airmaxy 139€ a fake.. bez krabice

Nikdy viac

Moja skúsenosť s týmto e-shopom je jedna veľká katastrofa. Robila som dve objednávky. Prvú 12.12. 2019, ktorá mi prišla 21.12.2019 a druhu 17.12.2019 , ktorú dodnes nemám... pri oboch objednávkach sľubovali rýchle dodanie a garantovali doručenie do Vianoc, len asi zabudli napísať do ktorých... komunikácia so zákaznícku linkou je príšerná, stále samé ľutujem a mrzí nás to, ale za nič my nemôžeme, za všetko môže Slovenska pošta... ak majú takýchto nespoľahlivých partnerov, nech nedávajú veľké sľuby a garancie, ktoré nevedia splniť... na otázku kedy dostanem objednávku mi odpovedať nevedia... načo je taká zákaznícka linka, ktorá Vám v ničom nepomôže? Veľké sklamanie, namiesto masívnej a okázalej kampani plnej influencerov by mali zapracovať na kvalite objednávok.

Na Slovensko posielajú deklarovaný tovar !!!

Už pár krát sa nám stalo, že tovar sme museli vrátiť pre poškodenie, alebo bolo vidieť že tovar bol použitý !!! Na Slovensko zámerne posielajú tovar ktorý by sa kam vrátiť výrobcom, ale opak je pravdou a tie krajiny pôvodu : Čína, India, Pakistan, Turecko to bude určite originál???!!!!

Re:Na Slovensko posielajú deklarovaný tovar !!!

mate pravdu, prisiel mi pulover s trblietkami, vyskusala som, je priserne siroky na dnesne XL. tak som vyzliekla a pozeram, ze na prednej casti je zatiahnuta nit hadam 10 cm. na rukave detto. nie som si vedoma, zeby som to zatrhla ja, takze mi to muselo prist poskodene a ja som si to pri vybalovani nevsimla. teraz mam sirokansky pulover, ktory mozem akurat darovat nejakej mojej este objemnejsej kamoske. nepredpokladam, zeby mi vratili peniaze, ved tovar je poskodeny.

Katastrofa - uz nikdy

Dvakrat za sebou mi poslali iny tovar. Nedalo sa dovolat kurierovi a teda bolo treba vystat si rad na poste. Diskomfort velky. Nikdy viac. Servis -100 bodov.

Pridať nový príspevok