Recenzie a skúsenosti s Floryday

Floryday
Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.

Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.

Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com


Otrasne

04.01.2023 Tomas

Objednal som boty. Na fotkách bol značka Emporio Armani za 50 Eur. Po mesiac som značky SUP.Za 5 Eur. Sú ojebanci. Podvod firma. Najradšej by som na nich dal trestne oznámenie. PODVODNÍCI


Oblecenie

13.12.2022 Martin

Uplna katastrofa tovar, nikdy v zivote si nic neobjednavajte a najvacsi problem ze nemate to komu reklamovat!!! Cize Vam ostanu veci, ktore vyhodite lebo nosit to nebudete a pridete aj o peniaze. Cele zle 100% nespokojnost


zmrdi

12.12.2022 Kur.. vyjebane

Obednal jsem si boty dosli uplne jine a jina velikost kdo ma stejnou zkusenost at mi napise na jamalovec@seznam.cz popripade jak jste postupovali protoze ja koupil boty za 1700Kč a dosli mi tenisky za 300Kč


Boty

29.11.2022 Karel Sommer

Přišlo zboží, které jsem si vůbec neobjednal (naprosto jiné boty než jsem objednal) a i v úplně jiné velikosti. Boty které jsem si objednal za 1100Kč byly nahrazeny botami za max 150kč (naprostý šunt). Jedná se o podvodný obchod a vše předávám na PČR...


Otrasné 12.10.2022

12.10.2022 Jana

Na obrasku krásna bunda, prišla handra...
A čo je najhoršie neviem sa dopracovať k tlačovú aby som to vratila


OTRASNÉ!!!!!!

30.05.2022 Helena

Na obrázku šaty pekné, v skutočnosti mi prišla otrasná obrovská handra. NIKDY VIAC!!!!!


Šaty

25.05.2022 Štefa

Ja som si pred dvoma rokmi kúpila od nich šaty. Naštastie prišli podľa veľkosti a aj s materiálom som bola spokojná Žiadne umeliny.
Preto som sa rozhodla od nich nakúpiť ešte raz. Objednala som si naraz asi päť šiat. Bohužial došli všetko handry nezodpovedajúce obrázku. Konverzácia trvala asi dva týždne.
Keď som ich chcela vrátiť, jasné že mi ponúkli, že mi vrátia len časť zaplatenej sumy a šaty si môžem nechať, alebo mi pošlú kupón na zľavu a tiež si šaty môžem nechať. Nechápala som to. Už z princípu som nepristúpila ani na jednu z ich možnosťí a šaty som chcela vrátiť. Nakoniec mi poslali adresu kam ich poslať. Na peniaze som čakala mesiac. Chvalabohu došli. Neodporúčam túto stránku aj keď tie šaty na obrázku sú fakt pekné.


Vrátenie tovaru

16.05.2022 Anna

Objednala som si šaty ale po doručení som bola veľmi prekvapená. Šaty nezodpovedali obrázku, bola to otrasná handra a spracovanie hrozné a ani veľkosť nesedela . Chcela som ich vrátiť do 14 dní ako mali v podmienkach ale neposkytli mi adresu na vrátenie tovaru s tým, že by to dlho trvalo a že zaznamenajú moju návratku a ďalej vôbec nekomunikujú. Spolu so šatami bola v sáčku kartička s e-mailovými adresami, na ktoré sa v prípade potreby môžem obrátiť, a to: cs@7bess.com alebo or szqy. op010@cheer56.com, pritom druhá e-mailová adresa neexistuje. PODVODNÍCI!!!


Adresa na vrátenie tovaru

14.04.2022 Milusa

Dobrý večer, nevie mi niekto povedať adresu na vrátenie tovaru? S takýmto niečím som sa ešte nestretla. Naschvál to naťahujú, aby uplynula lehota 14 dní na vrátenie a je koniec, majú od Vás pokoj. Z ich strany sa jedná určite o neseriózny prístup.


Vrátenie tovaru - obrovský labyrint

07.04.2022 Miluša

Objednala som si šaty. Vôbec mi neposlali potvrdzujúci e-mail, v ktorom má byť uvedené aj číslo objednávky. Šaty došli, ale nesadla mi veľkosť, preto ich chcem vrátiť. Keď som sa s nimi skontaktovala cez chat, stále pýtajú len číslo objednávky alebo môj e-mail. Potom to prepnú na automat a odporúčajú ma na rôzne stránky a nechcú mi dať adresu na vrátenie tovaru. S takýmto postupom som sa doteraz nestretla. Toto nie je seriózna firma, ide zrejme o rodinný klan bohvie koho. NIKDY VIAC !!!


Pridať nový príspevok