Najlacnejšie PZP

Najlacnejšie PZP

Poistite svoje vozidlo za najnižšiu cenu a získajte najlacnejšie PZP na trhu. Ušetríte tak v priemere desiatky EUR. Povinné zmluvné poistenie za najvýhodnejších podmienok získate online behom pár kliknutí.
 

Garantujeme vám najlacnejšie PZP na trhu!

V štyroch krokoch si najlacnejšie vyberie každý. Proces uzatvorenia PZP je jednoduchý. Prostredníctvom štyroch krokoch získate aktuálne najlacnejšie ponuky všetkých dostupných poisťovní. Okamžite si tak môžete sami spočítať koľko dokážete vďaka nám ušetriť.

  • Vložte ŠPZ
  • V prípade potreby vložte doplňujúce údaje
  • Vyberte si pohodlne z najlacnejších ponúk
  • Dokončite poistenie

Škody, ktoré pokrýva naše najlacnejšie PZP

  • Škody na zdraví spôsobené autonehodou
  • škody na majetku spôsobené poškodeným alebo krádežou
  • finančné náklady, ktoré vzniknú pri úmrtí osoby
  • Finančnú náhradu za ušlý zisk
  • finančné náklady spojené s prípadným zastupovaním právnika pri vymáhaní poistného

Najlacnejšie PZP - Kalkulátor

KLIKNUTÍM AKTIVUJETE PZP KALKULÁTOR


Šikovný človek si dokáže v dnešnej dobe nájsť spôsob ako prostredníctvom internetu ušetriť čo najviac. Nemusí sa tak spoliehať na informačné letáky v poisťovniach bez výpovednej hodnoty. V informačnej dobe spôsobenej internetom môže každý jeden z nás ušetriť vlastné finančné zdroje bez veľkej námahy. Úsporné PZP poistenie uzatvorené prostredníctvom nášho webu je rozumným krokom pre každého motoristu.

Najlacnejšie PZP - šetrite s nami

 

PZP bez poplatkov

Pri uzatváraní povinného zmluvného poistenie neplatí klient žiadne sprostredkovateľské poplatky, administračne poplatky, ani poplatky za naše online služby. Nie nadarmo volajú naší zákazníci naše poistenie "šestákové PZP"


Pre všetky fyzické osoby, pre živnostníkov, podnikateľov, politické osoby, umelcov a iné slobodné povolania. Jednoducho pre každého kto má záujem ušetriť desiatky EUR behom pár minút.

Aké typy vozidla alebo motocyklu sa dajú poistiť

PZP sa vzťahuje na všetky motorové vozidlá. Aj u nás je možné prostredníctvom nášho najlacnejšieho PZP poistiť každé vozidlo a motocykel, na ktoré sa samotný zákon o povinnom poistení vzťahuje.

Platba PZP

Samozrejme na to aby mohlo byť vaše nové PZP úspešne dokončené a platné je potrebné vykonať za toto PZP úhradu poistného. Jeho konečnú výšku si vy sami zvolíte spomedzi tých najlacnejších. Aby sme vám dokázali ušetriť ešte viac financií, spustili sme online banking službu, prostredníctvom ktorej môžete zaplatiť jednoducho a najlacnejšie cez internet vašou platobnou kartou. V prípade ak nieste vlastníkom platobnej karty alebo takéto transakcie nemáte povolené vydavateľom vašej karty resp. vašou bankou, môžete zaplatiť klasickým bankovým prevodom a to na číslo účtu príslušnej poisťovni, ktorú ste si zvolil ako najlacnejšiu.


Samozrejme, že na začiatku áno. Ak ste človek so šťastím, môžete to risknúť. Pokuta je ale 3 300 EUR, čo nieje vôbec málo. Pri situácii, že by vás mohlo šťastie opustiť, čo i len na pár sekúnd musíte mať odloženú poriadnu rezervu na bankovom účte. Ak totiž vodič, ktorý nemá uzatvorené platné PZP spôsobí nehodu, všetku škodu pltí zo svojho. Koniec koncov sa celková cena za nepoistenie môže vyšplhať až na desiatky tisíc EUR. Veríme, že najlacnejšie PZP využijete a nebudete tak musieť časom navštíviť naše stránky za účelom pôžičky, ktorú budete nútený použiť na splatenie dlhov spôsobených nepoistením.


Urobíme vám ponuku, ktorú neodmietnete

Veci sa dajú robiť aj lacnejšie. Rozhodli sme sa preto,že vám naše najlacnejšie PZP budeme garantovať. Uzatvorte si PZP online s našou garanciou a presvedčte sa, že nikde inde to nepôjde za lepšiu cenu. Snažíme sa vytvárať tlaky na poisťovne aby sme dokázali znížiť ceny nadol. Aj keď to nieje jednoduché poslanie, držíme sa slova, ktoré sme vám dali. Sme preto najlacnejším povinným zmluvným poistením na Slovensku už od roku 2015.


Najlacnejšie PZP online

Prečo vodiči uprednostňujú najlacnejšie PZP

Mať zmluvné poistenie je pre vlastníka motorového vozidla povinnosťou zo zákona a tak aj nutnosťou. A práve to, že nás zákon do niečoho núti spôsobuje, že sa tomu snažíme vyhnúť. Povinné zmluvné poistenie neberieme ako výhodnú poistku, ktorá nám pomôže ušetriť finančne prostriedky v prípade nečakanej udalosti ale ako zlú nutnosť. Uvedomujeme si aj, že likvidita je vypočítaná tak aby bola pre poisťovne výnosná, čo pre ne znamená biznis bez rizika. Ak sa potom do toho pridá zlá skúsenosť s poisťovňou či už empiricky prežitá alebo sprostredkovaná, spôsobuje to v človeku dešpekt z takéhoto poistenia a nechuť. Vyhnúť sa poisteniu však nedá, pretože následky by mohli mať katastrofický dopad na rodinný rozpočet a tak útočiskom je vyhľadávanie alternatívy “keď už musím tak aspoň najlacnejšie”.

Porovnanie PZP je tou správnou voľbou

Práve porovnávanie cien v online priestore núti poisťovne ponúkať lacnejšie PZP oproti klasickým ponukam. Budúci klient totiž vidí ceny všetkých poisťovní a tak často volí tú najvýhodnejšiu ponuku. Ak chce poisťovňa uspieť v predaji poistiek v online svete, musí ísť s cenou rapídne dolu.

Recept na najlacnejšie PZP

Kliknite si na Ammado kalkulátor a zadajte ŠPZ. Okamžite sa Vám prehľadne zobraziť všetky ceny poistenia a vy si tak vyberiete tu najvýhodnejšiu. Ide o najlacnejší spôsob na internete.

Pridať nový príspevok
 

ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU
Vyplňte nezáväznú žiadosť a získajte peniaze do 15 minút

► POŽIADAŤ