Recenzie a skúsenosti s výrobkom Black latte

Na Slovensku prepukla nová nádej na schudnutie s názvom Black latte. Firma, ktorá tieto produkty predáva je pravdepodobne z Rumunska a tvrdí, že pomocou nich schudnete jednoduchšie. Je to pravda alebo ide len o biznis? Ak máte skúsenosti, vyjadrite svoj názor v otvorenej diskusii.

Recenzie a skúsenosti s Black charcoal Latte

Kúpili ste si nápoj s týmto názvom, o ktorom predajca tvrdí, že ide o čiernu kávu, ktorá spôsobuje znižovanie hmotnosti medzi svetovými hviezdami? Na oficiálnej stránke, ktorá je upravená do viacero jazykov sa píše, že výživová poradkyňa doporučuje pre rýchle chudnutie piť Black latte namiesto raňajok alebo hlavného jedla. Nieje však uvedené meno tejto výživovej poradkyne. Máte s touto čiernou kávou skúsenosti? Funguje tak ako o nej píšu oficiálne stránky?

Zakúpili ste si Black latte?

Kúpili ste si čiernu kávu latte a vyskúšali ste ju? Podeľte sa o svoje skúsenosti aj s ostatnými.

  • Transformuje tuk na energiu a posilňuje tak ako uvádza výrobca?
  • Znižuje chuť k jedlu a ukojí hlad tak ako uvádza výrobca?
  • Zrýchľuje metabolizmus tak ako uvádza výrobca?
  • Čistí telo od toxínov a prebytočnej tekutiny tak ako uvádza výrobca?

Keď chceme schudnúť, hľadáme rôzne možnosti

Preto aby sme dobre vyzerali, snažíme sa urobiť všetko, čo je v našich fyzických a psychických silách. Niektorí z nás sú slabší a svoj boj o krajšiu postavu prehrávajú, iní zas idú tvrdo za svojím cieľom. Ako schudnúť keď naša snaha bez doplnkov nedosahuje žiadne výsledky? Internet je plný rôznych produktov, ktoré údajne majú niekedy až zázračnú moc v boji proti tukom. Takmer každý, kto aktívne chudol siahol aspoň na jeden z ponúkaných preparátov. Aký je však ich skutočný účinok? Ide o biznis alebo skutočne sa môže nájsť produkt, ktorý svojím zložením dokáže spalovať tuky z partii kde ani fyzická námaha nepomáha? Ak ste si zakúpili alebo iným spôsobom získali produkty na chudnutie značky Black latte, podeľte sa aj s ostatnými o ich skutočných účinkoch. Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s výrobkom Black latte


Kraaaaasa

12.05.2022 Zuzana

Pijem easy black latte síce ešte len 3 týždne, ale uz som krásne PRIBRALA 2 kg. Okamzite s ním končím, ľutujem vyhodené peniaze a kilá naviac. Absolútny blud. Pira


Re:Kraaaaasa

28.06.2022 Henrieta

Mám podobnú skúsenosť, vyhodené peniaze, žiadny efekt


že vraj schudnete

27.02.2022 Andrea

zabudnite na to, že schudnete, práve, že priberiete, je to veľký podvod, minulý rok tiež o takomto čase to ponúkali, viaceré ženy si to objednali, aby schudli, asi dosť na nás zarobili, treba ich oznámiť na inšpekciu a aj na políciu, prosím napíšte, ktoré ste boli takto oklamané,ďakujem


Black Latte veľký podvod, prosím nekupujte to!!!! Ušetríte peniaze!!!

27.02.2022 Irena

Nekupujte to!! Nič z toho, čo píšu o káve Black Latte nie je pravda


Podvod

06.01.2022 Vika

Ani 1 kilo som nedala dole. Dúfam, že som im vylepšila finančnú situáciu.


Uhlikova kava

13.10.2021 Ria

Nic co sa pise v letakoch nie je pravda....teda okrem ceny.


Kava

12.08.2021 Anna

Nefunguje to, mali by vrátiť peniaze


Re:Kava

27.02.2022 Iveta

Ja som písala recenziu na "Black Latte veľký podvod!!!!!!"
Znenie:"14.06.2021 Iveta"je to veľký podvod, objednala som si v apríli 2021 - 2 balenia Black Latte za 58 Eur, mesiac som to pila každé ráno, ako bolo v priloženom letáku napísané, neschudla som vôbec, práve, že som pribrala. Odosielateľ Best Natural Products s.r.o., M.R.Štefánika 32, 940 01 Nové Zámky, nekupujte to prosím" dodnes mi neodpovedali.


black Latte skusenosť

27.04.2021 eňa

Latte znamená v preklade mlieko a nie kávu takže správne by malo ísť o čierne mlieko. Výrobca asi nepochopil nesuvislost názvu. Tiež tvrdenie, že tento zázračný nápoj ukojí hlad je absurdné. Nedokáže nahradiť ani len to mlieko a nieto ešte pevnú stravu. Keďže takéto milne označenia sú do očí bijúce, je jasné, že aj ostatné tvrdenia budú hlúposť.


Re:black Latte skusenosť je to podvod

14.06.2021 Iveta

je to veľký podvod, objednala som si v apríli 2021 - 2 balenia Black Latte za 58 Eur, mesiac som to pila každé ráno, ako bolo v priloženom letáku napísané, neschudla som vôbec. Odosielateľ Best Natural Products s.r.o., M.R.Štefánika 32, 940 01 Nové Zámky, nekupujte to prosím


Re:Re:black Latte skusenosť je to podvod

01.07.2021 Nana

Je to jeden veľký podvod!!!


Zbytočne vyhodené peniaze!!!

20.04.2021 Dominika

Určite to nekupujte celé black late je jeden veľký a hnusný podvod. Nefunguje a neschudnete z neho ani jeden jediný gram. Zbytočnosť, ktorú budete ľutovať. Nebuďte takí hlúpi ako som bola ja a radšej si odložte peniaze na potrebnejšie veci.


Re:Zbytočne vyhodené peniaze!!!

14.06.2021 Iveta

je to veľký podvod, objednala som si v apríli 2021 - 2 balenia Black Latte za 58 Eur, mesiac som to pila každé ráno, ako bolo v priloženom letáku napísané, neschudla som vôbec. Odosielateľ Best Natural Products s.r.o., M.R.Štefánika 32, 940 01 Nové Zámky, nekupujte to prosím


Pridať nový príspevok