Pôžičky pre dlžníkov

Pôžičky pre dlžníkov

Už aj zadlžení si môžu požičať

Od dnešného dňa vám Ammado ponúka pôžičkový produkt, pre dlžníkov. Ak steč sa dostali do situácie, že si potrebujete vyplatiť svoje dlhy, máme pre vás absolútne najlepšie riešenia. Ammado Port systém je druh finančného produktu, ktorý je určený aj pre klientov s dlhom. Môžete si tak jednoducho požičať, a vyplatiť svoje dlhy alebo peniaze požiť na čokoľvek iné.

 

Pre dlžníkov až 500 EUR a online

Všetci sa to bez rozdielu si môžu požičať a to vďaka revolučnému produktu až 500 EUR. Vaše dlhy niesu prekážkou pre získanie pôžičky. Využite tak jedinečnú príležitosť a požiadajte o pôžičku pre dlžníkov ešte dnes.

 

Výhody pôžičky pre dlžníkov

Hlavnou výhodou pôžičiek pre dlžníkov je v tom, že pôžičku môže klient získať bez skúmania príjmu. Vybavíte ju prostredníctvom internetu a peniaze môžete mať prakticky okamžite na svojom bankovom účte alebo si ich môžete nechať poslať poštovou poukážkou.

 

Bez poplatkov vopred

Za pôžičku pre dlžníkov sa neplatia žiadne poplatky vopred. Jednoducho si podáte žiadosť a v prípade schválenia pôžičky vám budú peniaze odoslané.

 

Splácanie

Revolučným krokom pôžičky pre dlžníkov je splácanie. Ako prvá a jediná pôžička na Slovensku sa totiž spláca bez úroku. Je to z dôvodu, že pri požičaní peňazí sa vám automaticky úrok za pôžičku už odpočíta a vám tak ostane už len mesačná splátka, ktorou neohrozíte svoj finančný rozpočet.

 

Požiadajte ihneď

O pôžičku pre dlžníkov môžete požiadať jednoduchým kliknutím na modré tlačítko. Okamžite sa dostanete do spoločnosti, ktorá vám požičia.

 

Finančný magazín

Príde pôžička Zonky na Slovensko už na jeseň tohto roku?

Podarilo sa nám dostať k informácii, že P2P platforma Zonky sa chystá na jeseň v roku 2019 expandovať na ďalšie Európske trhy. Podľa vyhlásení z minulosti bolo v hre aj Slovensko. Budú si môcť slovenskí spotrebitelia požičiavať za bankový úrok prostredníctvom zdieľanej ekonomiky? Len nedávno sme...
Celý článok

Pôžička bez úroku 33 miliónov pre Banskobystrický kraj

Vláda SR odklepla bezúročnú pôžičku pre Banskobystrický samosprávny kraj na opravu ciest druhej a tretej triedy. Kraj môže pôžičku čerpať v období rokov 2019 až 2021. Vyhol sa tak komerčnému zadlženiu, keďže si župa plánovala zobrať pôžičky z banky. 33 miliónov EUR pribudne do pokladnice...
Celý článok