Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

Na Slovensku prepukla nová nádej na schudnutie s názvom Tummy Tox. Firma, ktorá tieto produkty predáva je zo Slovinska a tvrdí, že pomocou nich schudnete jednoduchšie. Je to pravda alebo ide len o biznis? Ak máte skúsenosti, vyjadrite svoj názor v otvorenej diskusii.

 

Recenzie a skúsenosti s  Skinny Me Tea

Kúpili ste si nápoj s týmto názvom, o ktorom predajca tvrdí, že ide o čaj, ktorý premení všetok tuk na čistú energiu?

Recenzie a skúsenosti s Draining drink

Objednali ste si tento nápoj, o ktorom  predajca   tvrdí, že sa zbavíte širokých svetrov a rozlúčite sa s nafukovaním? Podeľte sa o vaše skúsenosti a pomôžte druhým rozhodnúť sa.

Recenzie a skúsenosti s Fat Burner Drink

Vyskúšali ste aj tento nápoj, o ktorom  predajca   tvrdí, že spaľuje o 16 % viac tukov a spaľuje kalórie aj hodiny po cvičení? Podeľte sa o vaše skúsenosti a pomôžte druhým rozhodnúť sa.

Keď chceme schudnúť, hľadáme rôzne možnosti

Preto aby sme dobre vyzerali, snažíme sa urobiť všetko, čo je v našich fyzických a psychických silách. Niektorí z nás sú slabší a svoj boj o krajšiu postavu prehrávajú, iní zas idú tvrdo za svojím cieľom. Ako schudnúť keď naša snaha bez doplnkov nedosahuje žiadne výsledky? Internet je plný rôznych produktov, ktoré údajne majú niekedy až zázračnú moc v boji proti tukom. Takmer každý, kto aktívne chudol siahol aspoň na jeden z ponúkaných preparátov. Aký je však ich skutočný účinok? Ide o biznis alebo skutočne sa môže nájsť produkt, ktorý svojím zložením dokáže spalovať tuky z partii kde ani fyzická námaha nepomáha? Ak ste si zakúpili alebo iným spôsobom získali produkty na chudnutie značky Tummy Tox od spoločnosti Sensilab d.o.o., podeľte sa aj s ostatnými o ich skutočných účinkoch. Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.

 


Získajte TUMMY TOX zadamo!

Vyplňte Vašu e-mail adresu nižšie a získajte produkty TUMMY TOX úplne zadarmo. Na Váš e-mail bude odoslaný kupón na zľavu vo výške 100%


Anketa

Sú podľa vás výrobky značky Tummy Tox účinne?

Je to placebo 57 14%

Celkový počet hlasov: 395

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s výrobkami - Tummy Tox

Nnechápem

Asi to nebude moc súvisieť ale objednala som si tummy tox za 40 eur. Prišiel mi gmail od nich že to príde ale tiež mi prišiel od dakej značky sensilab zo slovinska za 75 eur že mi príde. Sensilab ma niečo s tummy tox alebo niečo? Nedáva mi to zmysel

Tummytox

Kúpila som si produkty od tummytox dúfala som ze s nimi schudnem že nebudem mať takú chuť do jedla. Ale vôbec to nepomohlo. Klamú ľudí a pýtajú za to dosť peňazí ktoré ta to nestoja.

zzlzlazlá sskskusskúsenosť

Rovnako aj ja sa pridávam k tým, čo majú zlú skúsenosť. Žiaľ nepomohlo ani trošičku.

moja osobná skúsenosť s tumy tox

Tumy tox som si zakúpila v dobrej viere, že mi dopomôže k môjmu úsiliu schudnúť. Samozrejme, že som nebola najivná a uvedomovala som si, že je potrebné aj cvičenie. Lenže na moje prekvapenie som dostala z tumy toxu riadnu hnačku a to až s kŕčmi. Najprv som to nedávala do súvisu ale po 4 dňoch som ho vysadila a hnačka prešla. Je preto dobré upozorniť, že pokiaľ aj vy trpíte hnačkou a užívate tumy tox tak to môže mať spojitosť.

Nekupovať tumytox

nefunguje. Určite ho nekupujte. Ja som ho kúpil lebo z váhy mám problémy s chrbticou a nepomohlo mi nič ani kilo. Reklama písala že pomôže a ja som nehľadal recenzie a teraz to ľutujem. Peniaze vrátiť nechcú mám 54 rokov a pracujem ako kotolnik. Veľa sedím a tak priberám. Je to škoda že nefunguje aspoň keby mi vrátili peniaze. Výplatu mám len 400 euro a za drevo na kúrenie som dal 350 evro

Moja skúsenosť

Aj ja som sa nechala nalákať reklamou a teraz to ľutujem. Nepríjemná chuť a efekt žiadny. Neschudla som nič a nemienim už do podobných vecí investovať ani jedno euro.

Tummytox

Ja som si to tiež objednala nedala som za to veľa peňazí a objednala som si toho dost.. Ja som pila veľmi málo tekutín za deň, chcela som stále cvičiť ale nemala som motiváciu ani nič.. Kúpila som si to pravidelne užívam a začala som cvičiť mam od nich aj gumu na cvičenie ktorá je extrémne dobrá, pevná. Mne ani nejde moc o to že som vyhodila peniaze ako vy píšete mne ide o to že z toho mám motiváciu takže aj keby to reálne nezaberá, mne to zaberá aspoň k tomu výkonu čiže mi to zaberá ak ma chápete :) neviem ci to ten rok dozadu stalo viacej € ale teraz to je lacné..

marketingovy tah

TUMMY TOX znacka ktora bere peniaze od ludi a laka ich svojimi vyrobkami na chudnutie ,, aby oni zrobili,,, to ze maju na svojej stranke pozitivne reakcie a recenzie na ich produkty ze pomahaju schudli zlepsia sa plet nechty ci zacali rychlejsie rast vlasy a neviem co este ,.. mali zato zplatene aby im spravili reklamu .... je to PODVOD NEKUPUJTE ZBYTOCNE SI POSKODITE TRAVENIE .... mne trvalo vyse 5tich rokov kym som si ho dala do poriadku a nemam za poreby si ho nicit takymto bordelom :-) ked už nieco tak s certifikatom vegan bio.... lavne ziadnu cemiu a bordele do seba nedavaj :-)

Nedorucena objednavka

Urcite neodporucam. Pri objednavke mali vsetko skladom a presiel uz vyse mesiac a aj po urgovani mi nebolo nic dorucene. Dufam, ze mi vratia peniaze....

Re:Nedorucena objednavka

Třeba se někde stala chyba, protože já měla objednávku i za současné situace do týdne doma:)

Pridať nový príspevok

 

Klikni