Recenzie Floryday

Recenzie a skúsenosti s Floryday

V poslednom čase sa internetom šíria protikladné názory a recenzie na známi e-shop Floryday.com a rozhodli sme sa preto vytvoriť názorovú stránku, na ktorej sa môžete podeliť o vlastné skúsenosti. Pokiaľ ste už realizovali nákup z tohto e-shopu, môžete sa so svojimi skúsenosťami podeliť aj s ostatnými.

Názory na internete

Názory a príspevky so skúsenosťami na eshop Floryday sú na internete rozsypané do množstva rôznych fór. Našou snahou je zjednotiť ich tak aby boli pohromade a potencionálny zákazník si tak mohol vytvoriť skutočnú predstavu o tom, či nákup tovaru na e-shope Floryday uskutoční. Pri samotnom prehľadávaní internetových stránok sme vypátrali niekoľko negatívnych recenzii na tento menovaný e-shop, keď zákazníci sa sťažovali na kvalitu samotného tovaru - oblečenia.

REKLAMA


Anketa

Je kvalita tovaru z Floryday.com kvalitný tak, ako ho deklaruje predajca?

Celkový počet hlasov: 91


Diskutujte o Floryday

Otvorená diskusia na Ammado dáva priestor všetkým a bez cenzúry. Nie všetky recenzie, ktoré sa na internete nachádzajú sú totiž pravdivé. Žiaľ nájdu sa aj tzv. konkurenčné recenzie, ktorých zámerom je, poškodiť konkurenčný e-shop. Práve preto necháva Ammado otvorený priestor bez zásahov. Prosíme však všetkých diskutujúcich aby upustili od vulgárneho vyjadrovania a podpisovali sa vlastným menom. V prípade, že dôjde k porušeniu etického kódexu, bude príspevok odstránený.


Diskusná téma: Recenzie a skúsenosti s Floryday.com

Recencia

Zdravím kľudne objednávať tovar mne prišiel balíček úplne v pohode kvalita tovaru super presne ako na obrázku veľmi som spokojná určite objednám aj nabudúce

Ukradnute

Zasielka z Floryday prisla po dlhom case a bola VYKRADNUTA cize prisli len obaly. Po reklamacii sa tvaria ze nerozumeju. Radsej si neobjednavajte.

Príšerné

Pozdravujem. Varujem všetkých pred týmto e-shopom. Nekvalitný tovar, nenositeľný! Pri vyššej sume objednávky Vás čaká colné konanie, ktoré Vás oberie o ďalšie peniaze. NEODPORÚČAM

Re:Príšerné

Prišerna kvalita,samá umelina,čo sa zdá vyšívane je natlačené,nezodpoveda obrázku.Tovar som vrátila podla ich dispozícii,no vobec už mesiac nereagujú. Obrazky krásne kvalita hrozná a komunikácia nulová. Nekupujte zlá spolocnosť.

Re:Re:Príšerné

ani Vám neodpovedia ani peniaze nevrátia tak ako mne, celé zlé! už nikdy viac !!!

Plavky

Včera mi došiel balík od nich, objednala som si plavky veľkosť M a sú obrovské, čiže velkostne asi L, XL
Som sklamaná, a zvedavá či sa mi vôbec oplatí tovar poslať naspäť a vrátia peniaze.

Re:Plavky

Dobrý deň, peniaze Vám vrátia..., mne vrátili po 3 mesiacoch s tým, že poštovné nevrátia a tiež to ďaľšie poštovné, ktoré platíte pri odoslaní balíka - u mňa to bolo cca 14,- EUR

Nedoporučujem ! ! !

Do dnešného dňa mi nedorazili plavky objednané koncom februára 2020. Neobjednám odtiaľ už ani smeť! Podvodníci! N E D O P O R U Č U J E M! Neuvidíte ani tovar, ani peniaze!

Oblečenie

Ja som si objednala viac kusov oblečenia v hodnote 200 eur, šaty S mi prišli asi po 4 mesiacoch a vo veľkosti asi 4XXXL,topánky malé ostatné veci mi nedošli, nedalo sa zavolať, nijako sa spojiť.... veľmi zlá skúsenosť a vôbec to neodpovedalo tomu čo som objednala, kvalita čistá katastrofa.... žienky dávajte si pozor na tento e-shop

Sklamanie,nespokojnosť

Ahoj....tiež sa pripájam,že iné sú obrázky...a iný tovar dojde.....šité horucou ihlou....dolný diel plaviek sa vôbec neda nosiť....sú krátke,na zadok nenatiahnete a hrozne široké...otras..Som sklamaná...Už nikdy viac!!!!NEDOPORUČUJEM!!!

Pridať nový príspevok