RECENZIE A SKÚSENOSTI S FLORYDAY

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 228


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

OTRASNÉ!!!!!!

Na obrázku šaty pekné, v skutočnosti mi prišla otrasná obrovská handra. NIKDY VIAC!!!!!

Šaty

Ja som si pred dvoma rokmi kúpila od nich šaty. Naštastie prišli podľa veľkosti a aj s materiálom som bola spokojná Žiadne umeliny.
Preto som sa rozhodla od nich nakúpiť ešte raz. Objednala som si naraz asi päť šiat. Bohužial došli všetko handry nezodpovedajúce obrázku. Konverzácia trvala asi dva týždne.
Keď som ich chcela vrátiť, jasné že mi ponúkli, že mi vrátia len časť zaplatenej sumy a šaty si môžem nechať, alebo mi pošlú kupón na zľavu a tiež si šaty môžem nechať. Nechápala som to. Už z princípu som nepristúpila ani na jednu z ich možnosťí a šaty som chcela vrátiť. Nakoniec mi poslali adresu kam ich poslať. Na peniaze som čakala mesiac. Chvalabohu došli. Neodporúčam túto stránku aj keď tie šaty na obrázku sú fakt pekné.

Vrátenie tovaru

Objednala som si šaty ale po doručení som bola veľmi prekvapená. Šaty nezodpovedali obrázku, bola to otrasná handra a spracovanie hrozné a ani veľkosť nesedela . Chcela som ich vrátiť do 14 dní ako mali v podmienkach ale neposkytli mi adresu na vrátenie tovaru s tým, že by to dlho trvalo a že zaznamenajú moju návratku a ďalej vôbec nekomunikujú. Spolu so šatami bola v sáčku kartička s e-mailovými adresami, na ktoré sa v prípade potreby môžem obrátiť, a to: cs@7bess.com alebo or szqy. op010@cheer56.com, pritom druhá e-mailová adresa neexistuje. PODVODNÍCI!!!

Adresa na vrátenie tovaru

Dobrý večer, nevie mi niekto povedať adresu na vrátenie tovaru? S takýmto niečím som sa ešte nestretla. Naschvál to naťahujú, aby uplynula lehota 14 dní na vrátenie a je koniec, majú od Vás pokoj. Z ich strany sa jedná určite o neseriózny prístup.

Vrátenie tovaru - obrovský labyrint

Objednala som si šaty. Vôbec mi neposlali potvrdzujúci e-mail, v ktorom má byť uvedené aj číslo objednávky. Šaty došli, ale nesadla mi veľkosť, preto ich chcem vrátiť. Keď som sa s nimi skontaktovala cez chat, stále pýtajú len číslo objednávky alebo môj e-mail. Potom to prepnú na automat a odporúčajú ma na rôzne stránky a nechcú mi dať adresu na vrátenie tovaru. S takýmto postupom som sa doteraz nestretla. Toto nie je seriózna firma, ide zrejme o rodinný klan bohvie koho. NIKDY VIAC !!!

Pozor na tento obchod, nevracajú peniaze!!!

Dobrý deň , rád by som všetkých varoval pred týmto obchodom. Kúpil som si 2 páry topánok. Obuv veľmi nízkej kvality. Na prechádzky boli absolútne nevhodné. Surový plast a semiš je len obyčajný velúr (MATERIÁL) Jedna vec, ktorú robia veľmi dobre, je mať skvelého fotografa na spracovanie fotografií. Na obrázkoch všetko vyzerá skvele. Po vrátení tovaru nemôžem dostať peniaze späť. od septembra čakám. Ak pošlem ďalší e-mail s pripomienkou, korešpondencia sa začne odznova. Odošlú e-mail s obsahom predchádzajúcich e-mailov od automatu. S automatickým systémom bohužiaľ nemôžete nič robiť. Upozorňujem všetkých na neúspech. Nekupujte v tomto obchode, Len vám ďakujú za váš nákup. Toto nie je poctivý obchod. Budem písať na každom fóre o tomto obchode, aby som varoval ostatných pred zlodejmi.

Mám lepší trik na dobré nákupy

Aj ja som kupovala oblečenie cez takéto stránky. Dnes však už nakupujem značkové oblečenie a hlavne GUESS a TOMY HILFIGER a to prostredníctvom jednej českej skupiny na Facebooku. Tričko od Guessu som tam kúpila za 24 eur a to samé stálo na AboutYou 45 euro. Poštovné na Slovensko stojí 3 eura a pani, čo to tam vedie má skvelé kontakty na značkové veľkosklady a outlety. Doma mám veci do 3 dní a môžem všetkým z vlastnej skúsenosti len doporučiť. Skupinu nájdete priamo vo vyhľadávači facebooku a jej názov je "OUTLET FIVE - Nákupy v zahraničí - Oblečení GUESS, Calvin Klein a jiné" stačí požiadať o členstvo.

Rovnaká skúsenosť

Moja recenzia na Florydey je asi rovnaká ako tie nižšie. Tiež ma nalákali na krásne fotky ale to, čo mi prišlo domov nemalo nič spoločné s obrázkami, ktoré sa mi páčili. Objednala som si šaty a topánky a prišlo mi niečo úplne iné. Ani len farba šiat nesedela. Katastrofa. Radšej nič ako toto. s Florydey som skončila nadobro. Reklamácia je samozrejme neriešiteľná. Škoda, že som o tejto stránke nevedela skôr.

svetrík

Ja som spokojná so všetkým, napriek obavám

OTRASNÉ

Na obrázku šaty nádherné... v skutočnosti mi prišla otrasná obrovská handra. NIKDY VIAC!!!!!

Pridať nový príspevok


 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ