Recenzie a skúsenosti s obchodom vidaXL

Recenzie vidaXL
Recenzie vidaXL

Na Slovensku začal ponúkať tovar e-shop s názvom vidaXL a to prostredníctvom webovej adresy www.vidaxl.sk. Na stránke obchodu nájdete tovar ako nábytok, tovar pre dom a záhradu, náradie, športové potreby, chovateľské potreby, hračky a množstvo ďalšieho. Pred každým nákupom je však potrebné skontrolovať si relevantnosť predajcu a preto vám prinášame možnosť podeliť sa o skúsenosti a recenzie tých, ktorí už nakúpili.

Čo by ste mali vedieť skôr ako nakúpite na vidaXL


Každý prevádzkovateľ e-shopu je povinný zverejniť zákonom dané informácie. Na webovej stránke obchodu vidaXL je možné nájsť aj dôležité informácie, ktoré samé o sebe môžu naznačiť bezpečnosť a zodpovednosť predajcu. Tiež dobre poslúžia ako skúsenosti alebo recenzie. Zo všetkých sme pre vás vybrali tie najzaujímavejšie.

  • vidaXL MarketPlace je obchodným zástupcom predajcu. Zákazník berie na vedomie, že medzi zákazníkom a predajcom sa uzatvára kúpna zmluva a že vidaXL Marketplace nie je, ani nebude zúčastnenou stranou tejto zmluvy.
  • V prípade otázok alebo sťažností súvisiacich s výrobkami zakúpenými zákazníkom by sa mal zákazník obrátiť priamo na konkrétneho predajcu. Zákazník berie na vedomie, že sa v takýchto prípadoch nemôže odvolávať na vidaXL Marketplace a že vidaXL Marketplace nie je žiadnym spôsobom zodpovedná za danú situáciu, ani za vady na zakúpených výrobkoch.
  • Všeobecné nákupné podmienky vidaXL Marketplace sa riadia výlučne holandskými právnymi predpismi. Všetky spory vyplývajúce z týchto Obchodných podmienok budú postúpené výlučne okresnému súdu Oost-Brabant, so sídlom v meste 's-Hertogenbosch, pokiaľ zákon vyslovene neurčuje iný súd.

Fakty obchodu vidaXL

Prevádzkovateľom webovej stránky www.vidaxl.sk je spoločnosť vidaXL Marketplace Europe B.V.. Samotný prevádzkovateľ nie je predajcom tovaru. Predajcom tovaru môže byť ktokoľvek a to prináša nemožnosť získať recenzie na tohto predajcu. Dokonca ním môže byť aj fyzická osoba.
Dôležité je aj vedieť, že všetky právne spory v prípade akýchkoľvek reklamácii sa budú riadiť holandským právom a nie slovenským a za zmienku tiež stojí dištancovanie sa prevádzkovateľa obchodu vidaXL od akejkoľvek zodpovednosti.

Vaše recenzie a skúsenosti s vidaXL

Práve nakupujúci prostredníctvom obchodu vidaXL môže svojimi osobnými skúsenosťami a recenziami dobre informovať všetkých tých, ktorí nákup prostredníctvom tohto e-shopu plánujú. Je preto veľmi dôležité byť súdržný a pomáhať si. Podeľte sa o vaše recenzie a skúsenosti s ostatnými aby ich rozhodnutie bolo správne.

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s obchodom vidaXL


Nespokojnosť

20.01.2023 Laco

Tovar prišiel poškodený, nepoužiteľný. Reklamoval som a tovar vrátil. Peniaze som nedostal ani po 4 mesiacoch.


Obchod neodporúčam

10.01.2023 Martina

Objednala som si koberec, prišiel rýchlo ale vôbec nezodpovedá popisu ani obrázku. Píšu, že má byť hrubý a ťažký s vysokým chlpom. Pritom mi prišlo niečo ako deka, úplne nekvalitné. Som veľmi nespokojná, idem riešiť reklamáciu. Dúfam, že s tým nebudú problémy.


Re:Obchod neodporúčam

16.01.2023 Tomáš

Dobrý deň pani Martina,ako ste na tom stou reklamáciou?my sme objednali kreslo absolútne vyzerá keby to už bol používané to kreslo vyzerá fakt zle,píšem im emaili že chcem to poslať naspäť a nechcú mi to akceptovať,takže zatiaľ neviem ako to mám poslať im naspäť,cez vida xl nikdy v živote nič neobjednávam len oblbujú ľudí


Nekvalitný a poškodený nábytok

06.01.2023 Martina

Objednala som:
- manželskú posteľ, dodanie rýchle no kvalita otras. Drevo/laty boli špinavé, nekvalitne nafarbené.
- sedačku taktiež rýchle dodanie, kvalita nábytku do plač
Neodporúčam tovar, cena nezodpovedá kvalite.


Otraas

29.12.2022 Karol

Hrozné čo predávajú cena ako za luxus a dôjde šmejd a ešte aj poškodené ale nie že prepravou ale tým že je to nekvalitné tak sa to po ceste rozoberá a poškodzuje. Škoda že sem neviem dať fotky


Neochota pri reklamácii

21.12.2022 Anna

Objednávala som tu dvakrát. Najprv zrkadlo, ktoré vôbec nezodpovedalo kvalite-drevený rám bol bez povrchovej úpravy. Nalakovaním sa však stalo použiteľným a tak som to neriešila. Keď som si však objednala set barových stoličiek jedna z nich prišla s poškodenou koženkou.Na reklamačný mail mi odpovedali, že sa mi ozve kompetentný pracovník do jedného dňa. Čakám už niekoľko dní a po prečítaní recenzií to nevidím pozitívne.


otrasná kvalita

20.12.2022 Juraj

Tento obchod neodporúčam otrasná kvalita, doslova haraburdy.!!!!!!!!!!!


určite tento e-shop neodporúčam

20.12.2022 Jana V.

určite tento e-shop neodporúčam


neodporúčam!

08.12.2022 Zuzana

Neodporúčam tento eshop, neskutočne dlhá reklamácia, ktorú riešim už pol roka!!!!


Vrátenie tovaru nieeee

06.12.2022 Lenka

Objednala som si stolik, dobre som si ho pozrela, vrchná doska bola z 1 časti, no prišiel mi s 2 , tak som ho chcela vrátiť a vtedy to začalo. Nie a nie nájsť kontakt, keď sa mi to konečne podarilo, neskutočne dlha komunikácia a operátorom a keď som si myslela , že sme to doriešili, povedal mi, že na mail mi príde ešte od kolegu nieco. Aj prišlo, to som ešte nevidela a to som mala obchod a bežné som bravala tovar zo zahraničia, ale toto som ešte nevidela. Na tento mail som odpovedala, že všetky informácie som už podala kolegovi, že nemienim znova ďalšiu polhodinu tráviť tým istým a co sa stalo? Už má nekontaktovali


Pridať nový príspevok