Recenzie a skúsenosti s INVIA

Invia
Invia

Invia.sk patrí medzi najväčších online predajcov rôznych zájazdov a dovoleniek. Prinášame vám preto recenzie a skúsenosti, ktoré vám môžu pomôcť ak práve zvažujete nákup prostredníctvom spoločnosti Invia.sk, s.r.o.

Invia na Slovensku a v zahraničí

Na Slovensku prevádzkuje dovolenkový portál Invia.sk spoločnosť Invia.sk, s.r.o. Okrem toho nájdete rovnaké projekty aj v Českej republike (Invia.cz, a.s.), v Maďarsku (Invia.hu Kft.,) a tiež v Poľsku (Travelplanet.pl S.A.). Dovolenkový portál funguje už prakticky od roku 2000 a za ten čas poskytol svoje služby tisíckam klientov.

Recenzie hotelov Invia

Aj keď dovolenkový portál Invia vstupuje prakticky do pozície sprostredkovateľa zájazdov, môžu nespokojní klienti, ktorí využili služieb Invie pociťovať krivdu aj voči tomuto portálu. Ak máte akékoľvek skúsenosti, či už pozitívne alebo negatívne s hotelmi zakúpenými práve prostredníctvom portálu Invia, môžete sa aj vy podeliť o svoju recenziu.

Recenzie zájazdov cez Invia.sk

Okrem skúseností s hotelmi a inými ubytovacími službami sa v našej otvorenej diskusie môžete podeliť s ostatnými aj s recenziami iných služieb spojených so zakúpeným zájazdom ako napríklad problémy s dopravou, stravovaním a zdravotníckych služieb. Práve vaša spätná väzba tak môže dopomôcť iným rozhodnúť sa.

Minulosť nás varuje

Kedže sa na Slovensku v minulosti odohralo mnoho dovolenkových podvodov zo strany cestovných kancelárii a rôznych agentúr, je slovenský spotrebiteľ veľmi opatrný. Len veľmi zriedka sa totiž stávalo, že poškodení klienti dostali svoje peniaze späť. Cestovné kancelárie, ktoré vznikli len na jednu sezónu za účelom podvodu spustili lavínu nedôvery a tak záujemcovia o dovolenky, či zájazdy začali aktívne vyhľadávať práve ponuky serióznych spoločností a to aj za cenu, že ich dovolenka vyšla drahšie.

Priestor pre diskusiu a skúsenosti

Práve online priestor, ktorý internet poskytuje je skvelým miestom pre opatrných klientov. Nevýhodou obrovského online priestoru však často býva, že recenzie a skúsenosti sú roztrúsené po desiatkach až stovkách webových stránok a tak dohľadať tie najdôležitejšie býva častokrát veľmi náročné. Práve z tohto dôvodu vzniká online priestor pre vašu diskusiu a názory a to s tými najdôležitejšími recenziami. Žiadnym spôsobom nieje diskusia komplikovaná. Je jednoduchá a bez registrácii, čo umožňuje vyjadriť sa efektívne a rýchlo. Ak máte aj vy osobnú skúsenosť s portálom Invia, podeľte sa o svoj názor aj s inými. Možno práve ten váš názor, či recenzia dopomôže niekomu k vytvoreniu správneho úsudku. Spojme sa pre dobrú vec a urobme toto miesto tým najrelevantnejším.

Kódex slušného diskutujúceho

Vaše názory sú veľmi dôležité a samozrejme k ním patria aj určité emócie. S úctou vás ale žiadame, aby ste predišli vulgárnym výrazom a osobnému osočovaniu, či hanobeniu, ktoré môže spôsobiť trestnoprávne konanie. Na požiadanie úradov sme nútení vydať záznam IP adresy.

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Invia.sk


PENIAZE NEVRÁTILI ( INVIA)

30.08.2022 Lenka

V ŽIADNOM PRÍPDE NEODPORÚČAM CESTOVANIE CEZ INVIU žiadali sme o storno zájazdu pričom sme volali niekoľko krát a jeden zo zamestancov nám povedal že eviduje na zájazde už úplne iné mená. Keď ma prepojili s kompetentnejšou osobou a spýtala som sa prečo sú tam už iné mená pani bola zaskočená a zostala ticho. Keď som volala viac dní po sebe samozrejeme som to nechcela nechať tak tak mi už skladali telefón. PENIAZE NÁM NEVRÁTILI.


INVIA NIKDY NIKDY NIKDY

20.08.2022 Robo

jediné čo im ide sú výhovorky , nič neorganizujú všetko len od iných predávajú aj to predražene a bez akých koľvek garancii


Neodporúčam.

15.08.2022 RS

Nespokojnosť s organizáciou.


Nikdy viac INVIA.cz

08.08.2022 D

V spoločnosti Invia.cz som objednal dovolenku do rezortu DANA BEACH. Všetko som riešil s p.Drobnou mailovou komunikáciou. Priplatil som izbu Superior s výhľadom na more v cene 91742KČ. Požadovanú som vyplatil v eurách a prišla mi odpoveď od p.Drobnej že platba bola akceptovaná. Voucher do hotela DANA BEACH som obdržal mailom dňa 23.6.2022 od p.Varmuzovej. Po prílete do Hurghady nás delegát MTS globe doviezol do hotela DANA BEACH. A tam to všetko začalo...Na recepcii nás čakalo nemilé prekvapenie, keď nám oznámili že tam nemáme rezerváciu na ktorú som mal voucher od spoločnosti Invia.cz. Po hodine dohadovania, bez internetu,akéhokoľvek spojenia nás presunuli do neďalekého hotela Beach Albatros, údajne na jednu noc kým sa situácia nevyrieši,v čom nám pomáhal delegát cest. kancelarie MTSglobe. Všetko sa malo vyriešiť na druhý deň v dobednajších hodinách. Po prebdenej noci som osobne napísal 15 mailov na rôzne adresy cestovnej kancelárie Invia.cz a čakal som aspoň nejakú odpoveď. Keďže na internete je je linka pomoci Invia.cz aktívna do 20:00hod.aj víkend,naozaj som si myslel že sa niekto z cestovnej kancelárie ozve,ale márne. Jediný kto s nami komunikoval a snažil sa nám pomôcť
bol delegát MTSglobe.V pondelok v dobednajšich hodinách som dostal dva maily od p.Delevská,p.Leváková. Po ďalších mailoch a telefonátoch som dostal mail v pondelok podvečer že sa podarilo vybaviť ubytovanie v DANA BEACH ktoré som mal vlastne zaplatené od utorka poobedia t.j.19.7.2022. Takže po strávených štyroch nociach,tri a pol dní sme sa konečne dostali do hotela DANA BEACH, ktorý sme mali od začiatku zaplatený. Samozrejme z ubytovania v izbe Superior s výhľadom na more, nebolo nič. Takže po strašidelný dňoch sme konečne začali dovolenku ktorá určite nebola taká ako sme si predstavovali. Invia.cz proste zavádza a klame zákazníkov, aj keď vedia že už sa do daného hotela nedá objednať, vypýtajú od vás peniaze a potom sa starajte. Nám sa to podarilo, ako uvádzam vyššie po urputnom vypisovaní a telefonátoch, čo stojí samozrejme čas, nervy a peniaze. Maximálne neprofesionálne a neetické jednanie zo strany Invia.cz nám potvrdilo aj delegát cestovnej kancelárie MTS-globe ako aj pár ďalších delegátov a ľudí čo majú skúsenosti s Inviou.cz. Podali sme sťažnosť a určite podnikneme aj právne kroky. Takže na záver Invia.cz nikdy viac a určite neodporúčam!!!


Naša veľmi zlá skúenosť

25.07.2022 Denisa J.

Tiež neodprorúčam kúpiť dovolenku cez Inviu, v apríli sme cez nich mali ísť do Dubaja. Podotýkam veľmi drahá dovolenka. Keď sme kupovali všetko prebehlo seriozne riešila to s nami jedna osoba.
Zlom však nastal deň pred odchodom, dovolenka padla z ich strany ani nie 24hod pred odchodom, ponukli nám inú náhradu, ktorú sme jasne odmietli. Dostali sme emailom ešte ďalšie ponuky, jednu z nich sme si teda nakoniec zvolili a čakali na potvrdenie od Invie,ako sme sa predom telefonicky dohodli. Potvrdenie neprichádzalo, volali sme tam nespočetne veľa krát, zakaždým to zdvihol iní zamestnanec. Samé výhovorky ako nemajú číslo na šéfa, a že sa snažia spojiť s kolegyňou, ktorá to má riešiť. Dali sme im šancu a čakali, avšak keď ani do 6 hodiny večer, nedošlo k riešeniu z ich strany. Začali sme sa dožadovať vrátenia peňazí telefonicky aj písomne. O 10hodine večer nám prišla sms, že pôvodny Dubaj platí. Samozrejme, sme neodcestovali, keďže transfer sme predom zrušili, keďže nám nikto dohodnutú dovolenku v Invii nepotvrdil, a let by sme ráno z Viedne už nestihli. Peniaze nám nechcú vrátiť do dnešného dňa...


Re:Naša veľmi zlá skúenosť

08.08.2022 D

Máte pravdu, sú to klamári a klamú vedome.


INVIA

25.07.2022 Zuzka

Zlá skúsenosť...od začiatku celé zle...objednala som dovolenku, kde pani úplne doplietla údaje, zmluvu urobila na moju spolucestujúcu, aj po telefonáte to nebola schopná zmeniť...nakoniec som to nechala tak, po prílete na miesto žiadna delegátka, po telefonáte do Invie ma odkázali na tel. číslo vraj delegátky - bola to infolinka, kde mi bolo oznámené, že volám mimo pracovnú dobu...znova telefonát do Invie, kde sa jedna pani vyhovárala na druhú...nakoniec sa nechceli so mnou ani baviť, vraj ja nie som objednávateľ (napriek tomu, že oni to dokafrali)...v hoteli chceli voucher, ktorý sme samozrejme od Invie nedostali...atď, atď...dovolenka našťastie dopadla dobre, ale prístup Invie o ničom...


Najhorsi sprostredkovatel cestovania

15.07.2022 Andy

NIKDY NESKUSAJTE


Invia

14.07.2022 Antolík Ingrid

Neodporúčam kúpiť dovolenku cez Inviu!!!. Kúpili sme si teraz nedávno zájazd do Španielska dalo sa platiť len kartou online, celá suma naraz, nakoľko zájaz je o dva týždňe. Na druhý deň obdržala som telefonát od pracovníka Invia, že zájazd ktorý sme kúpili už nemajú v tej sume za ktorú nám ho predali ale je drahší viac ako 400 eur. Mali sme 2 možnosti, buď zájazd doplatíme alebo zrušime a peniaze nám vrátia za 2-3 dni. Zrušili sme to. Potom som ja kúpila letenky a zarezervovala som cez booking izbu tiež do Španielska. Na druhý deň dostala som smsku z Invie že všetko je v poriadku cena dovolenky ostalo môžeme isť, no lenže mi sme už mali nakúpenu inú dovolenku, a Invia neinformovala nás že nakoniec cena ostala či chceme ešte isť na ten zájazd alebo stále to chceme zrušiť len písali smsku že máme všetko rezervované za pôvodnu cenu môžeme ísť. (Výhovorka bola že v systéme mali chybu). Zavola som do Invie že mi už na tú dovolenku nechceme isť mi sme to zrušili neni to naša chyba nech vrátia peniaze nám naspäť. Minimálne za deň 15 krát som tam volala že kedy nám vrátia peniaze.
Keďže som tam stále dookola volala, peniaze sa nám vrátili za 2 dní.


Žiadna istota ani garancia, že zaplatený zájazd naozaj bude

05.06.2022 D

Tri týždne po objedaní a zaplatení (nie najlacnejšieho) zájazdu nám jednoducho napísali, že "vzhľadom na technické problémy od dopravcu náš zájazd nemôže byť realizovaný". Ponúkli nám úplne iný termín, ktorý samozrejme nevyhovoval, keďže dovolenky sme už mali zaistené. Ochota vyhľadať v danom termíne iný zájazd za už zaplatenú sumu alebo inak nám pomôcť nebola. Ako jedinú "satisfakciu" nám láskavo ponúkli, že nemusíme platiť storno poplatok (za zájazd, ktorý ICH vinou nebude). Fakt ďakujem. Prišli sme o 3 týždne, kedy sa vypredali dobré ceny za zájazdy u iných predajcov. Nehovoriac o tom, že nám držia u seba peniaze , ktoré potrebujeme na prípadný ďalší zájazd. Ak chcete ísť do ruskej rulety, či vám nezrušia dovolenku aj na poslednú chvíľu, risknite to s Inviou. Ja už určite nikdy. Ako písala Radka - kým zaplatíte sú ochotní, keď sa vyskytne problém, nedovoláte sa tam ústretového človeka.


Pridať nový príspevok