RECENZIE A SKÚSENOSTI S HOMEGYM

Homegym patrí medzi najväčšie e-shopy, na ktorých si zákazník dokáže zakúpiť všetky potrebné produkty spojené s posilňovaním a fitnes. Dôležitou súčasťou každej spoločnosti sú nestranné recenzie a skúsenosti zákazníkov. Práve na tejto stránke sa nachádza otvorená diskusia, ktorá prináša relevantné názory, recenzie a skúsenosti s e-shopom Homegym.sk.

Pre tých, čo nakupujú na Homegym

Ak patríte medzi zákazníkov, ktorí nakupujú na Homegym.sk, podeľte sa o váš názor aj s ostatnými. Práve vaša recenzia môže dopomôcť pri rozhodovaní sa niekoho, kto na danom e-shope zvažuje svoj prvý nákup.

Pre tých, čo nenakupujú

Premýšľali ste, že by ste nakúpili na Homegym ale potrebujete informácie o spoľahlivosti tohto obchodu? Pýtajte sa v otvorenej diskusii tých, ktorý už majú skúsenosti.

RECENZIE NA PRODUKTY A SLUŽBY

Homegym je predajca produktov spojených s fitnes. Produkty ale niesu jedinou možnosťou pre vytvorenie názorovej diskusie. Dôležitými faktormi internetových obchodov sú aj služby spojené s predajom ako preprava tovaru, záručný servis a celkový prístup predajcu k zákazníkovi. Práve na tieto témy môžete diskutovať a deliť sa tak o vlastné skúsenosti.

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Homegym

(recenzie neoverujeme)


Objednávka

28.09.2022 Róbert Bedej

Nedoporučujem

Recenzia Homegym

20.04.2022 Gusto

Súhlasím. Príliš vysoké marže pre homegym a zbytočne. Ja nakupujem v zahraničných obchodoch a aj s poštovným ma to vyjde o 50% lacnejšie. Samozrejme píšem o tých istých kusoch.

Ceny na Homegym

03.09.2022 Filip

Ceny na Homegym sú síce menšie oproti cenám v nákupných centrách ale nieje to najlacnejšie. Našiel som rovnaké prípravky za nižšie ceny v priemere 30%, čo už považujem za dosť veľký rozdiel. Jasne mi je, že v Ceny na Homegymu vsadili na to, že ak sa tam niekto naučí kupovať, tak už sa tam bude vracať, ale niektoré veci v akcii majú rovnakú cenu ako pôvodne a ide len o reklamný ťah.


Pridať nový príspevok