Skúsenosti a recenzia na pôrodnicu Antolská

Pôrodnica Antolská - skúsenosti a recenzie mamičiek

Ste tehotná a rozhodujete sa kde porodíte svoje dieťa? Alebo ste už mamičkou po pôrode a máte priame skúsenosti s pôrodnicou na Antolskej ulici v Bratislave? Na tomto mieste nájdete aktuálne a čerstvé recenzie, názory a skúsenosti. Ak máte pocit, že váš názor by mali poznať všetky ostatné budúce rodičky na Antolskej, podeľte sa oň. Otvorená diskusia bez povinnej registrácie je voľná pre všetkých, ktorí majú na danú tému, čo povedať (napísať).

 

Pôrodnica na Antolskej

Fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava – Nemocnica svätého Cyrila a Metoda patrí medzi najväčšie nemocnice v Bratislave. Ročne sa na pôrodníckej klinike narodí tisíce detí (cca 3000 - 4000). Nemocnica si prešla aj škandálmi ako úmrtie šéfredaktora denníka SME Karola Ježíka alebo natočenie filmu Zuzany Límovej s názvom "Medzi nami".

 

Vaše recenzie a skúsenosti

Keď je niečo dobré, mali by sa o tom dozvedieť všetci rovnako ako keď je niečo zlé. Práve recenzie a skúsenosti iných môžu relevantným spôsobom odhaliť skutočnosti, ktoré môžu byť pre bežného smrteľníka nedostupné. Nie len e-shopy ale aj ostatné zariadenia ako sú nemocnice, musia prijať spätnú väzbu od svojich klientov. V súčasnej dobe nieje nič zadarmo a tak ak má právo si niekto účtovať peniaze za svoje služby, má aj povinnosť zodpovedať sa za svoje nezdary. V prípade, že máte pozitívne alebo negatívne skúsenosti s pôrodnicou sv. Cyrila a Metoda v Bratislave, podeľte sa o ne aj s ostatnými. Vaše príbehy a postrehy môžu dopomôcť druhým rozhodnúť sa správne.

 

Diskutovať slušne

Prosíme každého, kto má čo napísať k téme aby sa zdržal vulgárnych výrazov a názorov, ktoré svojim charakterom môžu porušovať zákony SR.

 


Diskusná téma: Pôrodnica Antolská - skúsenosti, názory a recenzie

VIP lôžko na Antolskej

Ahojte mamičky. Neviete mi povedať podľa vlastnej skúsenosti, že koľko aktuálne stojí VIP lôžko na Antolskej v pôrodnici? A tiež by som chcela vedieť, či poplatok za to lôžko je jediným nákladom alebo si nemocnica účtuje aj dodatočné náklady napríklad za stravu a tak. Moc ďakujem za odpovede.

Pôrod na Antolskej

Ja som tam rodila a všetko ok. Je pravda, že to skôr pripadá pásová výroba na deti lebo súkromie a pocit individuálneho prístupu tam chýba. Žiaľ väčšina doktorov a sestier je už zo svojej práce prepálená a tak to berú ako rutinu. Už dávno nieje v ich očiach pacient človekom ale len číslom. Samozrejme, že to neplatí keď máte zaplatené VIP to je iné ale to skôr strach núti doktorov a sestry aby moli milí. Nič s tým ale neurobíme. Taký je proste život.

Kamarátka potratila

Mám kamarátku, ktorá bohužiaľ potratila a to aj napriek tomu, že pred potratom išla na Antolsku na pohotovosť. Poslali ju domov, že je údajne všetko v poriadku, vraj praskla len malá cievka, čo spôsobuje krvácanie. Samozrejme nebolo všetko v poriadku! Keby ju poriadne vyšetrili a neposlali domov, dieťa sa mohlo narodiť zdravé. Ja viem, že sa tam rodí ako na bežiacom páse ale my sme ľudia a nie pásová výroba!

Pridať nový príspevok