Recenzie na Black latte

Recenzie a skúsenosti s výrobkom - Black latte

Na Slovensku prepukla nová nádej na schudnutie s názvom Black latte. Firma, ktorá tieto produkty predáva je pravdepodobne z Rumunska a tvrdí, že pomocou nich schudnete jednoduchšie. Je to pravda alebo ide len o biznis? Ak máte skúsenosti, vyjadrite svoj názor v otvorenej diskusii.
 
 

Recenzie a skúsenosti s  Black charcoal Latte

Kúpili ste si nápoj s týmto názvom, o ktorom predajca tvrdí, že ide o čiernu kávu, ktorá spôsobuje znižovanie hmotnosti medzi svetovými hviezdami? Na oficiálnej stránke, ktorá je upravená do viacero jazykov sa píše, že výživová poradkyňa doporučuje pre rýchle chudnutie piť Black latte namiesto raňajok alebo hlavného jedla. Nieje však uvedené meno tejto výživovej poradkyne. Máte s touto čiernou kávou skúsenosti? Funguje tak ako o nej píšu oficiálne stránky?
 

Zakúpili ste si Black latte?

Kúpili ste si čiernu kávu latte a vyskúšali ste ju? Podeľte sa o svoje skúsenosti aj s ostatnými.

  • Transformuje tuk na energiu a posilňuje tak ako uvádza výrobca?
  • Znižuje chuť k jedlu a ukojí hlad tak ako uvádza výrobca?
  • Zrýchľuje metabolizmus tak ako uvádza výrobca?
  • Čistí telo od toxínov a prebytočnej tekutiny tak ako uvádza výrobca?

Keď chceme schudnúť, hľadáme rôzne možnosti

Preto aby sme dobre vyzerali, snažíme sa urobiť všetko, čo je v našich fyzických a psychických silách. Niektorí z nás sú slabší a svoj boj o krajšiu postavu prehrávajú, iní zas idú tvrdo za svojím cieľom. Ako schudnúť keď naša snaha bez doplnkov nedosahuje žiadne výsledky? Internet je plný rôznych produktov, ktoré údajne majú niekedy až zázračnú moc v boji proti tukom. Takmer každý, kto aktívne chudol siahol aspoň na jeden z ponúkaných preparátov. Aký je však ich skutočný účinok? Ide o biznis alebo skutočne sa môže nájsť produkt, ktorý svojím zložením dokáže spalovať tuky z partii kde ani fyzická námaha nepomáha? Ak ste si zakúpili alebo iným spôsobom získali produkty na chudnutie značky Black latte, podeľte sa aj s ostatnými o ich skutočných účinkoch. Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.


Anketa

Je podľa vás výrobok značky Black latte účinny?

Celkový počet hlasov: 30


REKLAMA


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s výrobkom Black latte

Účinky Black latte

Svojím spôsobom môžu byť účinky Black latte veľmi značné. Práve placebo efekt môže dopomôcť k redukcii váhy. Ak zoberieme v úvahu obsah Black latte tak nič škodlivé tam nieje. V kombinácii s cvičením nám môže dopomôcť k optimizmu, ktorý je tak nesmierne dôležitý pri chudnutí aby sa nám lepšie podarilo zlomiť psychický odpor, ktorý nás bude veľmi bolieť. Odporúčam k Black latte ešte nejakú skvelú motiváciu, ktorá je tiež veľmi podstatná.

Názor

Vždy ma pobaví koľko nevzdelanych a hlupuckych ludi naleti podobným zazracnym vyrobkom

Re:Názor

Tu nejde o nevzdelaných ľudí ale o aroganciu konzumného sveta, ktorá podporuje manipuláciu v podobe klamlivých reklám. Áno, priznávam, že možno ste nadmerne inteligentný a nekúpite si tento výrobok. Otázkou však znie, čomu podliehate vy? Pozrite sa akou značkou sprchového gelu sa umývate a len mi nechcite nahovoriť, že ste si ho kúpil preto, lebo je najšetrnejší k pokožke. Keď budete behať nahý v lese na strome, tak potom mi môžete tvrdiť, že vy ste ten, kto sa nachytať nenechá. Ale to znie tak divne, že vaše rácio ani nepochopí o čom píšem.

Black latte je super

Ak máte dosť peňazí tak si určite Black latte kúpte. Je to super doplnok do sekretára. Inak je vám nanič. Určite z neho neschudnete.

Moja skúsenosť

Sama som túto kávu vyskúšala a jej účinky na môj organizmus boli bez pozitívneho efektu. Jediné čoho som sa dočkala bola hnačka. Neviem, či to mám pripísať na vrub Black latte alebo nie, no mala som ju 6 dní.

Re:Moja skúsenosť

Myslíš, že je to iba marketing? Prečo to potom robia. To sa skutočne môže predávať niečo, čo nemá absolútne žiadne účinky?

Moja skusenost

Black latte.Chudnutie? Blbost,podvod!!!!!!!

PODVOD

nepravdiva reklama, pouzite recenzie ludi, ktori ani len netusia, ze tento produkt vyskusali... mailova adresa blacklattessk@gmail neexistuje... Takze takto....

Black latte

Skúšala som Black latte a množsto iných prípravkov na chudnutie. Výsledky sú také, že som síce schudla ale jojo efekt sa dotavil rýchlo. Pýtam sa teda ako mám schudnúť do leta?

Black latte skúsenosť

Ja mám s tou kávou skúsenosť a poviem vám, že sú to zbytočne vyhodené peniaze oknom! Je to PODVOD! Určite to nekupujte za žiadnu cenu. Ide len o marketingový trik ale vôbec neúčinkuje.

Pridať nový príspevok

 

REKLAMA