Logo VidaXL

Recenzie a skúsenosti s obchodom vidaXL

Na Slovensku začal ponúkať tovar e-shop s názvom vidaXL a to prostredníctvom webovej adresy www.vidaxl.sk. Na stránke obchodu nájdete tovar ako nábytok, tovar pre dom a záhradu, náradie, športové potreby, chovateľské potreby, hračky a množstvo ďalšieho. Pred každým nákupom je však potrebné skontrolovať si relevantnosť predajcu a preto vám prinášame možnosť podeliť sa o skúsenosti a recenzie tých, ktorí už nakúpili.
 

Čo by ste mali vedieť skôr ako nakúpite na vidaXL


Každý prevádzkovateľ e-shopu je povinný zverejniť zákonom dané informácie. Na webovej stránke obchodu vidaXL je možné nájsť aj dôležité informácie, ktoré samé o sebe môžu naznačiť bezpečnosť a zodpovednosť predajcu. Tiež dobre poslúžia ako skúsenosti alebo recenzie. Zo všetkých sme pre vás vybrali tie najzaujímavejšie.
 
  • vidaXL MarketPlace je obchodným zástupcom predajcu. Zákazník berie na vedomie, že medzi zákazníkom a predajcom sa uzatvára kúpna zmluva a že vidaXL Marketplace nie je, ani nebude zúčastnenou stranou tejto zmluvy.
  • V prípade otázok alebo sťažností súvisiacich s výrobkami zakúpenými zákazníkom by sa mal zákazník obrátiť priamo na konkrétneho predajcu. Zákazník berie na vedomie, že sa v takýchto prípadoch nemôže odvolávať na vidaXL Marketplace a že vidaXL Marketplace nie je žiadnym spôsobom zodpovedná za danú situáciu, ani za vady na zakúpených výrobkoch.
  • Všeobecné nákupné podmienky vidaXL Marketplace sa riadia výlučne holandskými právnymi predpismi. Všetky spory vyplývajúce z týchto Obchodných podmienok budú postúpené výlučne okresnému súdu Oost-Brabant, so sídlom v meste ‘s-Hertogenbosch, pokiaľ zákon vyslovene neurčuje iný súd.

Fakty obchodu vidaXL

Prevádzkovateľom webovej stránky www.vidaxl.sk je spoločnosť vidaXL Marketplace Europe B.V.. Samotný prevádzkovateľ nie je predajcom tovaru. Predajcom tovaru môže byť ktokoľvek a to prináša nemožnosť získať recenzie na tohto predajcu. Dokonca ním môže byť aj fyzická osoba.

Dôležité je aj vedieť, že všetky právne spory v prípade akýchkoľvek reklamácii sa budú riadiť holandským právom a nie slovenským a za zmienku tiež stojí dištancovanie sa prevádzkovateľa obchodu vidaXL od akejkoľvek zodpovednosti.
 

Vaše recenzie a skúsenosti s vidaXL

Práve nakupujúci prostredníctvom obchodu vidaXL môže svojimi osobnými skúsenosťami a recenziami dobre informovať všetkých tých, ktorí nákup prostredníctvom tohto e-shopu plánujú. Je preto veľmi dôležité byť súdržný a pomáhať si. Podeľte sa o vaše recenzie a skúsenosti s ostatnými aby ich rozhodnutie bolo správne.

Anketa

Je podľa vás nakupovanie na vidaXL bezpečné?

Celkový počet hlasov: 70

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s obchodom vidaXL

vyvýšený záhon

Dobrý deň, objednala som si vyvýšený záhon pred mesiacom a doteraz mi neprišiel. Zaplatili sme zaň 132,- EUR. Sú to zlodeji, neodporúčam si cez nich objednávať. Nedá sa k nim dovolať.

Kúpa.vratenie tovaru

Nikomu neodporúčam objednávať s tejto stránky.Pisu, že stačí tovar poslať ak nevyhovuje a peniaze pošlú naspäť.No žiaľ tovar sa vôbec neprebral a peniaze už nevydite.Podla mňa pofiderna stránka.Komunikacia cez pani Violet uplne strašné.Kupa nikdy viac.

Podsedak

Pozdravujem. Nikdy viac!! Objednal som tovar Tovar prišiel, no mne sa nepáčil. Chcel so. Ho vrátiť. Dva týždne doposova ia, kontaktovanie rôznou formou a výsledok nulový. Tak som to vzdal. Nikdy viac tam neobjednam.

Sedačka

Dobrý deň...Ja som si objednala sedačku vo veľkej sume ...Sedačka bola veľmi nízka tak som ju vrátila...Tak som písala ze ju chcem vrátiť...Štvrtok som snimi pisala cez cet..Piatok poslali mailom ze kurier prijde preto pondelok a vo štvrtok som mala peniaze na účte...Komunikácia na 100%

Re:Sedačka

Dobrý deň,aj ja som si objednala sedačku za veľkú sumu,už som firmu niekoľkokrát kontaktovala a iba raz mi mailom odpovedal robot.Odvtedy nič.Vy ste si priamo do mailu zadali dátum vrátenia tovaru?

Podozrenie

V danom e-schope som našiel produkty, podľa ponuky v prijateľnej kvalite a tiež i akceptovateľné ceny. Úhradu som chcel realizovať pri doručení tovaru. V informáciách e-schopu je daná možnosť úhrady uvedená. Reálne som v kroku "platba" danú možnosť nenašiel. Možno som prehliadol, asi ťažko. Keďže s daným e-schopom nemám žiadnu skúsenosť, tak som to vyhodnotil ako riziko.

Ďakujem Vám....

Je mi úprimne ľúto všetkých podvedených, oklamaných, nespokojných, no veľmí Vám všetkým ďakujem za Vaše popísané skúsenosti. Možno ste mi tým ušetrili peniaze.
Ešte raz ďakujem a želám Vám, aby sa Vaše problémy vyriešili rýchlo a vo Váš prospech.

nezodpovedný obchod

ľudia veľmi Vám neodporúčam tento obchod. Zlá komunikácia, klamstvo, peniaze od prevzatia tovaru, čo je mesiac, na účte nemám.

Mgr.

Tovar nám prišiel mega rýchlo. Objednávali sme ručnú Markízu na balkón. Zamontovali sme ju, bola chybná. Hneď som písala, že potrebujeme súčiastku iné na Markízu. Komunikácia bola rýchla, ústretová. Dodanie druhej Markízi trvalo o trošku dlhšie ale prišla. Moja skúsenosť je teda pozitívna a ďakuje za zaslanie novej. Máme malé dieťatko a Markíza nám spraví v izbe o 5 stupňov chladnejšie ako je vonku, takže je to paráda. Odporúčam. Určite budem nakupovať v tomto obchode.

Sklenník

Objednala som si u nich skleník za vyše 500,- EUR. Prišiel nekompletný a ani po štyroch urgenciach nemám chýbajúce diely. Chcem späť peniaze, no nechcú mi ich poslať, kým im nevrátim všetky diely skleníka. Idem ich nahlásiť na políciu za podvod.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ