Recenzie Invia

Recenzie a skúsenosti s INVIA

Invia.sk patrí medzi najväčších online predajcov rôznych zájazdov a dovoleniek. Prinášame vám preto recenzie a skúsenosti, ktoré vám môžu pomôcť ak práve zvažujete nákup prostredníctvom spoločnosti Invia.sk, s.r.o.

Invia na Slovensku a v zahraničí

Na Slovensku prevádzkuje dovolenkový portál Invia.sk spoločnosť Invia.sk, s.r.o. Okrem toho nájdete rovnaké projekty aj v Českej republike (Invia.cz, a.s.), v Maďarsku (Invia.hu Kft.,) a tiež v Poľsku (Travelplanet.pl S.A.). Dovolenkový portál funguje už prakticky od roku 2000 a za ten čas poskytol svoje služby tisíckam klientov.

 

Recenzie hotelov Invia

Aj keď dovolenkový portál Invia vstupuje prakticky do pozície sprostredkovateľa zájazdov, môžu nespokojní klienti, ktorí využili služieb Invie pociťovať krivdu aj voči tomuto portálu. Ak máte akékoľvek skúsenosti, či už pozitívne alebo negatívne s hotelmi zakúpenými práve prostredníctvom portálu Invia, môžete sa aj vy podeliť o svoju recenziu.

 

Recenzie zájazdov cez Invia.sk

Okrem skúseností s hotelmi a inými ubytovacími službami sa v našej otvorenej diskusie môžete podeliť s ostatnými aj s recenziami iných služieb spojených so zakúpeným zájazdom ako napríklad problémy s dopravou, stravovaním a zdravotníckych služieb. Práve vaša spätná väzba tak môže dopomôcť iným rozhodnúť sa.

 

Minulosť nás varuje

Kedže sa na Slovensku v minulosti odohralo mnoho dovolenkových podvodov zo strany cestovných kancelárii a rôznych agentúr, je slovenský spotrebiteľ veľmi opatrný. Len veľmi zriedka sa totiž stávalo, že poškodení klienti dostali svoje peniaze späť. Cestovné kancelárie, ktoré vznikli len na jednu sezónu za účelom podvodu spustili lavínu nedôvery a tak záujemcovia o dovolenky, či zájazdy začali aktívne vyhľadávať práve ponuky serióznych spoločností a to aj za cenu, že ich dovolenka vyšla drahšie.

 


Anketa

Aké máte skúsenosti s portálom Invia.sk?

Veľmi dobré 16 20%
Dobré 15 19%
Zlé 17 22%
Veľmi zlé 31 39%

Celkový počet hlasov: 79


Priestor pre diskusiu a skúsenosti

Práve online priestor, ktorý internet poskytuje je skvelým miestom pre opatrných klientov. Nevýhodou obrovského online priestoru však často býva, že recenzie a skúsenosti sú roztrúsené po desiatkach až stovkách webových stránok a tak dohľadať tie najdôležitejšie býva častokrát veľmi náročné. Práve z tohto dôvodu vzniká online priestor pre vašu diskusiu a názory a to s tými najdôležitejšími recenziami. Žiadnym spôsobom nieje diskusia komplikovaná. Je jednoduchá a bez registrácii, čo umožňuje vyjadriť sa efektívne a rýchlo. Ak máte aj vy osobnú skúsenosť s portálom Invia, podeľte sa o svoj názor aj s inými. Možno práve ten váš názor, či recenzia dopomôže niekomu k vytvoreniu správneho úsudku. Spojme sa pre dobrú vec a urobme toto miesto tým najrelevantnejším.

Kódex slušného diskutujúceho

Vaše názory sú veľmi dôležité a samozrejme k ním patria aj určité emócie. S úctou vás ale žiadame, aby ste predišli vulgárnym výrazom a osobnému osočovaniu, či hanobeniu, ktoré môže spôsobiť trestnoprávne konanie. Na požiadanie úradov sme nútení vydať záznam IP adresy.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Invia.sk

Žiadna istota ani garancia, že zaplatený zájazd naozaj bude

Tri týždne po objedaní a zaplatení (nie najlacnejšieho) zájazdu nám jednoducho napísali, že "vzhľadom na technické problémy od dopravcu náš zájazd nemôže byť realizovaný". Ponúkli nám úplne iný termín, ktorý samozrejme nevyhovoval, keďže dovolenky sme už mali zaistené. Ochota vyhľadať v danom termíne iný zájazd za už zaplatenú sumu alebo inak nám pomôcť nebola. Ako jedinú "satisfakciu" nám láskavo ponúkli, že nemusíme platiť storno poplatok (za zájazd, ktorý ICH vinou nebude). Fakt ďakujem. Prišli sme o 3 týždne, kedy sa vypredali dobré ceny za zájazdy u iných predajcov. Nehovoriac o tom, že nám držia u seba peniaze , ktoré potrebujeme na prípadný ďalší zájazd. Ak chcete ísť do ruskej rulety, či vám nezrušia dovolenku aj na poslednú chvíľu, risknite to s Inviou. Ja už určite nikdy. Ako písala Radka - kým zaplatíte sú ochotní, keď sa vyskytne problém, nedovoláte sa tam ústretového človeka.

Nikdy viac

Ja mám rovnako katastrofálnu skúsenost. Uz nikdy viac nechcem o Invii ani pocut. Taktiez riesim reklamáciu a je to riadny boj. Bohvie, ci este niekedy uvidím svoje peniaze.

Nikdy viac cez Inviu

Zdravím.
Skúsenosť otrasná,objednali a zaplatili sme dosť dráhy zájazd,do hodiny telefonát,že zájazd je momentálne vypredaný,aby sme si vybrali iný hotel..
A pritom všetko cez stránku nás pustilo..
Peniaze ževraj vrátia do 30 dní,papierovačiek okolo toho neúrekom

Pozastavujem sa nasratá akurát nad tým,ako môžu predať zájazd,ktorý už je vypredaný,a okamžite zhrabnut peniaze..
Nikdy viac,som veľmi sklamaná..

Veľmi " solídna cestovka Invia.sk".

Veľmi "solídna cestovka Invia.sk. Najneskôr do 31.12.2021mali vrátiť zálohovú platbu. Dnes je 28.12.2021 a nič. Dávajú si neskutočne načas. Ľudia by takéto cestovky mali odignorovať.

Pozor na cestovne poistenie cez Inviu

Chcela by som prispiet do diskusie.Celkovo fajn pristup co sa tyka Invii.Samozrejme pokial vyplatite cely zajazd.Potom vas uz neriesia.Mala som dost velky problem dostat z nich peniaze za zrusenu dovolenku,ale to bolo nic oproti tomu ako neviem dostat peniaze z AXA poistovne.Nechapem,preco je poistovna v Prahe.Trva to uz viac ako 3 mesiace,neodpovedaju,pytaju od vas take papiere,co s dovolenkou nemaju nic spolocne,len aby nemuseli zaplatit.Natahuju cas.Proste treba ratat s tym,ze za zaplateny stornopoplatok cestovke,svoje peniaze z ceskej AXA poistovne uz neuvidite!

Nekonečné čakanie na vrátenie zálohy

Dobrý deň. Ja mám bohužiaľ zlú skúsenosť s Inviou. A ešte aj v tejto ťažkej dobe sa chovajú ako banda podvodníkov. Čakám už 2 mesiace na vrátenie zálohy za zrušený zájazd. Klamstvá a zavádzanie z ich strany. Určite už cez Inviu neriešim žiadnu dovolenku :(

Re:Nekonečné čakanie na vrátenie zálohy

Ja mám tiež veľmi zlu skúsenosť s Invia, čakám už dlhšie na vrátenie zálohy za zrušený zájazd . Keď zjednavate zájazd , tak Vám tvrdia že v prípade krachu cestovky Vám vrátia oni peniaze , a opak je pravdou. Vyhovárajú sa už na cestovnú kanceláriu . Dúfam treste tento rok uvidím svoje peniaze . Ale skúsenosť?uz nikdy cez Inviu!

Reklamácia v Invii je boj na dlhú trať

Keď všetko klape tak sa na vás zamestnanci invie budú usmievať a ďakovať vám. Ovšem pozor na to, keď niečo neklapne. Beriem to, že tých zájazdov predávajú skutočne veľa a tak je celkom prirodzené, že nejaký problém sa vyskytnúť musí ale na Slovensku mi vo všeobecnosti chýba zákon obchodu, ktorý je: "Náš zákazník, náš pán" Toto platí len do doby pokiaľ nezaplatíte. Potom už nieste zákazníkom ale len škodca, ktorý otravuje keď požaduje deklarovaný servis. Invia poukazuje na drobné písmenka vo svojich všeobecných podmienkach a absolútne neberie do úvahy fakt, že človek si dovolenku kupuje s nadšením a s dôverou a tak príliš nepočíta s tým, že by ho chcel niekto nachytať s malými písmenkami. Osobne si myslím, že Invia o tom dobre vie a zneužíva to. Nikto si to nečíta ale nie preto, že sme hlúpi ale preto, že si myslíme, že to, čo deklarujete ústne aj skutočne platí. Raz ste ma nachytali a viac vám už príležitosť nedám.

Re:Reklamácia v Invii je boj na dlhú trať

Práve s nimi riešim niečo podobné. Sedí, že kým čakajú na platbu správajú sa úplne inak ako po tom ako ju už dostanú.

Re:Reklamácia v Invii je boj na dlhú trať

Práve s nimi riešim reklamáciu all inclusive dovolenky, kde sme mali stravu ako vo fast foode no ani výber ako v obyčajnom fast foode a oni sa tvária že sa ich to netýka !!! Dobre že sú sprostredkovaťeľ, no mali by vedieť, čo ponúkajú a ručiť za to!!!! Veď to je smiešne. Ponúkam a neviem čo ! To je Invia

Pridať nový príspevok

 

Klikni