Logo VidaXL

Recenzie a skúsenosti s obchodom vidaXL

Na Slovensku začal ponúkať tovar e-shop s názvom vidaXL a to prostredníctvom webovej adresy www.vidaxl.sk. Na stránke obchodu nájdete tovar ako nábytok, tovar pre dom a záhradu, náradie, športové potreby, chovateľské potreby, hračky a množstvo ďalšieho. Pred každým nákupom je však potrebné skontrolovať si relevantnosť predajcu a preto vám prinášame možnosť podeliť sa o skúsenosti a recenzie tých, ktorí už nakúpili.
 

Čo by ste mali vedieť skôr ako nakúpite na vidaXL


Každý prevádzkovateľ e-shopu je povinný zverejniť zákonom dané informácie. Na webovej stránke obchodu vidaXL je možné nájsť aj dôležité informácie, ktoré samé o sebe môžu naznačiť bezpečnosť a zodpovednosť predajcu. Tiež dobre poslúžia ako skúsenosti alebo recenzie. Zo všetkých sme pre vás vybrali tie najzaujímavejšie.
 
  • vidaXL MarketPlace je obchodným zástupcom predajcu. Zákazník berie na vedomie, že medzi zákazníkom a predajcom sa uzatvára kúpna zmluva a že vidaXL Marketplace nie je, ani nebude zúčastnenou stranou tejto zmluvy.
  • V prípade otázok alebo sťažností súvisiacich s výrobkami zakúpenými zákazníkom by sa mal zákazník obrátiť priamo na konkrétneho predajcu. Zákazník berie na vedomie, že sa v takýchto prípadoch nemôže odvolávať na vidaXL Marketplace a že vidaXL Marketplace nie je žiadnym spôsobom zodpovedná za danú situáciu, ani za vady na zakúpených výrobkoch.
  • Všeobecné nákupné podmienky vidaXL Marketplace sa riadia výlučne holandskými právnymi predpismi. Všetky spory vyplývajúce z týchto Obchodných podmienok budú postúpené výlučne okresnému súdu Oost-Brabant, so sídlom v meste ‘s-Hertogenbosch, pokiaľ zákon vyslovene neurčuje iný súd.

Fakty obchodu vidaXL

Prevádzkovateľom webovej stránky www.vidaxl.sk je spoločnosť vidaXL Marketplace Europe B.V.. Samotný prevádzkovateľ nie je predajcom tovaru. Predajcom tovaru môže byť ktokoľvek a to prináša nemožnosť získať recenzie na tohto predajcu. Dokonca ním môže byť aj fyzická osoba.

Dôležité je aj vedieť, že všetky právne spory v prípade akýchkoľvek reklamácii sa budú riadiť holandským právom a nie slovenským a za zmienku tiež stojí dištancovanie sa prevádzkovateľa obchodu vidaXL od akejkoľvek zodpovednosti.
 

Vaše recenzie a skúsenosti s vidaXL

Práve nakupujúci prostredníctvom obchodu vidaXL môže svojimi osobnými skúsenosťami a recenziami dobre informovať všetkých tých, ktorí nákup prostredníctvom tohto e-shopu plánujú. Je preto veľmi dôležité byť súdržný a pomáhať si. Podeľte sa o vaše recenzie a skúsenosti s ostatnými aby ich rozhodnutie bolo správne.

Anketa

Je podľa vás nakupovanie na vidaXL bezpečné?

Celkový počet hlasov: 26

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s obchodom vidaXL

Nekvalia

Tovar nekvalitný, poškodený, čo z toho, že prišiel do 4 dní.

Reklamácie na vidaXL

To, že oni uvádzajú na svojej stránke vidaxl.sk, že sa na ten obchod vzťahuje zákon Holandska je možno len taký ťah. Ja som na SOI našiel toto:

Kontrolná činnosť SOI je v rámci jej kompetencií zameraná na podnikateľské subjekty so sídlom na území SR. V prípade spotrebiteľského problému s podnikateľským subjektom z iného členského štátu EÚ majú spotrebitelia možnosť obrátiť sa na:

Európske spotrebiteľské centrum v SR, Ministerstvo hospodárstva SR, Mlynské nivy 44/A, 827 15 Bratislava, tel.: 02/4854 2317, 02/4853 2019, fax: 02/4854 1627, e-mail: info@esc-sr.sk, web: www.esc-sr.sk.

Skúsensť s vidaXl na nočný stolík

Ahojte, ja som tam objednala nočné stolíky a prišli do 10 dní. Mrzí ma, že platba je vopred a to vo mne vyvolávalo strach. Tiež chcú zadať všetky údaje z kreditnej karty. Pre pána Jána a čo keď im ich niekto ukradne? Kde sa budem sťažovať? Trošku ma mrzí, že jeden nočný stolík bol mierne poškrabaný. Je krásne biely ale tie ryhy aj keď sú nepatrné tak ja ich proste vidím. Trápi ma, že keď si za niečo zaplatím, tak mi to nedorazí 100% v poriadku. A reklamácia? Ako ju mám urobiť. Kam tovar poslať a koľko ma bude stáť poštovné?

Skúsenosti s vidaxl.sk

Gauč dnes prišiel v absolútne dezolátnom dizajne. Niektoré časti z iného materiálu sú pokryté úplne iným materiálom ako zvyšok. Hrúbka vankúšov je niekedy polovičná, inokedy dvojnásobná, vankúše do seba nezapadajú, takže sa na pohovke nedá ani sedieť, nieto ešte ležať. Pre mňa je toto dielo naozaj katastrofou.

Recenzia na vidaXL

Objednala som si výbeh pre sliepky, po 10 dňoch prišla krabica s pletivom a skrutkami, takže musím hľadať zvyšok... Nemohla som nájsť kontakt, takže ostal mi len chat, ktorý je v angličtine, až tretí operátor mi povedal, že by som mala očakávať ešte jednu krabicu so zvyškom, ale neviem, aká bude kvalita a či príde... Veľké ponaučenie nabudúce a nebudem objednávať nič , preto ho neodporúčam ostatným...

Moja skúsenosť? Drzosť!!!

Nedá sa do vidaXL dovolať! Stále zapnutý automat, že máte volať v pracovný deň a to aj keď je pondelok! Kúpil som sedačku a skutočný predajca sedačky nemá ani na seba kontakt! Kam sa mám sťažovať?

naša skúsenosť s vidaXL

Kupoval som aku kosačku cez obchod vidaXL a batéria nenabíjala tak som celú vec chcel riešiť reklamáciou. Obchod vidaxl sa so mnou odmietol baviť a poslal mi kontakt na predajcu. Ten nereaguje a peniaze mi nevrátil do dnešného dňa. Celá stránka pôsobí tak ako keby ste tovar kúpili od vidaXL a keby som hneď na začiatku vedel, že kosačku kupujem od nejakého Bulhara tak by som to v živote nerobil.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ