Logo VidaXL

Recenzie a skúsenosti s obchodom vidaXL

Na Slovensku začal ponúkať tovar e-shop s názvom vidaXL a to prostredníctvom webovej adresy www.vidaxl.sk. Na stránke obchodu nájdete tovar ako nábytok, tovar pre dom a záhradu, náradie, športové potreby, chovateľské potreby, hračky a množstvo ďalšieho. Pred každým nákupom je však potrebné skontrolovať si relevantnosť predajcu a preto vám prinášame možnosť podeliť sa o skúsenosti a recenzie tých, ktorí už nakúpili.
 

Čo by ste mali vedieť skôr ako nakúpite na vidaXL


Každý prevádzkovateľ e-shopu je povinný zverejniť zákonom dané informácie. Na webovej stránke obchodu vidaXL je možné nájsť aj dôležité informácie, ktoré samé o sebe môžu naznačiť bezpečnosť a zodpovednosť predajcu. Tiež dobre poslúžia ako skúsenosti alebo recenzie. Zo všetkých sme pre vás vybrali tie najzaujímavejšie.
 
  • vidaXL MarketPlace je obchodným zástupcom predajcu. Zákazník berie na vedomie, že medzi zákazníkom a predajcom sa uzatvára kúpna zmluva a že vidaXL Marketplace nie je, ani nebude zúčastnenou stranou tejto zmluvy.
  • V prípade otázok alebo sťažností súvisiacich s výrobkami zakúpenými zákazníkom by sa mal zákazník obrátiť priamo na konkrétneho predajcu. Zákazník berie na vedomie, že sa v takýchto prípadoch nemôže odvolávať na vidaXL Marketplace a že vidaXL Marketplace nie je žiadnym spôsobom zodpovedná za danú situáciu, ani za vady na zakúpených výrobkoch.
  • Všeobecné nákupné podmienky vidaXL Marketplace sa riadia výlučne holandskými právnymi predpismi. Všetky spory vyplývajúce z týchto Obchodných podmienok budú postúpené výlučne okresnému súdu Oost-Brabant, so sídlom v meste ‘s-Hertogenbosch, pokiaľ zákon vyslovene neurčuje iný súd.

Fakty obchodu vidaXL

Prevádzkovateľom webovej stránky www.vidaxl.sk je spoločnosť vidaXL Marketplace Europe B.V.. Samotný prevádzkovateľ nie je predajcom tovaru. Predajcom tovaru môže byť ktokoľvek a to prináša nemožnosť získať recenzie na tohto predajcu. Dokonca ním môže byť aj fyzická osoba.

Dôležité je aj vedieť, že všetky právne spory v prípade akýchkoľvek reklamácii sa budú riadiť holandským právom a nie slovenským a za zmienku tiež stojí dištancovanie sa prevádzkovateľa obchodu vidaXL od akejkoľvek zodpovednosti.
 

Vaše recenzie a skúsenosti s vidaXL

Práve nakupujúci prostredníctvom obchodu vidaXL môže svojimi osobnými skúsenosťami a recenziami dobre informovať všetkých tých, ktorí nákup prostredníctvom tohto e-shopu plánujú. Je preto veľmi dôležité byť súdržný a pomáhať si. Podeľte sa o vaše recenzie a skúsenosti s ostatnými aby ich rozhodnutie bolo správne.

Anketa

Je podľa vás nakupovanie na vidaXL bezpečné?

Celkový počet hlasov: 42

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s obchodom vidaXL

POZOR !!!! SÚ TO PODVODNÍCI !!!

Zaplatila som 300 EUR a nemám ani tovar, ani peniaze! Ich odpovede na moje dotazy boli chlácholivé, avšak dištancujúce sa. Vždy sa pod ne podpísalo meno ako napr. Emmanuel Chua či Charles Li alebo Jose Manuel. Text je vraj preložený. Oslovila som preto svoju banku aby vyžiadala obnos v Holandsku u ich banky, kam som im peniaze poslala. Prišla mi odpoveď, že : "príjemca odmietol platbu vrátiť". NEOBJEDNÁVAJTE SI OD NICH NIČ!!!!! SÚ TO PODVODNÍCI!!!!!!!!!

Podvodníci

Objednávka zaplatená...tovar nikde ani peniaze!!! PODVODNÍCI!!! 2 mesiace urgencii aj cez banku a nič. Maximálne neodporúčam akýkoľvek nákup. Šmejdi.

Nocny stolik

Tak isto som sa asi dala nachytat ako niektori z vas!
Uz nikdy nenakupujem s platbou vopred.
Ludia davajte BACHA na tuto STRANKU!

Markiza

Objednala som záhradnú markíza, hrôza hotový aliexpres, komunikácia nulová

Re:Markiza

Takisto som objednala Markízu. Prišla len časť a druhá v nedohľadne... Už 3 týždeň . Komunikácia otrasná. Samé ospravedlnenia, nevedia kedy bude tovar doručený.

Vrátenie peňazí

Vrátila som tovar podľa ich inštrukcií a už čakám viac ako 3 týždne a peniaze nevrátili, stále mi odpovedá automat, že mám mať na pamäti že peniaze prídu na dočasný účet. Ja neviem čo je dočasný účet, peniaze na účte od nich neprišli, a odpoved furt to isté dookola. Dá sa s tým niečo robiť?

Katastrofa

Objednal som vo februári dve položky dokopy za 525 EUR, platba vopred kartou. Po mesiaci, keď nevedeli povedať (komunikácia mailiom so zákazníckym centrom), kedy tovar príde, mi navrhli objednávku zrušiť, čo som aj urobil a oni to potvrdili. Sľúbili vrátiť peniaze do 3 dní na účet. Prešiel ďalší mesiac a dnes mi namiesto vrátenej platby prišla mailom FAKTÚRA na zakúpený tovar !!!!! Tak asi tak...

Skúsenosť s tejto stránky

My sme si objednali detskú preliezky. Po týždni sme dostali dve krabice o ďalší týždeň ďalšie dve krabice a pri ďalšej poslednej krabici nám napísali že nie je na sklade a že nevedia kedy príde. Neodporúčam objednávať s tejto stranky

Skúsenosť

Mal som v úmysle kúpiť masážne kreslo, ale po prečítaní recenzií som si to rozmyslel. Čo sa mi potvrdilo je, že komunikácia s týmto predajcom je nemožná ani cez chat, ktorý je vraj online, ale bavíte sa s automatom. Ten vám na otázku, či chcete komunikovať cez chat odpíše, že máte zadať svoj e-mail. Keď som odpísal, že k čomu chce mailovú adresu, keď komunikujeme cez online chat, dostal som odpoveď, že nerozumie mojej odpovedi. Toť moja skúsenosť, našťastie bez újmy. Takže niet tu o čom diskutovať.

Nekvalitný tovar

Objednali sme si stolicky do kuchyne. Za takú cenu nízka kvalita. Neodporúčam !!! Tiez by ma zaujimalo kontakt na obchod.

Pridať nový príspevok

 

Klikni