Recenzie esky.sk

Recenzie a skúsenosti s portálom esky.sk

Aj na slovenskom internete nájdete ponuky predaja lacných leteniek, hotelov a prenájom automobilov. Portál esky.sk (patriaci spoločnosti: eSky.pl S.A., so sídlom na adrese: Pl. Jagiellońskim 8, 26-600 Radom, Poľsko) patrí medzi tie najvyhľadávanejšie a je preto veľmi dôležité poznať názor zákazníkov ako tento portál funguje a ako pristupuje ku svojim klientom. Je predaj leteniek cez esky.sk skutočne výhodný? Dostanete za svoju zaplatenú rezerváciu skutočne to, čo ste si objednali? Podeľte sa o svoje skúsenosti o esky.sk aj s ostatnými a pomôžte im rozhodnúť sa.

 

Podvody v minulosti nás stále varujú

Azda každý Slovák si v živej pamäti uchováva to, čo dokázali niektoré cestovné kancelárie na Slovensku v minulosti predvádzať. Desiatky z nich vznikli tesne pred dovolenkovou sezónou a s nízkymi cenami lákali zákazníkov, ktorí často krát v dobrej viere investovali do dovoleniek všetky svoje úspory. Na koniec im však ostali len oči pre plač a po cestovných kanceláriách sa akoby zaľahla zem. Nikto sa preto nemôže čudovať slovenskému spotrebiteľovi, že pri výbere dovolenky je opatrný a hlavne nedôverčivý. V súčasnej dobe však hrozba číha na internete. Rok čo rok doplatia aj slovenský zákazníci na lacných zahraničných ponukách a preto je veľmi dôležité ak sa k sebe zákazníci správajú družne a delia sa o svoje skúsenosti.

 


O vašich skúsenostiach s portálom esky.sk môžete otvorene diskutovať bez potreby akejkoľvek registrácie. Pýtajte sa ostatných zákazníkov na rady a čokoľvek, čo vás v rámci esky.sk zaujíma. Uverejňovať môžete pozitívne recenzie a skúsenosti rovnako ako tie negatívne. Zdieľajte svoje názory s ostatnými a dopomôžte tak vytvoriť relevantný obsah, ktorý bude prínosom pre všetkých záujemcov portálu esky.sk

Čo esky.sk zákazníkom ponúka

Portál esky.sk ponúka lacné letenky takmer do celého svete. Ide o rezervačný systém prostredníctvom ktorého si dokáže záujemca vyhľadať a následne rezervovať let. Okrem leteniek si môžete prostredníctvom tohto portálu rezervovať aj hotel alebo automobil a to za nižšie ceny, ktoré sú spôsobené vysokou koncentráciou konkurencie. Okrem týchto možností ponúka ďalej esky.sk aj cestovné poistenie formou sprostredkovania.

Pomáhajme si, aby sme mohli investovať tam kde to má skutočne zmysel. Píšte svoje recenzie, hodnotenia, skúsenosti, diskutujte.


Anketa

Sú podľa vás letenky na esky.sk skutočne výhodné?

Nie 75 44%
Áno 32 19%

Celkový počet hlasov: 172


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s esky.sk

Zruseny let

Banda okrádačov, zrušia vam let a naspäť dostanete len polovicu zaplatených penazí druhá polovica sú vraj transakčne poplatky o ktorých som nemal vedomosť

Ked letecka spolocnost zrusi let

Mozno budem uplne z ineho sudka, ale ja som si cez nich objednala letenky do Londyna. Vsetko sa tvarilo, ze ok, ale nakoniec Wizzair zrusil jeden z letov. Dali mi na vyber zmenu terminu, alebo vratenie penazi. Kedze som musela ist v povodnom termine, a mala som spolucestujuceho aj syna, cize nocne casy nepripadali v uvahu, poziadala som o vratenie penazi a kupila letenku inde. Nemilo ma vsak prekvapil mail, ked mi oznamili, ze mi vratia len cca polovicu penazi, pritom viem, ze aj podla europskeho prava, ale zo skusenosti s Wizzair, ze musia vratit 100 %. Oni ale operuju ich servisnymi poplatkami, ktore mi ale vobec nevedia vycislit. Nie som si vedoma, ze by som pri kupe letenky platila tak vysoku polozku servisnych poplatkov. Nejake tam boli, ale urcite nie take vysoke. Ale rozpis poplatkov mi od nich dodnes neprisiel. Ked som napisala, ze sa musim poradit s pravnikom, do 1 minuty mi volala strasne zle po anglicky hovoriaca (asi z Ciny) pani, ktora mi tvrdila, to iste, co posielali v kazdom maily. Je to banda okradacov! Pozor na nich!

peniaze stiahli ale letenky neprišli

Prosím pošlite mi číslo na spoločnosť, lebo za dva týždne mám letieť do Londýna a letenky nikde.

Po obavách spokojnosť

Po prečítaní recenzií som mal obavy či dôjdu palubné lístky, ale všetko bolo ok. Letenky kúpené v priebehu apríla na let Bratislava - Paphos a späť, 2.8-13.8. 2022
Palubné lístky aj tam aj späť došli 23 hodín pred odletom.Takže všetko dobre dopadlo a zajtra ráno letíme domov.
PS: aj keď všetko bolo ok, nabudúce letenky už len priamo cez leteckú spoločnosť

Letenky - miestenky

Po prečítaní niektorých recenzií som mala obavy, ale moje skúsenosti sú pozitívne. Po objednaní a uhradení letenky na spiatočný let som požiadala o dokúpenie miesteniek, čo bolo realizované obratom. Na základe zakúpených miesteniek som požiadala cez kontaktný formulár o checkin v predstihu s odôvodnením, že v zmysle zmluvných podmienok sa e-sky riadi pokynmi prepravcov,čo bol v mojom prípade RYANAIR, ktorý umožňuje pri zakúpení miestenky checkin až 60 dní pred letom. Následne mi boli doručené letenky na let tam aj späť asi týždeň pred odletom. Všetko bolo v poriadku.

Esky

Všetko ok,napriek tomu ze som prečítala veľa zlých recenzií,tak u nás bez problémov,platba,letenky a aj komunikácia so spoločnosťou esky vporiadku

Zlodeji

Včera som si cez nich kúpila letenku... peniaze mi stiahli z karty , no letenka nikde....
Takže ma okradli ... nikdy viac....

Re:Zlodeji

No to isté,včera mi stiahli peniaze a letenky dodnes nemám.

Mám len dobré skúsenosti

V januári 2020 (pred kovidom) sme kúpili letenky na 23. marec do Edinburghu. 13.3.20 sa kvôli kovidu všetko zastavilo. Došiel mail, kde ponúkli viac možnosti, medzi nimi aj zrušenie objednávky a vrátenie peňazí. Aj sa tak v stanovenej lehote (108 dní) stalo. U mňa len dobré skúsenosti.

spiatočná letenka

Chcela by som sa informovať na vaše skúsenosti. Kúpila som spiatočné letenky do paríža, ale zatiaľ mi prišla len letenka do paríža. Spiatočná letenka mi príde zase deň pred odletom domov?

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ