Forfemina slim – recenzie, skúsenosti a diskusia

Forfemina slim – recenzie, skúsenosti a diskusia

Zakúpili ste si alebo si plánujete zakúpiť prípravok na chudnutie, detoxikáciu a vylučovanie prebytočnej vodu z tela s názvom Forfemina slim? Podeľte sa aj vy o vašú recenziu alebo skúsenosť aj s ostatnými spotrebiteľmi, ktorí hľadajú odpovede. Vaše príspevky môžu dopomôcť k dotvoreniu názoru pre množstvo čitateľov, ktorí zvažujú kúpu tohto prípravku. Nenechávajte si preto priame skúsenosti as poznatky len pre seba.
 

Čo je forfemina slim a čo obsahuje

forfemina slim je výživový doplnok vyrobený poľskou firmou Natur Produkt Pharma S.p. Z o.o. Je založený na čisto prírodných zložkách. Pozor! Nie je to liek. V určitom bližšie nezistenom pomere obsahuje brusnice, chróm, zinok, pomaranč, jablčný ocot, čierne korenie a pŕhľavu.

Výrobca deklaruje, že zložky výživového doplnku forfemina slim (vyššie vypísané) napomáhajú k vylúčeniu nadbytočnej vody z tela, prispievajú ku „kontrole“ telesnej hmotnosti, bránia opuchom na nohách a prispievjú k normálnej činnosti vylučovacieho systému.

Máte pochybnosti o tom, že by žloženie tohto výživového doplnku nenaplňovalo deklarované očakávania alebo si naopak myslíte, že forfemina slim je úžasný prípravok, ktorý pomáha tak ako ho výroba prezentuje? Podeľte sa o vaše recenzie, skúsenosti a diskutujte.

Upozornenie pre diskutujúcich

Toto diskusné fórum neslúži na propagáciu daného produktu a ani na propagáciu ostatných produktov a služieb. Buďte prosím slušní a vecní. Vyhýbajte sa expresívnym výrazom a urážkam.

Diskusná téma: Forfemina slim – recenzie a skúsenosti

skusenosti

Keď je teplejšie, hlavne v lete mi opúchali lýtka a členky na nohách. Pred dvoma rokmi som začal brať Forfeminu 1 tbl. denne avšak po dvoch tyždňoch nebolo nič viditelné. Keďže som mal 100 kg zvýšil som si dávku na 2 tbl denne a odvtedy nemám žiaden problém s opúchaním nôh. Beriem Forfeminu zhruba od júna do konca septembra.

Forfemina z Poľska

Mám dôležitú otázku. Čo si myslíte, koľko asi tak litrov alebo deci sa zmestí do Forfemina slim jablčného octu? Nezabudnite, že musíte nechať miesto aj pŕhľave, koreniu, pomaranču a brusniciam. Keď zavriem oči predstavujem si plný košík týchto krásnych byliniek a ovocia :) hneď ma po tejto predstave napadá len jedno konštatovanie. Je to poľský brak. Čo tak sedliacky rozum?

Recenzie na Forfemina Slim

Čo čakáte od výrobku, ktorý v jednej svojej miniatúrnej tabletke obsahuje čierne korenie a pomaranč? Myslíte si skutočne, že vám dokáže vylúčiť nejakú vodu z tela? Takých zázračných výrobkov tu už bolo tisíce a vždy sa niekto nájde kto tomu uverí. Samozrejme, to, že sa to predáva v lekárni je dobrý trik ale už dávno neplatí, že vám v lekárni poradia, ktorý liek je dobrý. Dnes platí, že vám nanútia ten, z ktorého majú vyššiu províziu. Toto je realita rovnako ako tá, že na chudnutie potrebujete výdaj energie a žiadna zázračná tabletka (a ani tá z pomarančom) vám nepomôže.

Skúsenosť s forfemina

V televízii som videla reklamu na forfeminu a tak som si ju objednala. Samozrejme, že žiadny účinok. Myslela som si, že keď sa to predáva v lekárni, tak bude aspoň trochu nápomocná. Dozvedela som sa však od jednej svojej kamarátky, ktorá pracuje v lekárni, že momentálne to je taký trik. Výrobca sa dohodne so sieťou lekární na vysokej provízii z predaja a vo svojej reklame potom uvádza, že sa produkt predáva v lekárni. Je to psychologický trik, ktorý priznám sa zaúčinkoval aj na mne. Forfemina je obyčajný chemicko prírodný produkt bez akejkoľvek pozitívnej spätnej väzby. Zbytočné peniaze do koša. Nepomôže s odbúraním vody a neschudnete ani kilo. Presne tak, jak tu niekto písal. Forfemina obsahuje v miligramoch to, čo každý deň jete v gramoch. Nikoho z nás si ale pred objednaním ani len nenapadne prečítať si informačný leták.

Moja recenzia na forfemina

Stačí si prečítať zloženie forfemina a hneď pochopíte že je to blbosť . Pomaranč a čierne korenie? To si robíte srandu? Ďakujem za túto stránku. Ušetrila som 10 euro.

Pridať nový príspevok

 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ