Pôrodnica Antolská - skúsenosti a recenzie mamičiek

Pôrodnica Antolská
Pôrodnica Antolská

Ste tehotná a rozhodujete sa kde porodíte svoje dieťa? Alebo ste už mamičkou po pôrode a máte priame skúsenosti s pôrodnicou na Antolskej ulici v Bratislave? Na tomto mieste nájdete aktuálne a čerstvé recenzie, názory a skúsenosti. Ak máte pocit, že váš názor by mali poznať všetky ostatné budúce rodičky na Antolskej, podeľte sa oň. Otvorená diskusia bez povinnej registrácie je voľná pre všetkých, ktorí majú na danú tému, čo povedať (napísať).

Pôrodnica na Antolskej

Fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava - Nemocnica svätého Cyrila a Metoda patrí medzi najväčšie nemocnice v Bratislave. Ročne sa na pôrodníckej klinike narodí tisíce detí (cca 3000 - 4000). Nemocnica si prešla aj škandálmi ako úmrtie šéfredaktora denníka SME Karola Ježíka alebo natočenie filmu Zuzany Límovej s názvom "Medzi nami".

Vaše recenzie a skúsenosti

Keď je niečo dobré, mali by sa o tom dozvedieť všetci rovnako ako keď je niečo zlé. Práve recenzie a skúsenosti iných môžu relevantným spôsobom odhaliť skutočnosti, ktoré môžu byť pre bežného smrteľníka nedostupné. Nie len e-shopy ale aj ostatné zariadenia ako sú nemocnice, musia prijať spätnú väzbu od svojich klientov. V súčasnej dobe nieje nič zadarmo a tak ak má právo si niekto účtovať peniaze za svoje služby, má aj povinnosť zodpovedať sa za svoje nezdary. V prípade, že máte pozitívne alebo negatívne skúsenosti s pôrodnicou sv. Cyrila a Metoda v Bratislave, podeľte sa o ne aj s ostatnými. Vaše príbehy a postrehy môžu dopomôcť druhým rozhodnúť sa správne.

Diskutovať slušne

Prosíme každého, kto má čo napísať k téme aby sa zdržal vulgárnych výrazov a názorov, ktoré svojim charakterom môžu porušovať zákony SR.

Diskusná téma: Pôrodnica Antolská - skúsenosti, názory a recenzie


S mojou skúsenosťou na pôrodnicu

28.04.2021 Nahnevaná

Chcela by som sa sťažovať na neempatický prístup " lekárky " z pôrodnice. Mladé, neempatické "kravy"! Staršia sestra - milá a láskavá. Za dverami sa lekári menia ako na bežiacom páse. Mladá, obstarožná, tmavovlasá, mierne kučeravá, mikádom ostrihaná krava mi tesne pred pôrodom povedala, že ženy, ktoré sa boja pôrodu, by vôbec nemali rodiť (prešla som si tromi rokmi potratov, aby som mala dieťa). Potom sa objavila na vizite v oddelení šiesteho ročníka - postoj nepomáhajúceho, arogantného, neempatického karhania pretrvával. Nechápem, ako môže niekto takýto pracovať na oddelení, kde naopak žena potrebuje psychickú podporu ?????


Re:S mojou skúsenosťou na pôrodnicu

22.01.2023 Vlaďka

Musíme si uvedomiť, že v dnešnej dome až 90% lekárov robí svoje povolanie len s dôvodu, že je dobre platené. Hlavne na súkromných klinikách - lenže aby sa tam lekár dostal, musí mať najprv prax a tú vykonáva v štátnych nemocniciach a ten prístup k tomu potom zodpovedá.


Antolská a moja druhá pozitívna skúsenosť

28.04.2021 Barborka

Rodila som tu už druhýkrát. Prvýkrát v roku 2018 a teraz v marci 2021. Pri druhom pôrode mali so mnou veľkú trpezlivosť a napriek všetkému kriku boli ku mne všetci lekári a pôrodné asistentky veľmi milí...:) Chcem sa poďakovať lekárovi a pôrodnej asistentke za ich trpezlivosť a nervy, ktoré so mnou museli prežiť. Rodila som v utorok 23.3.2021 o 10:16.
Jediné, čo by som vytkla, je strava na oddelení. Odporúčam vziať si so sebou do pôrodnice nejaké jedlo. To sa fakt moc jesť nedá :)


Skúsensosť s pôrodnicou

28.04.2021 Igor

Najhoršia návšteva, akú som kedy zažila. A to nie som pacient!


Moja recenzia na pôrodnicu na Antolskéj v Bratislave

28.04.2021 Simi

Ďakujeme všetkým zamestnancom pôrodnice a pôrodného oddelenia detských. 20.4.2021 Tu som porodila svoju dcérku a vďaka ich obetavosti a ústretovosti môžem povedať, že ak sa rozhodnem pre ďalšie dieťa, vyberiem si opäť Antolskú!


Skúsenosť s pôrodnicou na Antolskej

28.04.2021 Susan

otázka už zaznela dávno, ale myslím, že sa to sem hodí.
Sprevádzajúca blízka osoba pri pôrode je zadarmo.
Každá rodička má možnosť mať pri pôrode jednu blízku osobu zdarma - bez úhrady.
Ak chcete mať pri pôrode napríklad otecka a vašu mamu tak jeden z nich si už priplatí poplatok vo výške 30 €.
Nadštandardná VIP na Antolskej jednoposteľová stojí 40 € za noc a dvojposteľová 20 € za noc.
Výber vlastného operatéra stojí 275 €.
Výber vlastného pôrodníka stojí 300 €.
Cenník je aktuálny k dnešnému dňu t.j. 28.04.2021. Čo sa týka mňa, tak ja som VIP izbu chcela ale bohužiaľ nebola voľná a nakoniec som bola aj rada. Moja spolubývajúca mi dosť pomohla a to aj psychicky. Dostala som od nej množstvo rád, keďže to bola paní, ktorá už mala tretie dieťa. Čo sa týka doktorov a personálu, tak tomu dávam 4 body z 10 ale nechcem to tu riešiť.


skúsenosť antokská

25.04.2021 Kačkja

Katastrofa. Prístup otrasný. Jednajú s vami ako keby ste ich otravovali. Neodporúčam rodiť na antolskej


VIP lôžko na Antolskej

03.09.2019 Danka

Ahojte mamičky. Neviete mi povedať podľa vlastnej skúsenosti, že koľko aktuálne stojí VIP lôžko na Antolskej v pôrodnici? A tiež by som chcela vedieť, či poplatok za to lôžko je jediným nákladom alebo si nemocnica účtuje aj dodatočné náklady napríklad za stravu a tak. Moc ďakujem za odpovede.


Pôrod na Antolskej

24.08.2019 Verča

Ja som tam rodila a všetko ok. Je pravda, že to skôr pripadá pásová výroba na deti lebo súkromie a pocit individuálneho prístupu tam chýba. Žiaľ väčšina doktorov a sestier je už zo svojej práce prepálená a tak to berú ako rutinu. Už dávno nieje v ich očiach pacient človekom ale len číslom. Samozrejme, že to neplatí keď máte zaplatené VIP to je iné ale to skôr strach núti doktorov a sestry aby moli milí. Nič s tým ale neurobíme. Taký je proste život.


Kamarátka potratila

22.08.2019 Mirka

Mám kamarátku, ktorá bohužiaľ potratila a to aj napriek tomu, že pred potratom išla na Antolsku na pohotovosť. Poslali ju domov, že je údajne všetko v poriadku, vraj praskla len malá cievka, čo spôsobuje krvácanie. Samozrejme nebolo všetko v poriadku! Keby ju poriadne vyšetrili a neposlali domov, dieťa sa mohlo narodiť zdravé. Ja viem, že sa tam rodí ako na bežiacom páse ale my sme ľudia a nie pásová výroba!


Pridať nový príspevok