Forfemina slim – recenzie, skúsenosti a diskusia

Forfemina slim
Forfemina slim

Zakúpili ste si alebo si plánujete zakúpiť prípravok na chudnutie, detoxikáciu a vylučovanie prebytočnej vodu z tela s názvom Forfemina slim? Podeľte sa aj vy o vašú recenziu alebo skúsenosť aj s ostatnými spotrebiteľmi, ktorí hľadajú odpovede. Vaše príspevky môžu dopomôcť k dotvoreniu názoru pre množstvo čitateľov, ktorí zvažujú kúpu tohto prípravku. Nenechávajte si preto priame skúsenosti as poznatky len pre seba.

Čo je forfemina slim a čo obsahuje

forfemina slim je výživový doplnok vyrobený poľskou firmou Natur Produkt Pharma S.p. Z o.o. Je založený na čisto prírodných zložkách. Pozor! Nie je to liek. V určitom bližšie nezistenom pomere obsahuje brusnice, chróm, zinok, pomaranč, jablčný ocot, čierne korenie a pŕhľavu.

Výrobca deklaruje, že zložky výživového doplnku forfemina slim (vyššie vypísané) napomáhajú k vylúčeniu nadbytočnej vody z tela, prispievajú ku "kontrole" telesnej hmotnosti, bránia opuchom na nohách a prispievjú k normálnej činnosti vylučovacieho systému.

Máte pochybnosti o tom, že by žloženie tohto výživového doplnku nenaplňovalo deklarované očakávania alebo si naopak myslíte, že forfemina slim je úžasný prípravok, ktorý pomáha tak ako ho výroba prezentuje? Podeľte sa o vaše recenzie, skúsenosti a diskutujte.

Upozornenie pre diskutujúcich

Toto diskusné fórum neslúži na propagáciu daného produktu a ani na propagáciu ostatných produktov a služieb. Buďte prosím slušní a vecní. Vyhýbajte sa expresívnym výrazom a urážkam.

Diskusná téma: Forfemina slim - recenzie a skúsenosti


skusenosti

09.12.2021 Marek

Keď je teplejšie, hlavne v lete mi opúchali lýtka a členky na nohách. Pred dvoma rokmi som začal brať Forfeminu 1 tbl. denne avšak po dvoch tyždňoch nebolo nič viditelné. Keďže som mal 100 kg zvýšil som si dávku na 2 tbl denne a odvtedy nemám žiaden problém s opúchaním nôh. Beriem Forfeminu zhruba od júna do konca septembra.


Forfemina z Poľska

26.04.2021 Košičan

Mám dôležitú otázku. Čo si myslíte, koľko asi tak litrov alebo deci sa zmestí do Forfemina slim jablčného octu? Nezabudnite, že musíte nechať miesto aj pŕhľave, koreniu, pomaranču a brusniciam. Keď zavriem oči predstavujem si plný košík týchto krásnych byliniek a ovocia :) hneď ma po tejto predstave napadá len jedno konštatovanie. Je to poľský brak. Čo tak sedliacky rozum?


Recenzie na Forfemina Slim

26.04.2021 Tibor

Čo čakáte od výrobku, ktorý v jednej svojej miniatúrnej tabletke obsahuje čierne korenie a pomaranč? Myslíte si skutočne, že vám dokáže vylúčiť nejakú vodu z tela? Takých zázračných výrobkov tu už bolo tisíce a vždy sa niekto nájde kto tomu uverí. Samozrejme, to, že sa to predáva v lekárni je dobrý trik ale už dávno neplatí, že vám v lekárni poradia, ktorý liek je dobrý. Dnes platí, že vám nanútia ten, z ktorého majú vyššiu províziu. Toto je realita rovnako ako tá, že na chudnutie potrebujete výdaj energie a žiadna zázračná tabletka (a ani tá z pomarančom) vám nepomôže.


Skúsenosť s forfemina

26.04.2021 Daška

V televízii som videla reklamu na forfeminu a tak som si ju objednala. Samozrejme, že žiadny účinok. Myslela som si, že keď sa to predáva v lekárni, tak bude aspoň trochu nápomocná. Dozvedela som sa však od jednej svojej kamarátky, ktorá pracuje v lekárni, že momentálne to je taký trik. Výrobca sa dohodne so sieťou lekární na vysokej provízii z predaja a vo svojej reklame potom uvádza, že sa produkt predáva v lekárni. Je to psychologický trik, ktorý priznám sa zaúčinkoval aj na mne. Forfemina je obyčajný chemicko prírodný produkt bez akejkoľvek pozitívnej spätnej väzby. Zbytočné peniaze do koša. Nepomôže s odbúraním vody a neschudnete ani kilo. Presne tak, jak tu niekto písal. Forfemina obsahuje v miligramoch to, čo každý deň jete v gramoch. Nikoho z nás si ale pred objednaním ani len nenapadne prečítať si informačný leták.


Moja recenzia na forfemina

20.04.2021 Petra

Stačí si prečítať zloženie forfemina a hneď pochopíte že je to blbosť . Pomaranč a čierne korenie? To si robíte srandu? Ďakujem za túto stránku. Ušetrila som 10 euro.


Pridať nový príspevok