Recenzie Invia

Recenzie a skúsenosti s INVIA

Invia.sk patrí medzi najväčších online predajcov rôznych zájazdov a dovoleniek. Prinášame vám preto recenzie a skúsenosti, ktoré vám môžu pomôcť ak práve zvažujete nákup prostredníctvom spoločnosti Invia.sk, s.r.o.

Invia na Slovensku a v zahraničí

Na Slovensku prevádzkuje dovolenkový portál Invia.sk spoločnosť Invia.sk, s.r.o. Okrem toho nájdete rovnaké projekty aj v Českej republike (Invia.cz, a.s.), v Maďarsku (Invia.hu Kft.,) a tiež v Poľsku (Travelplanet.pl S.A.). Dovolenkový portál funguje už prakticky od roku 2000 a za ten čas poskytol svoje služby tisíckam klientov.

 

Recenzie hotelov Invia

Aj keď dovolenkový portál Invia vstupuje prakticky do pozície sprostredkovateľa zájazdov, môžu nespokojní klienti, ktorí využili služieb Invie pociťovať krivdu aj voči tomuto portálu. Ak máte akékoľvek skúsenosti, či už pozitívne alebo negatívne s hotelmi zakúpenými práve prostredníctvom portálu Invia, môžete sa aj vy podeliť o svoju recenziu.

 

Recenzie zájazdov cez Invia.sk

Okrem skúseností s hotelmi a inými ubytovacími službami sa v našej otvorenej diskusie môžete podeliť s ostatnými aj s recenziami iných služieb spojených so zakúpeným zájazdom ako napríklad problémy s dopravou, stravovaním a zdravotníckych služieb. Práve vaša spätná väzba tak môže dopomôcť iným rozhodnúť sa.

 

Minulosť nás varuje

Kedže sa na Slovensku v minulosti odohralo mnoho dovolenkových podvodov zo strany cestovných kancelárii a rôznych agentúr, je slovenský spotrebiteľ veľmi opatrný. Len veľmi zriedka sa totiž stávalo, že poškodení klienti dostali svoje peniaze späť. Cestovné kancelárie, ktoré vznikli len na jednu sezónu za účelom podvodu spustili lavínu nedôvery a tak záujemcovia o dovolenky, či zájazdy začali aktívne vyhľadávať práve ponuky serióznych spoločností a to aj za cenu, že ich dovolenka vyšla drahšie.

 


Anketa

Aké máte skúsenosti s portálom Invia.sk?

Veľmi dobré 10 20%
Dobré 10 20%
Zlé 12 24%
Veľmi zlé 18 36%

Celkový počet hlasov: 50


Priestor pre diskusiu a skúsenosti

Práve online priestor, ktorý internet poskytuje je skvelým miestom pre opatrných klientov. Nevýhodou obrovského online priestoru však často býva, že recenzie a skúsenosti sú roztrúsené po desiatkach až stovkách webových stránok a tak dohľadať tie najdôležitejšie býva častokrát veľmi náročné. Práve z tohto dôvodu vzniká online priestor pre vašu diskusiu a názory a to s tými najdôležitejšími recenziami. Žiadnym spôsobom nieje diskusia komplikovaná. Je jednoduchá a bez registrácii, čo umožňuje vyjadriť sa efektívne a rýchlo. Ak máte aj vy osobnú skúsenosť s portálom Invia, podeľte sa o svoj názor aj s inými. Možno práve ten váš názor, či recenzia dopomôže niekomu k vytvoreniu správneho úsudku. Spojme sa pre dobrú vec a urobme toto miesto tým najrelevantnejším.

Kódex slušného diskutujúceho

Vaše názory sú veľmi dôležité a samozrejme k ním patria aj určité emócie. S úctou vás ale žiadame, aby ste predišli vulgárnym výrazom a osobnému osočovaniu, či hanobeniu, ktoré môže spôsobiť trestnoprávne konanie. Na požiadanie úradov sme nútení vydať záznam IP adresy.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Invia.sk

Veľmi " solídna cestovka Invia.sk".

Veľmi "solídna cestovka Invia.sk. Najneskôr do 31.12.2021mali vrátiť zálohovú platbu. Dnes je 28.12.2021 a nič. Dávajú si neskutočne načas. Ľudia by takéto cestovky mali odignorovať.

Pozor na cestovne poistenie cez Inviu

Chcela by som prispiet do diskusie.Celkovo fajn pristup co sa tyka Invii.Samozrejme pokial vyplatite cely zajazd.Potom vas uz neriesia.Mala som dost velky problem dostat z nich peniaze za zrusenu dovolenku,ale to bolo nic oproti tomu ako neviem dostat peniaze z AXA poistovne.Nechapem,preco je poistovna v Prahe.Trva to uz viac ako 3 mesiace,neodpovedaju,pytaju od vas take papiere,co s dovolenkou nemaju nic spolocne,len aby nemuseli zaplatit.Natahuju cas.Proste treba ratat s tym,ze za zaplateny stornopoplatok cestovke,svoje peniaze z ceskej AXA poistovne uz neuvidite!

Nekonečné čakanie na vrátenie zálohy

Dobrý deň. Ja mám bohužiaľ zlú skúsenosť s Inviou. A ešte aj v tejto ťažkej dobe sa chovajú ako banda podvodníkov. Čakám už 2 mesiace na vrátenie zálohy za zrušený zájazd. Klamstvá a zavádzanie z ich strany. Určite už cez Inviu neriešim žiadnu dovolenku :(

Re:Nekonečné čakanie na vrátenie zálohy

Ja mám tiež veľmi zlu skúsenosť s Invia, čakám už dlhšie na vrátenie zálohy za zrušený zájazd . Keď zjednavate zájazd , tak Vám tvrdia že v prípade krachu cestovky Vám vrátia oni peniaze , a opak je pravdou. Vyhovárajú sa už na cestovnú kanceláriu . Dúfam treste tento rok uvidím svoje peniaze . Ale skúsenosť?uz nikdy cez Inviu!

Reklamácia v Invii je boj na dlhú trať

Keď všetko klape tak sa na vás zamestnanci invie budú usmievať a ďakovať vám. Ovšem pozor na to, keď niečo neklapne. Beriem to, že tých zájazdov predávajú skutočne veľa a tak je celkom prirodzené, že nejaký problém sa vyskytnúť musí ale na Slovensku mi vo všeobecnosti chýba zákon obchodu, ktorý je: "Náš zákazník, náš pán" Toto platí len do doby pokiaľ nezaplatíte. Potom už nieste zákazníkom ale len škodca, ktorý otravuje keď požaduje deklarovaný servis. Invia poukazuje na drobné písmenka vo svojich všeobecných podmienkach a absolútne neberie do úvahy fakt, že človek si dovolenku kupuje s nadšením a s dôverou a tak príliš nepočíta s tým, že by ho chcel niekto nachytať s malými písmenkami. Osobne si myslím, že Invia o tom dobre vie a zneužíva to. Nikto si to nečíta ale nie preto, že sme hlúpi ale preto, že si myslíme, že to, čo deklarujete ústne aj skutočne platí. Raz ste ma nachytali a viac vám už príležitosť nedám.

Re:Reklamácia v Invii je boj na dlhú trať

Práve s nimi riešim niečo podobné. Sedí, že kým čakajú na platbu správajú sa úplne inak ako po tom ako ju už dostanú.

Re:Reklamácia v Invii je boj na dlhú trať

Práve s nimi riešim reklamáciu all inclusive dovolenky, kde sme mali stravu ako vo fast foode no ani výber ako v obyčajnom fast foode a oni sa tvária že sa ich to netýka !!! Dobre že sú sprostredkovaťeľ, no mali by vedieť, čo ponúkajú a ručiť za to!!!! Veď to je smiešne. Ponúkam a neviem čo ! To je Invia

Moja skúsenosť s inviou

Ja som kupovala dovolenku do Bulharska cez kanceláriu invia a bola som zhrozená z prístupu niektorých zamestnancov. Je neskutočné ako niekto, kto sa k vám má chovať milo je arogantný. K storno poplatkom sa mi odmietli vyjadriť vraj všetko bude v zmluve a keď som im povedala, že rada by som poznala podmienky skôr ako niečo podpíšem tak som dostala odpoveď, že oni sami netušia ako to je lebo vraj sa podmienky ohľadom storno poplatkov stále menia. Je to príšerné takto jednať so zákazníkmi. Nikde vo vyspelej Európe nič podobné nezažijete. Myslím ten pocit nadradenosti, ktorý som pociťovala.

Môj názor na Invia.sk

Otrasná skúsenosť!

Toto som našiel ja

Neodporúčam, veľmi neseriózne firma a zamlčuje základné informácie o storne a teraz keď som zrušil zájazd požadujú 4000 eur storno poplatok, 120 dní pred odletom cena zájazdu takmer 6000 eur finále neochota niečo riešiť !!!!

Tuto recenziu som objavil na českom google a pani z Invie pánovi odpísala, že ju mrzí zlá skúsenosť ale, že nabudúce si má pozorne prečítať všeobecné obchodné podmienky. Akože ak chcem zrušiť zájazd 120 dní dopredu a niekto ma takto ošidí tak to je fakt super.

Pridať nový príspevok

 

Klikni