Recenzie Floryday

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.

REKLAMA


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 146


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

neobjednávať

Objednala som si tovar, strašná kvalita, nič nezodpovedá obrázkom. Keď som to chcela poslať naspäť, aby mi vrátili peniaze odpoveď bola, že to musím poslať do skladu do Belgicka, alebo mi vrátia 50% v hotovosti a tovar si môžem nechať, určite to do Belgiscka posielať nebudem lebo to nemá zmysel ale prišla som o 50 % peňazí a veci nosiť nebudem. Zlodeji.

Nekupujte

Objednavala som pred 4 rokmi od nich 2 saty (po 70 a 50 EUR) - kvalita otrasna, chcela som vratit, no presviedcali ma, ze si ich mam nechat a bla bla bla, ze mi daju zlavu na dalsi nakup. Ja som ich chcela vratit a vratit peniaze. Tie saty som im niekam poslala tusim do Holandska. Prestali komunikovat a peniaze samozrejme som uz neuvidela.

Celé zle

Určite neobjednavajte je to podvod tovar som dostala z Číny a veľakrát si objednám tovar aj z Číny ale toto úplne iná bunda ohľadom kvality výzoru a použitých materiálov ako propagovali sú to podvodníci určite neobjednavajte nestojí to za tie peniaze predpokladám že šiju napodobeniny niekde kde zneužívajú lacnú pracovnú silu.

Saty

Absolútne zavádzanie zákazníka,čísla odevov nesúhlasia, kvalita iná-sama umelina, nedá sa ani vrátiť, pretože uvádzané adresy sú nesprávne!!!!!

Podvodníci

Pred vyše mesiacom som objednala šaty ktoré mi dodnes neprišli. Chcela som napísať e mail,no nie je kam. Takže vopred vyplatené 43 eur môžem len oželieť. Sú to podvodníci.

Chcela som si objednat topanky .Chcu po mne čislo plat

Chcela som si objednat obuva oni pozaduju odo mna cislo platobnej karty co in nedam som ocjotna zaplatit na dobierku alebo objednavku zrušit

Chcela som si objednat topanky .Chcu po mne čislo plat

Chcu po mne cislo platobnej karty ,to im teda nedam ,som ochotna zaplatit cenu23 eur aj nejake drobne na dobierku Ak nesuhlasia tak objednavku rušim

Dakujem

Veľký podvod menom FLORDAY

Ešte v januári mi objednala dcéra v Taliansku žíjúca od tejto firmy tovar v hodnote do 200 euro,ale do dnešného dňa nič neprišlo.Pekne si zarábajú na ľudskej naivite,požadujú vopred zaplatenie za tovar,ktorého sa už nedočkáte.Najprv sa budú vyhovárať a nakoniec prestanú komunikovať.Zatiaľ a to sú už 3 mesiace neprišlo nič.Nikdy VIAC!!!!!§

Posledný krát

Na tovar čakám už dva týždne to sa mi nestalo ani pri zásielkach z Číny akože som fakt zvedavá či tovar vôbec príde niekedy a v akej kvalite. Určite neodporúčam.

Ruky preč

Prvá objednávka k spokojnosti. Krásne a kvalitné, s visačkou Floryday. Z druhej z deviatich vecí boli zlé dve a v tretej boli otrasné všetky. Komunikácia ohľadom reklamácie ako zo zlého filmu. Už si neobjednám, no mám povinnosť Vás informovať, aby ste nenaleteli tiež.

Pridať nový príspevok